Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş

Gayrimenkul, Emlak İşleri, Proje Yönetimi

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.simyatr.com

Adres

-

Hakkımızda

Değer katmak, olanı daha değerli hale getirmek ve bunu herkese kabul ettirmek kolay bir iş değildir. Sonsuz çaba, istikrarlı çalışma ve tükenmeyen güç gerektirir, emek gerektirir, sabır gerektirir. Biz Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş. olarak yöneteceğimiz tüm işleri ve projeleri daha değerli hale getirmeyi kendimize görev edindik. Vereceğimiz tüm hizmetleri hayata geçirirken, bu felsefeden hareketle memnuniyet odaklı yaklaşımları benimseyerek, sizin gibi düşünüp, öyle hareket ederek doğruyu bulmayı hedefledik.


Güncel hayatın ne kadar hızlı değiştiğinin ve geliştiğinin farkındayız. Sahadaki çabamızın yanında teknolojinin sunduğu imkânlardan yararlanarak hem fiziksel hem dijital dünyada ev sahiplerimiz ve müşterilerimiz ile iletişimimizi güçlü tutmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda, online hizmetlerimize önem veriyor ve gerçek zamanlı takibini yapıyoruz.


Hizmet verdiğimiz herkesi dinleyerek işimize ve görevlerimize yön veriyoruz. Hayatın her alanında karşılaşılabilecek durumlarla başa çıkmaya hazır ekibimiz ile birlikte, siz ve sevdiklerinize hak ettiğiniz değeri gösterebilmek için heyecanımızı hiç kaybetmeden yolumuza devam ediyoruz.