SPOT KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş.

Kimya, Tekstil Boya ve Kimyasalları, Tekstil, Tekstil Boya ve Kimyasalları, Tekstil Makineleri ve Parçaları

Sosyal ve Yan Haklar

  • Araba
  • Yemek Kartı
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1991

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.spot.com.tr

Adres

BAYAR CAD. M. FATİH ÖNGÜL SK. BAĞDATLIOĞLU PLZ. NO:3 KAT:7 KOZYATAĞI İSTANBUL

Hakkımızda

SPOT KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş.

SPOT Kimya A.Ş. 28 yılı aşkın süredir TANATEX Chemicals B.V. firmasının Türkiye temsilciliğini yapmakta olup, 1991 senesinden beri Tekstil Yardımcı Kimyasal piyasasının lider tedarikçilerindendir. 


TANATEX Chemicals’ın Transfar Chemicals tarafından 2016 yılında devralınmasını takiben, Spot Kimya 2017 yılında Transfar International Group’un Transfar markası adı altında Türkiye’deki tekstil yardımcılarının distribütörü olarak atanmıştır. Bu yeni iş birliği ile, firma hem gücünü, hem de ürün gamını pekiştirmiştir. SPOT Kimya pazarladığı yenilikçi ve çevre dostu ürünleri, müşteri odaklı yapısı ve hizmetleri ile daima müşterilerinin yanındadır. Yıllar içinde standardını koruduğu yüksek kaliteli ve teknolojik ürünleri, tecrübeli ve işine bağlı dinamik satış ekibi ve hızlı teknik servisi sayesinde Türkiye çapında 500'den fazla tekstil işletmesi tarafından güvenilir bir iş ortağı olarak tanınmaktadır. Hedefi müşterilerinin faaliyetlerine değer katarak, işletmelerin tercih edilen tedarik noktası olmaktır. 


Şirket merkezi ve teknik servis laboratuvarı İstanbul Kozyatağı'ndaki ofisinde hizmet vermekte ve tüm önemli tekstil merkezlerinde yerleşik satış temsilcileri bulunmaktadır. Gerek satış ekibi, gerekse teknik ekip müşterilerin ihtiyaçlarına uygun özel tekstil kimyasal ve proses çözümlerini sunmak üzere çalışırlar. Hadımköy'de bulunan üretim tesisinde piyasanın ihtiyaçlarına yönelik yeni ürün geliştirme denemeleri ve üretim aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. SPOT Kimya A.Ş. kendisini müşteri memnuniyetine, sürdürülebilirliğe, yenilikçi ve yeşil proseslere adamıştır.