Print Center

Matbaacılık, Dijital Baskı

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1993

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.printcenter.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

 

Print Center


Şirketlerin en önemli varlıklarının başında marka değeri ve kurumsal kimlik geliyor. Bu varlıkların devamlılığının sağlanmasında ise basılı iletişim ve tanıtım büyük rol oynuyor. Bu anlayış doğrultusunda Print Center, markaların mevcut baskı bütçelerinden maksimum faydayı sağlamaları için çok yüksek standartta hizmet veriyor.

 

1993 yılında kurulan Print Center, tam donanımlı bir matbaayı ve dijital bir baskı merkezini aynı çatı altında buluşturuyor ve her yıl çoğu uluslararası arenada yer alan 1,500’e yakın markaya doğrudan hizmet veriyor. Sunduğu yenilikler ve benzersiz müşteri yaklaşımıyla kurumların satın alma süreçlerini kolaylaştırıp kısaltan, adet fark etmeksizin her tür baskı işini aynı kalite ve hızda sunan Print Center;

Çok hızlı üretim yapabilme yeteneği sayesinde tüm acil işlerde tereddütsüz bir şekilde başvurulacak ilk adres olma özelliği taşıyor. Müşteri memnuniyetini çok yakından takip ederek hizmet kalitesini her geçen gün daha da arttırmak için çalışıyor. Güçlü kurumsal yapısı ve tecrübesiyle çok uzun vadeli ilişkiler kurarak, müşterilerine güven veriyor. İstikrarlı bir hizmet kalitesi sunuyor.