Sick Türkiye A.Ş.

Elektrik & Elektronik, Otomasyon

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Hayat Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1946

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.sick.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

SICK A.Ş. (SENSÖRLER VE İLERİ CİHAZLAR KONTROL A.Ş.)
 
SICK, 70 yılı aşkın tecrübe ve 8000'den fazla çalışanı ile sensör endüstrisinde en geniş ürün ve teknoloji yelpazesine sahip, dünyanın önde gelen sensör üreticilerinden biridir. Sensör teknolojisinde yenilikçi ve lider firma SICK; müşterilerinin proseslerini daha etkin tasarlamalarını sağlayan ürünler yaratır.
 
 
Ürün Grupları:
- Endüstriyel Sensörler
- Yüksek Performanslı Sensörler
- Hareket Kontrol Sensörleri
- Basınç ve Seviye Sensörleri
- Endüstriyel Güvenlik Sistemleri
- Otomatik Tanımlama Sistemleri
- Gaz ve Toz Analizi
 
 
UZMANLIK ALANLARIMIZ
 
Fabrika Otomasyonu
Fabrika otomasyonu bölümü, bir fabrikada otomatik üretim için gerekli sensör görevlerinin tümünü içermektedir. Amaç üretimin her aşamasında, nesneyi saymak, sınıflandırmak, konumlandırmak ya da bunların şekillerini tanımak ve pozisyon bilgisini tespit etmektir. Ayrıca fabrikalarda endüstriyel güvenlik de sağlanmalıdır. SICK bu konuda da özel sensör ve sistemleri ile kaza önleme ve insan korumaya yönelik çözümler sağlamaktadır.
 
Lojistik Otomasyonu
Lojistik otomasyonu bölümü, lojistik ve dağıtım işlemlerinin tasarlanması ve optimize edilmesi amacına hizmet etmektedir. Malzeme akışının otomasyona bağlanması gerektiği yerlerde ya da sınıflandırma, tanımlama ve depolama işlemlerinin daha etkin, daha hızlı ve daha güvenilir olması gerektiği yerlerde, SICK, lojistik otomasyonu bölümü sizin için mümkün olan en iyi çözümü sunar.
 
Proses Otomasyonu
Proses otomasyonu bölümü, endüstriyel tesislerde gaz ve toz analiz sistemleri, debi ölçüm sistemleri ve tünellerde havalandırma kontrolü amacıyla gaz ve toz sensörlerini  içermektedir. Amaç hem prosesin  her aşamasında yapılacak ölçümlerle sürekli kontrolü sağlayıp verimliliği arttırmak hem de gaz ve toz emisyonlarının ölçümü ile ilgili yönetmelik gerekliliklerine uygun çevreye duyarlı  güvenilir çözümler sunmaktır. SICK  Proses otomasyonu bölümü bu konuda uygulamaya en uygun teknoloji seçiminden sistemlerin kurulumu ve bakımına kadarki her aşamada tecrübesiyle ve yenilikçi yaklaşımıyla kullanıcının yanında yer almaktadır.