TTM Telekom

Telekomünikasyon

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.30

Cumartesi: 09.00 - 14.00

Kuruluş Yılı

2009

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Web Site

www.ttmtelekom.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

TTM Telekom FZE, UAE ( United ArabEmirates ), RAK FTZ (RAK FreeTradeZone)‘de 2009 yılının Mayıs ayında, Telekomünikasyon hizmetleri vermek amacı ile kurulan ve lisans alarak faaliyet gösteren ilk Türk şirketidir.

TTM Telekom, Türkiye’ de TK (Telekomünikasyon Kurumu) tarafından 2009 Haziran ayında STH Lisansı verilerek yetkilendirilen Alternatif Telekom Operatör’ üdür.

TTM Telekom ve TTM Telekom FZE UAE, Telekomünikasyon, Network kurulumu, servis ve entegrasyon çözümleri ile ses çözümlerinde TDM (SS7,PRI), Voip (H323,SİP) teknolojilerini kullanmaktadır.

Türkiye, Uae ve Almanya ‘ da bulunan sunucularımız ses barındırma ve internet hizmetleri vermekte olup Almanya üzerinde Ancotel GmbH ve Cogent GmbH‘ den yedekli olarak çalışmaktadır.

TTM Telekom donanımlı alt yapısı ile Dünya genelinde önde gelen 70 operatör ile karşılıklı trafik taşımacılığı konusunda, ara bağlantı anlaşmaları imzalamış ve BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu ) ‘dan Lisans alan birçok diğer STH Operatörüne de destek vermektedir.