Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İlaç sektöründe faaliyet gösteren, kurumsal müşteri firmamızın fabrikasında Teknik Operasyonlar departmanında istihdam edilmek üzere ‘’İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ‘’ aranmaktadır.

  • Üniversitelerin Lisansla ilgili bölümlerinden mezun,
  • Sözlü ve yazılı iletişim seviyesi olarak min. orta seviyede İngilizce bilen
  • Ms. Office programlarını iyi derecede kullanabilen
  • Üretim firmalarında, tercihen ilaç sektöründe idari işler alanında en az 10 yıl deneyimli, yönetsel deneyime sahip olmak 
  • İdari işler, sürekli hizmet alımları, hizmet tedarikçilerinin faaliyetlerinin denetlenmesi, proje yönetimi, çevre, atık yönetimi ve işyeri güvenliği yönetiminde deneyimli olmak 
  • İletişimi güçlü, hızlı ve isabetli karar verebilen, inisiyatif kullanabilen, stres altında çalışabilen, çözüm odaklı, kişisel motivasyonu yüksek.
  • Askerliğini yapmış olmak (Erkek adaylar için) 

Tüm adayların Tekirdağ, Kırklareli, İstanbul Silivri, Büyükçekmece-Küçükçekmece ve Beylikdüzü ,Avcılar, Esenyurtçevresinde ikamet eden yada edebilecek.


İŞ TANIMI:

1.    Dışarıdan hizmet alımı yoluyla yaptırılması uygun görülen çevre koruma, güvenlik, personel servisi, yemek, araç kiralama, temizlik ve benzeri hizmetler için şartnameler hazırlamak, onaylatmak; istenen kalitede hizmet verebilecek tedarikçiler araştırmak, teklif toplamak, değerlendirmek; görüş ve önerileri ile birlikte Teknik Operasyonlar Direktörü’ nün onayına sunmak; uygun görülenlerle hizmet sözleşmesi yapmak.

2.    Hizmet tedarikçilerinin faaliyetlerini denetlemek; gerekli hallerde uyarmak, çıkabilecek aksaklık ve sorunlara çözüm bulmak; uygulamaların sözleşme gereklerine uygun ve aksaksız yürütülmesini takip etmek.

3.    Resepsiyon ve danışma faaliyetlerini yönetmek

4.    Fabrika alanına giren ve çıkan araçların denetimini sağlamak; giren ve çıkan her türlü malzemeyi ilgili prosedür ve talimatlar çerçevesinde kontrol ettirmek; gerekli belgeleri tamamlanmamış malların tesislerden çıkışını önlemek.

5.    Personelin ve ziyaretçilerin fabrika alanı ve bina içinde işyeri kurallarına, iş güvenliği gereklerine uymasını sağlamak; nezaket kuralları içinde gerekli uyarı ve hatırlatmaları yapmak / yaptırmak,

6.    Personel servis güzergâhlarını belirlemek, işleyişini düzenlemek ilgililere duyurmak; düzenli uygulanmasını sağlamak, çıkabilecek sorun ve aksaklıklara çözüm bulmak.

7.    Personele verilecek yemek ve içeceklerin öngörülen kalitede, beslenme ve sağlık gereklerine uygun, yeterli miktarda ve zamanında hazır olması, servisinin düzenli yapılması; yemekhane ve mutfağın temiz ve düzenli tutulması için gerekli denetimleri yapmak / yaptırmak.

8.Personel soyunma odaları, dolapları, yıkanma yerleri, tuvalet ve dinlenme yerlerinin temiz ve bakımlı olması, gerekli hijyenik koşulların sağlanması, tuvalet kağıdı, havlu, sabun ve diğer temizlik maddeleri ikmalinin zamanında yapılması, buraların temiz ve düzenli tutulması için gerekli denetimleri yapmak / yaptırmak.

9.Personelin sağlığını ve işyeri hijyenini korumak için, iş sağlığı ve güvenliği kuralları, GMP gereklilikleri gereğince personele verilmesi gereken giyim eşyası, koruyucu donanım ve malzemenin ilgili personele dağıtımını ve / veya ihtiyaç yerinde bulundurulmasını sağlamak.

10.Şirkete ait hizmet araçlarının seferlerini, giriş ve çıkışlarını düzenlemek, uygun görülen ulaştırma hizmetlerinin, çevre yerleşim birimleri, tedarikçiler, yerel resmi daireler, diğer kişi ve kuruluşlar nezdinde yürütülmesi gereken posta, kuryelik, mutemetlik ve iş takibi gibi dış hizmetlerin program çerçevesinde yürütülmesini sağlamak.

11.Seyahate gidecek fabrika personelinin bilet, pasaport, vize ve benzeri işlemlerini yaptırmak.

12.Şirkete ait araçların plaka ve ruhsat çıkarma, vergi, sigorta, muayene, periyodik bakım, onarım ve benzeri işlemlerinin zamanında ve eksiksiz yaptırılmasını, her an bakımlı bulunmasını sağlamak; gerekli kayıtları tutturmak, takip ettirmek; yakıt alımlarını kayıt ve kontrol altında tutmak.

13.Bakım ve onarım için merkez büro dışına gönderilecek büro cihaz, araç ve gereçlerini belirtilen yerlere göndermek, bakım veya onarımlarını yaptırtmak.

14.İdari İşler Müdürlüğü kanalıyla tedarik ve ikmali uygun ve gerekli görülen ikram maddeleri, kırtasiye, temizlik ve sarf malzemesi, küçük demirbaşlar ve diğer malzemenin tedarik ve ikmalini yaptırmak; stoklarını takip ettirmek. 

Başvurular gizli olarak değerlendirilecek ve geri bildirim yapılacaktır. 

HUMAN KAPİTAL Türkiye İş Kurumu'nun 28.06.2019 tarih 228 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur. İş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

İlaç Sanayi

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 08.00 - 18.00

Çalışan Sayısı:

1-24