Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Plastik Sulama Sistemleri imalatı yaptığımız fabrikamızda çalışmak üzere aradığımız mezun olduğu bölüm endüstri, imalat, makina veya elektrik mühendisi olabilecek ama çalışma programı üretimin planlanan şekilde ve şirket hedefleri doğrultusunda ilerlemesini ve geliştirilmesini sağlamak olacak aşağıda belirttiğimiz kriterlere haiz mühendis arkadaşlarımız ile çalışmak istemekteyiz.

Karakter özellikleri;

Öncelikle karakter olarak dürüstlük ve doğruluk ilk hedefi ile yola çıkarak girdiği yolda elinden geleni yaparak hedefine ulaşmak için mücadele etme ruhuna sahip olan, çalıştığı şirketi sahiplenerek şirketin başarısını kendi başarısı olarak görüp başarısızlığından da kendine pay çıkarabilecek, yeniliklere açık kendini ve şirketi geliştirmek için yeni fikirler üretebilecek, işleri ve işleyişi daha pratik ve daha düzgün işler hale getirmeye çalışacak tüm bunları ve bunun gibi işi ile ilgili konularla ilgilenirken ve uygularken personel ve insanlar ile doğru diyalog kurabilecek pozitif karaktere sahip, çözüm odaklı biri olması gerekmektedir.

İş ve Tecrübe Kriterleri;

Önceliğimiz bizimle çalışacak kişinin daha önce en azından bir kaç yıl imalat sanayinde çalışmış fabrika ortamını ve düzenini bilen ve bizimle çalışmaya başladığında ortama yabancılık çekmeyecek biri olmasıdır. Tabi ki sektör olarak farklı sektörlerde çalışmış olması bizimle çalışmasına engel olmayacağı gibi öğrenme azmi ve isteği olması bizim için daha öncelikli kriterdir. Makina bilgisi en azından temel düzeyde olmalıdır. Üretim sırasında karşılaşılacak problem ve sorunların çözümü noktasında pratik düşünce yapısına sahip olmalıdır ve üretim sırasında karşılaşılan sorunların sorumluluğunu üstlenerek imalatın aksamadan ve kalitenin eksilmeden devam ettirilmesinde yeterli bilince sahip olmalıdır. Personel yönetmeyi ve yönlendirmeyi, çalışan personelden maksimum düzeyde faydalanmayı becerebilecek bir personel ihtiyacımız bulunmaktadır.


Ayrıca daha işe başlamadan maaş pazarlığı yapmak yerine kendine ve çalışmasına güvenen önce çalıştığı firma veya kuruma kendini ispat etmesi gerektiğini bilen ve bu bilinçle hareket ederek sabırsız bir şekilde önce maaş demeyecek. Çalışmadan ve mücadele etmeden şartların da iyileşmeyeceğini bilen tembel ve kolaycı olmayıp mücadeleci ve alın terine değer veren bizimle aynı düşünce de insanlarla çalışmak istemekteyiz.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri