Toksan Yedek Parça İmalat Tic. ve San. A.Ş.

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

0

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda TOKSAN Otomotiv Yedek Parça Tic. ve San. A.Ş.
 

 

Yerli ve yabancı Otomotiv ana sanayilerin tedarikçisi olarak faaliyet göstermekte olan firmamız 1985 yılında İstanbul’da kuruldu. 2001 yılında Bursa Nilüfer Organize Sanayi  Bölgesine yeni fabrikasını kurarak İstanbul’dan Bursa’ya taşınan firmamız, 2005 yılında 2. fabrikasını Gebze Taysad Organize Sanayi Bölgesinde kurdu.
Global Otomotiv Endüstrisinin paydaşlığında, benimsemiş olduğu insana saygı, çevreye duyarlılık ve yüksek kalite değerleri ile kendi yönünü belirlemekte olan firmamız, dünya devi otomobil üreticilerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.
Güçlü AR&GE kadrosu ile, 
- Eş zamanlı mühendislik ve AR&GE projelerinin yönetimini, 
- Hedef maliyet odaklı ürün - proses tasarımını, 
- Simülasyon yöntemleri ve prototip çalışmaları ile tasarım ve proses doğrulama faaliyetlerini, müşteri beklentileri doğrultusunda, Otomotiv bilinç ve disiplini temelinde gerçekleştirmektedir.
Bu bilinç ve vizyon ile 2011 yılında AR&GE merkezi olmaya hak kazanmıştır.
Toplamda 86.500 m²’yi bulan açık ve 34.000m² kapalı üretim alanları ile 750’nin üzerinde istihdam olanağı sağlayan DATA TECH grubunun bir parçası olarak, her geçen gün büyüyen yatırımları ile dünya pazarında önemli bir yer almayı hedefleyen firmamız, müşteri memnuniyeti yanı sıra, çalışan memnuniyetine de büyük önem vermektedir.
Çalışanların istek ve beklentilerini dikkate almaya önem göstererek, çalışanlarının kuvvetli bir şekilde işe dahil edilmelerini sağlamakla, yüksek motivasyon, memnuniyet ve bunlara paralel olarak kalite ve başarıyı da arttırmayı amaç edinmiştir.
ISO TS 16949, ISO 14000 & OHSAS 18001 sertifikalarına sahip olan firmamız Ford tarafından Q1 ile ödüllendirilmiştir.
 

Our company was founded in Istanbul in 1985 operating as a supplier of domestic and foreign major Automotive industries. In 2001, our company was relocated from Istanbul to Nilüfer Organize Sanayi  Bölgesi in Bursa by establishing a new factory. It established also its 2nd factory in Gebze Taysad Organize Sanayi Bölgesi in 2005.
In Global Automotive Industry fellowship, our company determined its own path by respecting the human needs, respecting the environment and targeting the high quality?. Therewithal, we are proud to serve to global  car manufacturers.
With strong R & D team,
- We manage R & D projects with concurrent engineering,
- Carry out the cost-oriented  product design,
- We actualize the design and process validation activities by prototyping and simulation methods, possesing Automotive consciousness and discipline on the basis of customer expectations.
With this awareness and vision, our company has been designated as R & D center in 2011.
As a part of DATA TECH group, which has in total 86.500 m² open and 34.000 m² closed production area,  providing more than 750 employment opportunities, our company, with the ever-growing investments is aiming to take an important place in the world market by considering the employee satisfaction  beside the customer satisfaction.
Taking into account the demands and expectations of our employees and strongly involving them in functioning, we aim to increase the personal motivation and satisfaction in line with the quality and success.
Beside ISO TS 16949, ISO 14000 & OHSAS 18001 certifications, our company is also awarded by Ford with Q1.