warning
İlan yayından kaldırılmıştır
Muğla(Marmaris)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Teknik Servis

Teknik Servis

Başvuru Sayısı

65 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

65 başvuru

Departman

Teknik Servis

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL MARMARİS

''Elegance Hotels International Marmaris”, 500 yatak kapasitesi ve 5 yıldızlı tesisi ile Marmaris’te faaliyet göstermekte olup, Avrupa’nın en büyük tur operatörleri tarafından öncelikli tercih edilen, en saygın tesisidir. Marmaris ve Ege bölgesinin ortalama dolulukta ve ortalama fiyatta en yüksek rakamlarına sahip hoteli olarak, Türk turizminin en önde gelen otelleri arasında yer almaktadır.

Yeşil ile mavinin buluştuğu Mavi Tur teknelerinin rotası olan Marmaris gibi Türkiye'nin en seçkin turizm bölgesinde bulunan “Elegance Hotels International”, konuklarına geleneksel Türk konuk-severliğini çağdaş turizm anlayışı ile birleştirerek sunmakta, 1992 yılından bu yana turizme olan katkılarıyla konuklarından ve turizm sektöründen değerli övgülere layık görülmektedir.

Dünya turizm endüstrisi ile en üst standartlarda bütünleşen “Elegance Hotels International Marmaris”, mimari projesi doğal malzemeler ve son teknoloji donanımlar ile, deluxe kalitede hayata geçirilmiştir. Akdeniz'in incisi konumundaki “Elegance Hotels””, Marmaris'in eşsiz doğal peyzajı ile uyum içinde bahçe, teras ve balkonları ile “Boutique Hotel” konseptinde hizmet veren çok özel bir tesistir. “Elegance Hotels”, konuklarını yüksek teknolojiye sahip “De Luxe” odalarda ağırlanmaktadır. Konuklarının her türlü ihtiyaçlarını gün boyu çalışan “Guest Relations Office” aracılığıyla karşılayan konuklar, “Boutique Hotel” ayrıcalığını kesintisiz yaşarlar.

 “Elegance Hotels International, Marmaris”, Dünya’nın en hızlı büyüyen ve gelişen sektörü olan turizm sektörünün Türkiye'de de aynı hızla ve en üstün kalitede gerçekleşmesinde öncü olmayı hedeflemektedir. Bu motivasyon ile, “Elegance Hotels International”, tüm çalışanlarına istikrarlı ve sürdürülebilir mutluluğa sahip bir çalışma ortamı sunar.

Turizm ve Otelcilik Sektörünün güçlü temsilcilerinden, Marmaris'te bulunan tesisimize aşağıdaki niteliklere uygun ekip arkadaşı aramaktayız.

İŞ TANIMI : 

Otelin tüm elektrikli cihaz, makine, tesisat, motor vb. aksamlarını çalışır vaziyette tutar. Gerekli periyodik bakımları yapar.

GENEL NİTELİKLER :

  • Meslek Yüksekokulu veya Teknik Lise Mezunu veya Mesleği ile ilgili Belgeye Sahip,
  • Pozisyonunun ve sektörün gerektirdiği tecrübeye sahip,
  • Benzer pozisyonda ve otelcilik sektöründe minimum 2 yıl deneyimli,
  • Kişisel gelişimine önem veren, yeniliklere açık,
  • İşine ve kendisine özen gösteren,
  • Pozitif yaklaşım sahibi,
  • Sürekli gelişime açık, çözüm ve sonuç odaklı,
  • İletişim odaklı.

Aday Kriterleri

2 - 20 yıl arası
Lise(Mezun), Üniversite(Mezun)

Elektrikçi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Elektrikçi Elektrikçi Maaşları Elektrikçi Nasıl Olunur? Elektrikçi Nedir? Elektrikçi İş İlanları
Hakkımızda

ELEGANCE HOTEL INTERNATIONAL, MARMARİS 5 yıldızlı, 500 Yataklı ‘Elegance Hotel International” Yeşil ile mavinin buluştuğu, Türkiye'nin en seçkin tu

Şirket Sayfasına Git

Elektrikçi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Elektrikçi Elektrikçi Maaşları Elektrikçi Nasıl Olunur? Elektrikçi Nedir? Elektrikçi İş İlanları