GENEL NİTELİKLER


* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun.
* Satış alanında min. 3 yıllık tecrübeye sahip.
* Bayi ağı oluşturma, mevcut bayi ağını genişletme çalışmaları yapmış, bayi ağı yönetiminde tecrübeli.
* Seyahat engeli olmayan.
* Satış alanında uzun vadeli kariyer planı olan.
* İlişki yönetiminde başarılı, iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti gelişmiş.
* Erkek adaylar için askerlik hizmetiyle ilişiği bulunmayan.

İŞ TANIMI


Kale Kilit, Türkiye sınırlarını aşarak dünyanın sayılı markaları arasına girmeyi başarmış lider kilit üreticisidir.

Teknolojiyi yakından takip eden ve makine parkını bu paralelde geliştiren Kale Kilit, 35.000 m2 kapalı alana sahip entegre üretim tesislerinde 1630 çalışanı ile günde 100.000 adet'in üzerinde kilit/silindir üretim kapasitesiyle “güvenliği ve kaliteyi” kusursuz bir şekilde müşterilerine ulaştırarak, üretim ve satış hacmiyle “lider ve öncü kilit üreticisi” olmaya devam etmektedir.

2008 yılında toptan, perakende ve nihai müşteriler bazında yapılan araştırma sonuçlarına göre Kale Kilit, Türkiye’de en çok bilinen ve tercih edilen kilit markasıdır. Bu başarının arkasında yarım asırı aşkın tecrübe, kalite, güven ve garanti ilkelerinden taviz vermeyen üretim anlayışı, dağıtım gücü ve tüketici nezdindeki pozitif marka algısı yer almaktadır.

Türkiye’nin kilit ihracatının %65’ini gerçekleştiren Kale Kilit, her yıl düzenli olarak 63 ülkeye ihracat yapmaktadır. Bugüne kadar dünyanın 102 ülkesine ulaşan Kale Kilit markası, dünya üzerinde 100 milyondan fazla kapıda yer almaktadır.

2006-2013 yılları ihracat rakamları ile IMMIB İstanbul Maden ve Metal İhracatçı Birlikleri “metal eşya” kategorisinde sekiz yıl üst üste birinci olarak “İhracatın Yıldızı Ödülü”nü almıştır.

Bayi organizasyonundan sorumlu olacak, bayilerin tüm satış süreçlerini yönetecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri