Teknosol Bilgisayar Yazılım Hizmetleri Ltd. Şti.

Bilişim, Yazılım

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

İdealtepe Mahallesi, Denizciler Cd. No:14, 34841 Maltepe/İstanbul

HakkımızdaTeknosol Bilgisayar Yazılım Hizmetleri Ltd. Şti.
 

Teknosol, ERP çözümleri ve danışmanlığı konusunda uzman bir yazılım firmasıdır. Firma, Vera ERP yazılımı ile orta ve büyük ölçekteki firmaların kurumsal kaynak planlama alanındaki ihtiyaçlarına her noktada çözüm üretmektedir. işletmelerin değişen koşullara esnek yapısı ile uyum sağlamasına olanak vermektedir.

Vera ERP projesi, Teknosol’un 15 yıllık sektör deneyimini yansıtarak tamamen Türk yazılım mühendisleriyle hayata geçirilmiş esnek, komple bir ERP paketidir. Proje kapsamında, muhasebe, çek senet, finansman, personel, satış ve satınalma ve stok yönetimi gibi işletmelerin ihtiyaç duyduğu en temel modüllerin yanı sıra üretim, malzeme ihtiyaç planlama, ileri finansman uygulamaları, bütçe, maliyet, kalite kontrol, barkod işlemleri ve üretim planlama gibi ileri seviye ERP modülleri de yer almaktadır. Proje, parametrik yapısı ile ihtiyaçlara göre kolay ayarlanabilir, Teknosol’un uzman eğitim ve danışman kadrosu ile kısa sürede uygulamaya alınabilir. CRM, ithalat, ihracat, mobil uygulamalar, işletme bakım ve yönetim sistemi, nakit akışı, B2B, e-ticaret ise projenin tamamlayıcı unsurlarını oluşturmaktadır. Ayrıca ilaç takip sistemi gibi sektöre özel uygulamalar da Vera ERP içinde yer almaktadır.

ERP proje danışmanlığı, proje yönetimi ve proje sonrası destek, firmanın tamamlayıcı uzmanlık alanlarıdır. Teknosol, gerçekte zorlu bir süreç olan ERP yazılımına geçiş evresini tüm aşamalardaki deneyimi ile kolaylaştırmaktadır. Teknosol, ilk müşteri ilişkilerinden başlamak üzere, mevcut durumun analizi, hedeflerin tespiti ve çözüm adımlarının belirlenmesi, proje kurulumu, kullanıcı eğitimi, paralel kullanımdan ve canlı kullanıma geçiş süreçlerindeki hizmetinde müşteri odaklı farklılığıyla ön plana çıkmaktadır. Plastik, ilaç, metal, kimya, dış cephe sistemleri, metal işleme, yapı ve projelendirme, doğal ürünler ve tarım, ambalaj, inşaat gibi çeşitli sektörlerde önemli referansları olan Teknosol, farklı faaliyet alanlarındaki firmalara Vera ERP paketinin esnek yapısı sayesinde entegre kurumsal kaynak planlama çözümleri sunabilmektedir.

2010 yılı içinde yaptığı ortaklık anlaşması ile Teknosol, dünya lideri ileri seviye planlama ve çizelgeleme yazılımı Asprova ile çözümlerine bir yenisini eklemiştir. Japonya orijinli Asprova, yalın üretim tekniklerinin tamamının hiçbir uyarlama gerektirmeden uygulanabildiği bir yazılım olmasının yanı sıra, üretim sahasını kusursuz bir şekilde yazılıma yansıtması konusundaki iddiasıyla stok maliyetlerinizi düşürürken, kusursuz ve hızlı planlama yapmanızı sağlar.