Verisoft

Bilişim, Yazılım

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1984

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Web Site

www.verisoft.com

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı

Hakkımızda

Ödeme sistemleri alanında inovatif çözümler geliştirmek ve sektörün yazılım ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan Verisoft, 34 yılı aşkın tecrübesiyle Bilişim sektörünün en köklü şirketlerindendir. Başta bankacılık, kamu, perakende ve akaryakıt sektörleri olmak üzere daha birçok sektöre finansal ödeme teknolojileri alanında yenilikçi ve uçtan uca ödeme sistemleri çözümleri sunmaktadır.

 

Kartlı ödeme teknolojilerinin yanı sıra, POS yazılım ve entegrasyonu, sahtekarlık izleme ve önleme sistemi, sadakat kart uygulamaları, kart basım/kişiselleştirme sistemleri ve güvenli donanım çözümleri Verisoft’un uzmanlık alanları arasında yer almaktadır. Yeni dijital çağ ile birlikte, IOS ve android mobil uygulamalar, yapay zeka, makinelerin öğrenimi, derin öğrenme, giyilebilir ödeme teknolojileri, bulut tabanlı sistemler, nesnelerin interneti ve robotik sistemler üzerine Ar-Ge projeleri geliştirmektedir.  

 

Bugün 32 ülkeye ürettiği teknolojileri ihraç eden Verisoft, 5 kıtadaki 100’den fazla müşterisine Türkiye, ABD, Kanada, İngiltere, Slovakya, Bosna Hersek ve Dubai’deki ofislerinden hizmet sunmaktadır. Yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleştirdiği yenilikçi çözüm ilkleriyle, üretici ile müşteri arasındaki sinerjiye büyük önem vermekte ve dolayısıyla müşterilerinin memnuniyetini sağlayan müşteriye özel ürünler ve hizmetler tasarlayarak onların ihtiyaçlarını, taleplerini ve beklentilerini önceliklendirmektedir.  Memnun müşteriler ve iş ortaklarıyla birlikte dünyada büyüme ilkesiyle hareket eden Verisoft, sektördeki iddiasını inovatif çözümleriyle Türkiye’de ve dünyada gerçekleştirdiği birçok ilk projeyle ispatlamış, %100 Türk sermayeli uluslararası bir şirket olarak başarılarına yenilerini ekleyerek, önde gelen global oyuncularından biri olma stratejisiyle yoluna devam etmektedir.