TURKUAZ POLYESTER REÇİNE KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Kimya

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 25-49

Web Site

www.turkuazpolyester.com.tr

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Araba
  • Yemekhane
  • Kaza Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2011

Adres

Gebkim Osb, Recep Yazıcı Cad. No.8 Dilovası / Kocaeli TURKEY

Hakkımızda

Turkuaz Polyester, doymamış polyester reçine ve jelkot üretiminde Türkiye’nin lider kuruluşlarından biridir. Firma Türkiye'nin 2. 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer almaktadır. Firmanın yıllık üretim kapasitesi 70.000 ton/yıl'dır.

Turkuaz Polyester'in üretim tesisi Türkiye’nin ilk ve tek kimya ihtisas sanayi bölgesi olan GEBKİM’de (Dilovası/Kocaeli) yer almaktadır. 

Turkuaz Polyester, kalite kontrol sistemini belgelemiştir. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Standartları tarafından onaylanmıştır. Turkuaz Polyester ayrıca Avrupa Birliği REACH düzenlemelerine uygun olarak faaliyet göstermektedir.

Firmanın ürettiği reçine ve jelkotlar; altyapı uygulamaları, inşaat sektörü, otomotiv endüstrisi, tekstil, marin , havacılık ve rüzgar enerjisi gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Polyester reçineler genel anlamda; CTP boru, akrilik küvet, mutfak tezgahı, kompoze taş, düğme, modüler kabin, deniz araçları ve otomotiv parçaları gibi çok çeşitli ürünlerin imalatında kullanılırlar.

Turkuaz Polyester, iç ve dış pazarda saygın ve güvenilir bir distribütörlük ağına sahiptir. Günümüzde, 40’dan fazla ülkeye düzenli olarak ihracat yapmaktadır. Turkuaz Polyester, dünya çapındaki dağıtım ağı sayesinde ürünlerini dünyanın her yerine ulaştırmaktadır. 

TURKUAZ POLYESTER REÇİNE KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İş İlanları

(1 iş ilanı)