Genel BilgilerSERVER HOLDİNG

 

Faaliyet Alanları ve Grup Şirketleri

Server Holding dış ticaretten eğitime, basın yayından sağlığa, inşaattan ticarete kadar birçok sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Asfa Eğitim Kurumları, Haksağ Sağlık Hizmetleri ve Necat İnşaat, Server Holding bünyesinde önde gelen şirketlerdir.

Server Holding Değerleri

Server Holding, yaptığı çalışmalarla her açıdan örnek olmayı hedeflemektedir. Server Holding açısından örnek kuruluş olmak, her şeyden önce yüksek nitelikli, yüksek ahlaki değerlere sahip kişileri kazanmak ve bünyesinde tutmak, güven duydukları için iş yapmak isteyen müşterilere ve iş ortaklarına sahip olmak, anlamına gelmektedir.

Server Holding, bilgi toplumunun vazgeçilmez iki önemli unsurunun insan ve bilgi sistemleri olduğunun bilinciyle, bünyesinde bu iki kaynağın işlenmesine büyük önem vermektedir. Holding kuruluşları, Bilgi Sistemleri anlamında, dünyada ve ülkemizde en önde gelen otomasyon programlarını kullanmaktadır. SAP R/3 bunun en güzel örneğidir. İnsan Kaynakları anlamında ise yapmakta olduğu eğitim çalışmaları ile personelini geleceğin dünyasına hazırlamaktadır. Aşağıda yer alan Server Holding Değerleri, bu iki temel üzerinde şekillenmiştir.

a) Başarma Azmi

Server Holding kuruluşları, yaptıkları her işte diğer çalışmalarına göre daha üstün performans göstermeyi hedeflemektedir. Faaliyet gösterdiği sektörlerde dünya standartlarında ürün ve hizmetler sunmak grubun en önemli amacıdır. Grup personelinden, başarma azmi, en yükseği hedefleme, ne yaptığını ve nasıl yaptığını sorgulaması beklenmektedir. Grubun temel amacı, faaliyet alanlarında "standart belirleyen" konumunda olmak ve bunlara uymak, yaptıkları her işte "en iyi" olmaktır.

b) Bireysel İnisiyatif ve Sorumluluk

Server Holding kuruluşları, çalışanlarını inisiyatif kullanmaya, kendilerini geliştirmeye ve ekip çalışmasına teşvik etmektedir. Grup, içinde en iyilerin yer alacağı, gelişeceği ve fark yaratacağı; dinamik, doyurucu, yaratıcı ve uyumlu bir çalışma ortamı meydana getirme amacına sıkı sıkıya bağlıdır. Bunu sağlamak için çalışanlarını motive edici, geliştirici ve yetkilendiren bir liderlik anlayışı sergilemekte ve tüm organizasyon birimleri arasında işbirliğini teşvik etmektedir. Grup içinde bireysel inisiyatif ve takım oluşturma becerisi, ölçümü yapılan ve ödüllendirilen temel kritik başarı faktörleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle; iyi niyetle yapılmış, tekrar edilmeyen hatalar, göze alınabilecek, tanımlanmış, önceden hesabı yapılmış ve telafi edilebilir risk sınırları içinde kaldığı sürece, kabul edilebilir yanlışlar olarak görülmektedir.

c) Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı

Server Holding, zamanının büyük bir bölümünü, müşterilerinin ihtiyaçlarını öngörmek, karşılamak ve müşteri sadakatini yükseltmek için harcamaktadır. Bu amaçla, Holding kuruluşları müşterileriyle yakın ilişkiler kurmakta; müşterilerin değişen ihtiyaçlarını önceden görmek, anlamak ve karşılamak için sistematik piyasa araştırmaları ve benzeri çalışmalar yapmaktadır. Holding kuruluşlarının sunduğu ürün ve hizmetler, satış sonrası ilişki ve desteği gerektirdiğinden, müşterilerin "iş ortağı" olarak görülmelerine neden olmaktadır. Bu da, müşterilerin aldıkları ürün ve hizmetlerden tam anlamıyla memnun kalmalarına bağlıdır.

d) Güvenilirlik ve Topluma Hizmet

Server Holding bünyesindeki şirketler, güvenilir, işlerini doğru, iyi ve zamanında yapan kuruluşlardır. Holding'in, çalışanlar, müşteriler, hissedarlar ve diğer iş ortakları ile ilişkileri şeffaftır ve karşılıklı güvene dayanmaktadır. Server Holding kuruluşlarının bundan sonra da iş yaptığı kişi ve kuruluşların güvenini zedeleyecek hiçbir davranışı olmayacaktır.

Ülkemizin yaşam kalitesini yükseltecek toplumsal katkılarda bulunmak, Server Holding'in en önemli ilkelerinden birisidir. Holding, toplumumuzun bilgi, beceri ve ilgi alanlarıyla birer dünya vatandaşı olarak davranan ve iletişim kuran, ama aynı zamanda ülkemizin temel değerleri ve mirasını da koruyan bireylerden oluşması düşüncesini benimsemektedir. Bu düşünceyi yaşama geçirmek amacıyla, Server Holding, sosyal, kültürel, sanatsal ve eğitsel etkinlikler gerçekleştirerek kazancının bir bölümünü tekrar topluma yatırım yapmaya ayırmaktadır. Server Holding, yöneticilerini ve çalışanlarını da, toplumumuzun ihtiyaçlarını anlamaya ve kendi zamanlarının bir bölümünü toplumsal yarar amaçlı etkinliklere ayırmaya teşvik etmektedir.

 

Devamını Oku Gizle


Server Holding İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.