Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

HakkımızdaRASA TEKSTİL

 

Rasa tekstil,1993 yılında sektörde uzun yıllar tecrübe kazanmış aile fertleri tarafından kurulmuş, zaman içinde profesyonel yöneticiler ve uzman kadrolarla kurumsallaşmıştır.

Üretim ve faaliyetleri ihracata dönüktür.İhracat yaptığı ülkeler arasında başta Almanya olmak üzere İtalya, Fransa ve bazı AB ülkeleri sayılabilir.Rasa Tekstil sürekli gelişen vizyonu ile toplam kalite anlayışından taviz vermeksizin üretim çalışmalarını sürdürmektedir.Şirket 2003 yılında taşındığı İkitelli organize sanayi bölgesindeki yeni fabrikasında gelişmiş bir makine parkı ile ağırlıklı olarak uzun elyaflı Mısır pamuğundan Double Merserize "Polo & Golf Shirt" ler ve "S Shirt " imalatı yapmaktadır.

Rasa Tekstil kendi koleksiyonlarını yapan ve müşterilerine sürekli koleksiyon hazırlayan bir firmadır. Bugün, katma değeri yüksek yeni ürün gruplarında çeşitliliğini arttırarak üretimini sürdürmektedir.

Rasa Tekstil,gerek müşteri memnuniyeti ,gerekse üretimini yaptığı ürünlerde en küçük detaylarda bile gösterdiği azami özenle sürekli gelişen kalite odaklı bir şirkettir.