ÖZGÜR GRUP DEMİR ÇELİK SAN. TİC. A.Ş

Demir- Çelik

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.ozgurdemircelik.com

Adres

BOSB. BİRLİK SAN. SİT. 5 . CAD. NO : 16 BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL

Hakkımızda

Yeni teknolojileri takip etmeyi, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak, tüm "Özgür Demir Çelik" çalışanlarının katılımı ile "kalite düzeyini" ve "verimliliğini " yükseltmeyi benimsemiş olup " kalitenin ; kontrol edilerek ve geliştirilerek" elde edileceğinin ve uygun malzemeler ile "kaliteli ürünler" tedarik edilmesi gerektiğinin bilinci ile çalışanlarına uyguladığı "eğitim ve motivasyon" ilkesiyle, çevreyi korumayı, içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk ve saygının gereği olarak, sektöründe "lider" olmayı amaçlamaktadır. 

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Özgür Demir Çelik çözüm ortağınız hizmetinizde. Özgür Demir Çelik olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarfettik. Özgür Demir Çelik olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz. 


Firmamızda 304 ve 316 paslanmaz,galvanizli sac, baklavalı sac, siyah sac, DKP sac HRP sac, kutu profiller, siyah ve galvanizli borular, NPU-NPI demirleri, koşebent demirleri, TE demiri, transmisyon demiri, lama ve silme demirleri, oerlikon elektrotlarının satışı yapılmaktadır.