Saldem Bilişim Teknolojileri - SALDEMSOFT

Bilişim, Yazılım, Bilişim Danışmanlığı, Otomasyon, Bilgi Teknolojileri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Cumartesi: 09.30 - 15.30

Kuruluş Yılı

2006

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.saldemsoft.net

Adres

-

Hakkımızda

SALDEMSOFT, öncü yazılım geliştirme firması olup kamu, sağlık, eğitim, savunma, telekomünikasyon ve özel sektöre yönelik geniş yelpazede ürün ve çözümler sunmaktadır.  Bilgiyi ve teknolojiyi insan yaşamının vazgeçilmez parçası olarak gören SALDEMSOFT, 2006 yılında kurulmuştur. 


Kurulduğundan bugüne sürekli kendini geliştiren ve yenileyen, sahip olduğu hizmet kalitesine, tecrübesini ve birikimini katan uzman bir firma olarak SALDEMSOFT; sürdürülebilir gelişim ve büyümeye sahip bir firma olarak 50’ nin üzerinde personele sahiptir.

SALDEMSOFT, yazılım pazarın ihtiyaçlarını isabetli öngörülerle tespit eden, doğru zamanda doğru yatırım kararlarını alarak istikrarlı büyüyen bir kurumun başarı hikayesini ifade etmektedir.

Bağımsız bir yazılım evi olan SALDEMSOFT, büyük ölçekli uygulama yazılım sistemlerini geliştirmek, uygulamaya koymak bakımını ve destek hizmetlerini üstlenmek gibi sadece yazılım ara-ge ye odaklanmıştır.

Kurulduğu yıldan başlayarak, sağlam ve emin adımlarla sürekli yükselen bir başarı ve büyüme grafiği yakalayan SALDEMSOFT, bu ivmesini kaybetmeyerek gelişimine devam etmeyi ve başarıyla adını yazdıracağı projeler sayesinde uzun koşan bir firma olmayı hedeflemektedir.

Standartlaşmayı sürdürülebilir başarısının vazgeçilmez parçası olarak gören SALDEMSOFT; PMI proje yönetim metodolojilerine uygun çalışmakta olup SPİCE, ISO 27001 Bilgi Güvenliği, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi gibi diğer TSE Hizmet Yeterlilik belgelerine sahiptir.