Ömür Matbaacılık A.Ş.-Ömür Etiket Ambalaj A.Ş.

Üretim / Endüstriyel Ürünler, Ambalaj, Matbaacılık

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Araba
  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

1981

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 150-199

Web Site

www.omur.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Ömür Matbaacılık olarak, 1981 yılından bu yana tabaka ofset baskı teknolojisi ile hizmet veririz. 2006 yılında taşındığımız Haramidere üretim tesisimizde, baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası süreçlerini kendi bünyemizde organize ederiz.

İngiltere, Almanya, Hollanda ve Fransa gibi Avrupa ülkelerinin de içinde olduğu 42 ülke ile çalışmakta ve üretimimizin %40’ını ihraç etmekteyiz. İngilizce, Almanca, Hollandaca, İtalyanca, Flamanca, Fransızca, Farsça ve Gürcüce dillerini ana dilimiz gibi konuşur, 10 kişilik ihracat ekibimizle etkin ve hızlı hizmet sağlarız.

Katalog, broşür, dergi, faaliyet raporu, afiş ve ajanda, takvim gibi basılı işler organize etmekteyiz. Sektöründe değerli ve kurumsal birçok şirketin yurtiçinde ve yurtdışında çözüm ortağıyız ve birçok firmaya bu anlamda kaliteli ve hızlı hizmet vermekteyiz.

Çalışmalarımızı, aralarında 10 renk baskı yapabilenlerin de bulunduğu, 25x35 cm ile 70x100 cm ölçüleri arasındaki, tamamı Heidelberg olmak üzere 43 baskı ünitesini içeren makine parkurumuzda sürdürürüz. Varak, gofre, lokal lak, embos lokal lak (kabartmalı lak), sert kapak ve kazı kazan gibi uzmanlık gerektiren birçok işçiliği, titizlikle organize ederiz.

Başta Londra ve Frankfurt Kitap Fuarları olmak üzere, 10 yılı aşkın süredir uluslararası fuarlarda yer alırız. Yüksek beklentili Avrupa firmalarına kendimizi anlatır, ihracat imkânı yaratırız.

Dünya standartlarında ve çevreye duyarlı üretim yaparız. Böylece müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran ve aynı zamanda sürdürülebilir bir başarıya imza atmış oluruz. Ulusal ve uluslararası alanda geçerliliği bulunan FSC, ISO 9001, Walt Disney sahibi olduğumuz sertifikalarımızdandır. SEDEX üyeliğimiz doğrultusunda her yıl düzenli olarak SMETA denetimlerinden geçer, bu denetimlerle çevre yönetim, iş sağlığı ve güvenliği ve sosyal sorumluluk çalışmalarımızı denetlettiririz. Aynı zamanda ISO 14001 ve OHSAS 18001 için de çalışmalarımız sürmektedir.

Ömür Etiket Ambalaj A.Ş. olarak, 2000 yılından bu yana biriktirdiğimiz tecrübemiz ile müşterilerimize kusursuz bir etiket hizmeti veririz. 

Bünyemizde bulunan Flexo, Ofset ve Letterpress baskı makinelerimizle , 10 renge ve 80x80 cm ölçülerine kadar baskı yapabiliyoruz. 

Kendinden yapışkanlı PP, PE, Kuşe veya Metalize ve Film grubunda (Shrink Sleeve) PVC, PET, PS malzemelerle etiket üretiyor, Varak, Yaldız, Serigraf, Emboss Lak, Piggyback, Kokulu Etiket, Değişken Veri ve Kazı Kazan gibi hassas işçilik isteyen çalışmaları başarıyla organize ediyoruz.

Yatırımlarımız sonucunda aldığımız işletme Kayıt Belgesi ve Dünya çapında geçerliliği bulunan BRC Belgesi ile birlikte Gıda, Tarım Ambalajları, Hijyen, Hayvan Maması vb. yoğun tüketimli sektörlere doğrudan ürüne dokunan ambalaj üretimi yaparız. PET, OPP, PE, CPP ve bu malzemelerin Şeffaf, Beyaz ya da Metalize türevleriyle 3 kata kadar baskı ve laminasyon uygulamaları yaparız. 

Işık, Nem ve Hava Bariyeri gibi farklı özelliklere sahip malzemeler kullanırız. İdeal malzeme seçimi için AR-GE bölümümüzle birlikte çalışırız. Doypack ve Körüklü Ambalajlarla ürüne tasarım farkı ve kullanım kolaylığı katacak uygulamalar yaparız.

Ekip çalışmasına önem veren, kaliteden ödün vermeyen, yılların getirdiği tecrübeyi üretimden dağıtıma her alanda kullanan, müşterisini dinleyen, yönlendiren ve ihtiyaçlarına kısa sürede akıllı çözümler bulan bir firmayız.

Firmamızla ilgili daha detaylı bilgi için http://www.omur.com.tr ziyaret etmenizi ve
https://www.youtube.com/watch?v=OQUzwjOie9w izlemenizi rica ederiz.