warning
İlan yayından kaldırılmıştır

Deniz'in İncileri Staj Programı

DenizBank

Deniz'in İncileri Staj Programı

DenizBank

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Batman, Ardahan, Yalova, Düzce, İstanbul(Asya)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Stajyer

Pozisyon Seviyesi

Stajyer

Departman

Finans

Finans

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Stajyer

Pozisyon Seviyesi

Stajyer

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Finans

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Üniversite üçüncü sınıfta okuyorsanız veya Meslek Yüksek Okulunda son sınıftaysanız,
staj yapma zorunluğunuz var ise, veya okuldan zorunlu staj belgenizi alabiliyorsanız sürprizler ile dolu gerçek bankacılığı deneyimleneceğiniz staj deneyimi sizi bekliyor. Deniz'in İncilerinin nasıl bir staj deneyimi yaşadığını merak ediyorsanız denizdekariyer instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.


İŞ TANIMI

2013 yılında devam eden üniversite yaz dönemi stajyer alımı uygulamamızı yapılandırarak  “Deniz’in İncileri” adı ile hayata geçirdik.   Staj için belirlenen kriterlere uygun üniversite öğrencilerini “ Online Genel Yetenek Sınavı”na davet edip, ardından başarılı olan adaylarımız ile video mülakat gerçekleştiriyoruz.  Tüm süreçlerimizden başarılı olan adaylarımız Genel müdürlük, Bölge müdürlüğü ve Şubelerimizde stajlarını gerçekleştiriyor. Staj süreçlerimizi dijital ve kişiye özel staja deneyimi yaşatmaya yönelik tasarladık.

2015 yılında Deniz’in İncisi olarak aramıza katılan stajyerlerimiz Türkiye’de ilk defa uygulanan “Online Onboarding” adı verilen işe başlatma süreci ile tanıştılar. Bu süreçte her aday kendisine özel hazırlanan web sitesinden, stajı hakkındaki tüm bilgilere ulaşıp, tamamlaması gerek işleri ve görevleri takip edebiliyor ve başarılı bir staj geçirmesi için gerekli tüm deneyimleri tamamladıkça da rozetler kazanıyor. Mobil cihazlardan da erişilebilen kişiye özel konsolda; izlenmesi gereken videolar, okunması veya yüklenmesi gereken dokümanlar, tamamlanması gereken e-eğitimişlerdeneyimler gibi birçok başlık bulunuyor. Stajyerler deneyimlerini sosyal medyada paylaşıyorlar, anketler dolduruyorlar ve en önemlisi kendilerine özel, esnek ama beklentilerin net olduğu başarılı bir deneyim yaşıyorlar.

2015 yılında  Genel Müdürlük bölümlerimizde yaz döneminde staj yapan, staj süreçlerini başarı ile tamamlayan üniversite son sınıf öğrencilerimize yönelik İŞKUR işbirliği ile 6 ay’lık uzun dönem staj programı tasarladık. “Deniz’in İncileri Plus” ismini verdiğimiz programımızda öğrencilerimize hem kariyer hedefledikleri bölümde staj yapma hem de okullarına devam etme fırsatı sunuyoruz.

Son 3 yılda farklı üniversitelerden 1500’ün üzerinde öğrencinin katıldığı staj programımızı başarı ile tamamlayan stajyerlerimizi kadromuza katıyoruz. 2016 yılında gerçekleştireceğimiz programımıza 600’ün üzerinde stajyerimizin katılmasını hedefliyoruz. 
 

 

Aday Kriterleri

Tecrübesiz
Ön Lisans(Öğrenci), Üniversite(Öğrenci)

Stajyer pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Stajyer İş İlanları
Hakkımızda

DenizBank, 1997 yılında bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınarak yolculuğuna başladı. Kısa tari

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

Başvuru Sahiplerine Özel Kişisel Verilerin İşlenmesi HakkındaAydınlatma MetniDenizBank A.Ş.(Banka),

Detaylı Bilgi

Stajyer pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Stajyer İş İlanları