Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Yardımcı ders kitapları, soru bankaları, deneme sınavları dizgisi yapmış, 
 • PC ya da Mac ortamında INDESIGN ve ILLUSTRATOR programlarını ileri düzeyde kullanabilen, 
 • Bize bir deneme süreci yaşatmayacak kadar birikimli, 
 • Çalışmalarından sunacağı örneklerle yeterliliğini gösterebilecek, 
 • Sayfa şablonları oluşturma, mizanpaj yapma ve kapak tasarımında yetenekli "uzman dizgiciler" arıyoruz. 

Önemli: Özellikle "fen bilimleri ve matematik" soru dizgisi yapmış uzman dizgiciler aramaktayız. Yukarıda belirtilen ürünlerin dizgisini yapmamış olanlar lütfen uzman statüsünde başvurmayınız. 

 • Eğitiminize, deneyiminize, portfolyonuza güveniyorsanız CV'nizi görmek isteriz. 
 • Zekanıza, enerjinize ve üretkenliğinize güvenirsek, eski iş yerlerinizden çalışma disiplininizle ilgili olumlu dönüşler de alırsak birlikte çalışmak isteriz.
 • Küçük bir grubun üyesi olacağınızı dikkate almanız gerekir. Yani çok büyük bir organizasyonda mutlu olacağınızı düşünüyorsanız öyle bir yerimiz yok, bulursanız bize de haber verin :)
 • Özverili, içten, öğrencileri bir rakam büyütme aracı olarak görmeyen, kaliteli ve faydalı içerik üretmeyi önemseyen küçük bir ekibiz. 
 • Kadıköy'de, Uzunçayır Metrobüs ve Ünalan Metro duraklarına yaklaşık 15 dk yürüme mesafesinde, Akasya AVM'nin karşı çaprazında, Yenitepe İstanbul Sitesi 2. Etap'ta, biraz yokuş yürümeli bir lokasyondayız.


 • Dizgici Adaylarının Dikkatine: Yukarıda işin çerçevesi net bir biçimde belirtilmiştir. Doğrudan belirtilen alanda deneyimi olmayıp da kendini yetiştirmek isteyenler ancak stajyerlik kapsamında başvuruda bulunabilirler. Grafik tasarım, bilgisayar programcılığı ya da benzer bir alanda çok birikimli, yetenekli, üretken olsanız da "dizgi"nin bunlarla ilişkili fakat tamamen farklı bir "meslek" olduğunu dikkate almalısınız ve her meslekte olduğu gibi bunda da ustalık yolu çıraklıktan geçer. Dizgicilik bir zanaattır, yayıncılık sektörünün değerli bir zanaatı... Bu zanaat iyi bir grafik tasarım yeteneğiyle birleşince harika işler çıkarır. Kısaca "dizgi" alanında uzman değilseniz, memleketin en iyi tasarımcısı da olsanız bizim için bir acemisiniz. Alanınızda adınızdan söz ettirecek eserler üretme düşüncesiyle bu meslekten uzak durmaz, çırak olmayı dert edinmeyip stajyer olarak başvuruda bulunacaksanız bilmelisiniz ki size yalnızca bunu denemeniz için ortam sağlayabiliriz, bunun dışında bir yetiştirme maliyeti üstlenmeyeceğimizi belirtmemiz gerekir. "Stajyer" olarak başvuruda bulunduğunuzu ilanınızda belirtirseniz, biz de sizin bu ilanı okuyup anladığınızı, içeriklerine bakmadan ilanlara başvurmadığınızı, insanların zamanını boşa harcamadığınızı, tasarım yeteneğinizi mütevazi bir zanaatla birleştirip ülkemizde halihazırda ihtiyaç duyulan bir meslek edinmeyi istediğinizi görür, CV'nizi özenle değerlendiririz. 

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Yayıncılık

Çalışan Profili:

Beyaz Yaka: 1-24
Mavi Yaka: 1-24