Vepa Group

Kozmetik, Tekstil, Mağazacılık (Ticaret), E-ticaret, Perakende

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

1962

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 550-749

Web Site

http://www.vepagroup.com/

Adres

-

Hakkımızda

55. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan ve 1962 yılında İstanbul'da kurulan Vepa Group, geçen 55 sene içerisinde spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu.
 
Türkiye'ye kozmetik ithal eden ilk şirket olan Vepa Group, bu sektörde dünyanın en ünlü markalarını olan MAC, CLINIC, ESTEE LAUDER ve SHISEIDO’yu Türkiye’ye kazandırdı.
 
Spor giyim kategorisinde ise NIKE markasını Türkiye pazarına getiren ilk firma olan Vepa Group, yine distribütörü olduğu NEW BALANCE markası ile 2005 yılında "EMEA Yılın Distribütörü" ödülüne layık görüldü.

Halen bünyesinde; New Balance, Vepa’62, Sportsoul, Shiseido, NARS,  Liu Jo, gibi dünyanın lider markalarını bulunuduran Vepa Group ; kurulduğu günden bugüne kadar müşteri ve tedarikçileriyle kurduğu ticari ve insani ilişkilerde karşılıklı güven ve saygıyı ön planda tutmaya özen gösterir; bu doğrultuda kaliteli ürün ve hizmet sunmayı temel ilke olarak benimsemiştir.

Ürün ve hizmetlerini tıpkı dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de bu ilkelerine bağlı kalarak sunmaya devam edecek olan Vepa Group Türkiye genelinde yaklaşık 65 monobrand mağazası ve 600+ çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.