Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Arçelik-LG Klima Sanayi ve Ticaret A.Ş. Türk ve dünya pazarlarına klima üretimi maksadıyla 25 Mayıs 1999’da kurulmuştur. Arçelik A.Ş. ile LG Electronics’ in %50-50 ortaklığı ve 50 milyon dolarlık bir yatırımla kurulan şirket, Gebze Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini yürütmektedir.

Arçelik-LG, 62 bin metrekaresi kapalı olmak üzere yaklaşık 70 bin metrekare alan üzerine kurulu üretim tesisine sahiptir. Arçelik-LG, Türkiye’nin ilk ve en büyük entegre klima fabrikasıdır. 1,5 milyon adet ev tipi klima üretim kapasitesi ile Yakın Doğu ve Avrupa’nın en büyük klima üretim tesisidir. Üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliği, yeni yatırımlarla hem ev tipi hem de ticari ürünler için her yıl artmaktadır.

GENEL NİTELİKLER

İklimlendirme alanında faaliyet gösteren Arçelik-LG Klima Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de, Kısa Dönem Zorunlu Yaz Stajı, 1 Temmuz 2019 – 26 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

İŞ TANIMI

  • Üniversitelerin lisans programlarının 2. 3. ve 4. sınıflarında öğrenim görenler ile iklimlendirme, itfaiyecilik ve iş sağlığı ve güvenliği bölümlerinde okuyan MYO öğrencileri de değerlendirmeye alınacaktır.
  • Yalnızca staj zorunluluğu (SGK’sı okul tarafından karşılanan) bulunan öğrencilerin başvuruları kabul edilecektir.
  • Değerlendirmelerde, öğrencinin öğrenim gördüğü bölümün şirket iş süreçleri ile ilgili olması, okul başarı düzeyi, öğrencinin talebi ve bölüm stajyer kontenjanları göz önünde bulundurulacaktır.
  • Staj süresi Temmuz ayı boyunca 20 iş günü şeklinde tek dönemde gerçekleşecek olup bu koşullara uyan öğrencilerin başvuruları değerlendirilecektir.
  • Orta düzeyde İngilizce bilgisi gerektiğinden stajyer alımı öncesi öğrencilere İngilizce seviye tespit sınavı yapılacaktır.
  • Staj kabul aşamasından sonra yaz okulu vb. nedenlerle kesinlikle staj tarihleri değiştirilemeyecektir.


Not: Firmamızda Döküm Atölyesi bulunmaması ve Talaşlı İmalatın olmaması nedeniyle, bu yöndeki başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Verilen bilgilerin doğruluğu kabul aşamasında belgelendirilecektir.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve HVAC

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 07.30 - 17.00

Sosyal / Yan Haklar:

Özel Sağlık Sigortası
Servis
Yemekhane
Yakacak
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Kaza Sigortası
Bayram Yardımı