TETRA TEKNOLOJİK SİSTEMLER A.Ş

Ticaret, İthalat - İhracat

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.tetratek.com.tr

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1992

HakkımızdaTetra Teknolojik Sistemler A.Ş

Firma Tarihçesi

TETRA Teknolojik Sistemler A.Ş. Şirketi, 1992 yılında Analitik Cihazlar ve Laboratuvar Cihazları alanında hizmet vermek üzere kuruldu. Süreç, Ankara ve İzmir ofisleri ve az sayıda personel ile başlamıştır. Tetra pazardaki hizmetleri ve çalışmaları ile yıllar içinde ticari ,teknik varlığını ve saygınlığını geliştirmiş, en yüksek itibara ulaşmak ve uluslararası standartlardaki performansını korumak için çalışmalarını sürdürmektedir.. Tetra bugün 4 büyük şehirdeki satış ve servis ofisleri , deneyimli teknik personeli , ve yaygın bayi ağı ile tüm Türkiye’de hizmet veren , ülkenin önde gelen şirketlerinden biridir. 

Dünya çapında, alanında lider pek çok uluslararası sağlayıcının Türkiye tek yetkili temsilcisi konumundayız. TETRA müşterilerine sadece ekipman sağlama hizmeti değil “Komple Laboratuvar Çözümleri “ sunmayı amaçlamaktadır . Tetra birçok “anahtar teslim” laboratuar kurulumunu, projelendirme ve danışmanlık aşamasından başlayan süreçle başarıyla gerçekleştirmiştir. 

TETRA Teknolojik Sistemler A.Ş., hizmet kalitesini arttırabilmek ve müşterilerinin spesifik ihtiyaçlarına cevap verebilmek için başka firmalar kurarak grubuna dahil etmiştir. 

İş Görüş Biçimi

Firmamız, satış aşamasının gerçekleşmesini, sürecin sonu değil, başlangıcı olarak kabul etmektedir. Satış sonrası montaj ile başlayan, eğitim, metod geliştirme, teknik servis, periyodik bakımlar ve cihaz validasyonları, firmamızın öncelikli değerleridir. 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, sürekli yenilenmek ve gelişen teknolojiyi takip etmek , vazgeçilmezlerimizdir.

Faaliyet Alanlarımız

Kimya Sanayii, Gıda ve Tarım Sanayii, ilaç Sanayii, Plastik Sanayii, Toprak-Bitki- Yaprak Analiz Laboratuarları, Petrol Sanayii, Maden Sanayii, Biyoteknoloji Laboratuarları, Biyokimya Laboratuarları, Malzeme Karakterizasyon, Nano Teknoloji , Nükleer Fizik.

Grup Firmalarımız

TETRA AZ MMG Ltd
Azarbeycan –Baku de kurulmuş, Analitik sistemler, laboratuvar cihazları satış ve servisi ve anahtar teslim projeler üzerinde faaliyet göstermektedir.

UZMAN KALİTE EĞİTİM LABORATUVAR HİZMETLERİ LTD
Akredite laboratuarı ile Gıda Analizleri yapmakta, bunun yanı sıra Akreditasyon danışmanlığı ve Laboratuar Projelendirme ileri yapmaktadır.

TMG LTD ŞTİ (Tarladan Mutfağa Gıda Güvenliği)
Sertifikalı Hijyen Denetim ve Örnek Toplama Hizmetleri

MAYLAB MADEN & MADENİ YAĞ AKARYAKIT ANALİZ LABORATUVARI
Akredite Mineral Yağ ve Maden Analiz Laboratuvarı