Pektaş İstifleme Sistem ve Donanımları San.

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaPEKTAŞ

 

Firma Tanıtımı

1977 yılında kurulan PEKTAŞ demir ve çelik sektöründe, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine özel çözümler sunarak imalat sektöründeki yerini almıştır.

Pazardaki tasarım ve üretim birikimi ile 1980 yılında kendi üretimi olan katkaloriferi kazanları ve güneş enerji kollektörleri ile ürün ve hizmette özelleşirken, sürekli iyileşme faaliyetlerini yeni ürün ve proses geliştirme çalışmalarıyla sürdürmüştür.

Bu çalışmaların bir sonucu olan depo ve raf sistemleri 1986 yılında başlıca otomotiv sektöründeki uygulamalar ile kendini göstermiştir. Depo ve raf sistemleri konusunda faaliyetlerini derinleştiren PEKTAŞ 1990 senesinden sonra tüm çalışmalarını bu konuda yoğunlaştırarak depoların planlanmasından, rafların en ekonomik ve kaliteli üretimlerine ve sahada uygulanmalarına kadar geniş bir yelpazede depolama ihtiyacı duyulan tüm sektörlere hizmet ve ürünlerini başarılı uygulama ve yüksek müşteri memnuniyeti ilkesiyle tanıştırmıştır.

Modern yaklaşımı ile mevcut konumunu yüksek kalitede ürün imalatı ve mühendislik çözümleri sunan Ar-Gesi ile pekiştiren PEKTAŞ sektöründe sürekli yeniliklerin yaratıcısı olmayı kendisine amaç edinmiştir.

Company Overview

Founded in 1977, PEKTAŞ has taken its place in the steel and iron based manufacturing industry, with custom solutions tailored to its customers' specific needs and demands.

In 1980 with the introduction of its own line of products, central heating systems and solar energy collectors, PEKTAŞ continued development activities while specializing both in service and production.

In 1986 emerging from extensive studies conducted, PEKTAŞ has introduced a different line of products of industrial storage systems with remarkable applications mainly in automotive industry. In 1990 widening his perspective in storage systems, PEKTAŞ has chosen to concentrate all its energy and resources to provide services and products in order to plan the warehouses, economic and high quality production of racks and well-managed installation in order to attain highest customer satisfaction in all sectors where ever storage solutions are demanded.

With its modern approach PEKTAŞ has chosen its self the mission to be the innovative leader of its industry, by improving its status with high quality products and engineered solutions.