SADIK Otomotiv Akaryakıt Ev aletleri Turizm Tekst

Petrol ve Ürünleri, Oto Yetkili Satıcıları, Tarım / Ziraat, Sigortacılık

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Cumartesi: 08.30 - 17.00

Kuruluş Yılı

1947

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.sadik.com.tr

Adres

Akçeşme Mah.Menderes Bulv.No:150 Denizli

Hakkımızda

Grubumuzun temeli, 1947 yılında Hacı İrfan Mersin tarafından Denizli'nin Sarayköy ilçesinde küçük bir ticarethanede atılmıştır.Şu anda ise Sadık Grubu olarak otomotiv,akaryakıt,madeniyağ,sigorta,tarım sektörlerinde hizmet vermekteyiz.
Otomotiv sektöründe Renault,Dacia,Ford ve BMC yetkili bayilikleri bulunmakta olup ayrıca ikinci el araç satış  ve filo kiralama hizmetleri de sunmaktayız.Sigorta sektöründeki güvenirliğimizi ise; acenteliğini yapmış olduğumuz markalar ile pekiştirmekteyiz.
Ayrıca akaryakıt sektöründe Total,Shell,Opet,Aygaz,Petrol Ofisi olmak üzere 4 istasyonda hizmet verirken aynı zamanda ilgili markaların Türkiye'de ticari (toptan) yakıtlar satışını gerçekleştiriyoruz.Türkiye madeni yağ alanında da Petrol Ofisi'nin distribütörlüğünü yapmaktayız.
Tarım sekötüründe,profesyonel anlamda grubun markası Sadık Tarım imzasıyla faaliyet göstermekte olup 200 dönümlük arazide organik meyve ve sebze üretimi yapmaktayız.
Sadık Grubu olarak Denizli,Uşak,İzmir ve İstanbul'da faaliyet göstermekteyiz ve 250 çalışanımızla her geçen gün istikrarlı olarak büyümeye devam etmekteyiz.