Tuvana Hotel

Turizm, Konaklama ve Otelcilik

Adres

TUZCULAR MH. KARANLIK SK. NO:18 KALEİÇİ / ANTALYA

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.tuvanahotel.com

Hakkımızda

Tuvana otel; eski kent bölgesinin kalbinde yer almakta olup, 18. yüzyıl döneminin en dikkat çekici konaklarının 1989 yılında özenle restore edilerek büyüleyici bir butik otel haline getirilmesinin ardından sizlerin hizmetine açılmıştır.


Tuvana; dönemin en özel konaklarını bünyesine katarken, özenli restorasyon ve dekorasyon geleneğinden vazgeçmeyerek çağın en modern ve lüks özellikleriyle donatılmıştır.

Bahçesi adeta bir vaha olan Tuvana’nın havuzunda serinleyerek güneşin tadına varmak mümkün… El yapımı doğal taş ve mozaiklerle bezenmiş, etrafı palmiye ve begonvillerle çevrili havuzunda doğanın keyfini çıkartabilirsiniz. Ayrıca bahçe barda hazırlanan kokteyller ile, bu eşşiz doğanın tüm güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz.

Tuvana ayrıca gerçek bir gastronomi noktası olup; Dünyaca ünlü yemekleri, miksoloji kokteylleri, craft biraları ve özel seçilmiş şarapları etkileyici sunumlar ile birlikte deneyimleme imkanı sunmaktadır. Bu felsefe ışığında; Seraser Fine Dining Restaurant, il Vicino Pizzeria, Pio Gastro Bar & Bistro ve Kaftan Restaurant, sizlere gastronomi dünyasınını kapılarını sonuna kadar açmaktadır.

Tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş Tuvana konsepti; benzersiz ambiyansı, özenli restorasyonu, ödüllü restoranları ve birçok özelliğiyle eski şehrin kültürel üssü görevini sürdürmektedir.