RENKSAN PAZARLAMA DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Ticaret

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

1982

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.renksangroup.com

Adres

MAHMUTBEY/İSTANBUL

Hakkımızda

RENKSAN PAZARLAMA DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. 
 

1982 yılında sektördeki seçkin yerini alan RENKSAN Plastik Sünger Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 33 yıllık geçmişinde daima yeniliklere imza atmış ve bugün itibariyle ‘’ BELUX , SPEED , ACORD , SEÇKİN , FLOPPY ve DİGU ‘’ markalı ürünler ile de sektörde söz sahibi olmuştur.

Değişen Dünya’da ; gelişen teknolojilere ayak uyduran ve 180.000 m² kapalı alana sahip , Dünya’nın sayılı entegre ve teknolojik tesisleri arasında gösterilen fabrikalarında modern şartlarda üretim gerçekleştiren RENKSAN GROUP ; İnsan Kaynakları , Ar-Ge , Üretim , Satış-Pazarlama faaliyetlerinde sürekli olarak Tüketici-Odaklı çalışmalara ağırlık vermiş ve bu hassasiyetle de gerek yerle pazarda gerekse de uluslararası pazarda hak ettiği seviyeye ulaşmıştır.

Sektörde mevcut diğer firmalara da ; Yarı-Mamül ve Mamül-Ürün tedariği sağlayan yapısıyla da ayrı bir öneme sahip olan RENKSAN GROUP ; 55’ten fazla ülkeye gerçekleştirdiği ve sürekli olarak artış gösteren ihracatıyla da Uluslararası Arena’da da saygın bir konuma gelmeyi başarmıştır.

ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemleri UKAS sertifikasını almış olan RENKSAN GROUP bu sistemin gerektirdiği uygulamaları başarı ile yerine getirmektedir.

RENKSAN GROUP olarak ; Tüketicilerimize rahatça kullanabilecekleri kaliteli ürünleri en ekonomik şartlarda sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.