Tekay Yedek Parça San.ve Tic. A.Ş.

Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1955

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.tekay.com.tr

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Hakkımızda

Otomotiv Yan Sanayi olarak faliyet gösteren firmamızın yolculuğu, 1955 yılında "Tekay Yedek Parça Fabrikası" adı altında 100 metrekarelik bir atölyede başladı. İlerleyen yıllarda, otomotiv sanayinin de gelişmesiyle üretimini çeşitlendiren firma, sürekli büyüyerek, 1984 yılında Esenyurt-Kıraç'a taşınmış ve faaliyetlerine "Tekay Yedek Parça San. Ve Tic. A.Ş." olarak devam etmiştir. Bugün firmamız 11.500 metrekare kapalı alanda, hem Türkiye ve Avrupa'daki ana sanayilerin hem de yedek parça piyasasının ihtiyaçlarına en yüksek kalitede cevap verebilecek şekilde üretimine devam etmektedir. 

Türkiye'nin en büyük araç üreticilerinin "A" sınıfı tedarikçisi olan TEKAY; Q1 Kalite Belgesi, ISO/TS 16949:2002 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir. 

Yüksek kalite anlayışı ve esnek üretim kabiliyeti sayesinde müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde ve zamanında karşılayan firmamız, yarım asrı aşkın sürede yarattığı güveni yarınlara taşımak için tüm inancıyla çalışmaktadır. 

Güvenle başladığımız bu yolda güvenle devam ediyoruz!