warning
İlan yayından kaldırılmıştır

Assistant & Junior Buyer (Kadın Ürün Grubu)

Koton

Assistant & Junior Buyer (Kadın Ürün Grubu)

Koton

İstanbul(Avr.)(Sarıyer)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Satınalma

Satınalma

Başvuru Sayısı

539 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

539 başvuru

Departman

Satınalma

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

KOTON, 1988’de Kuzguncuk’ta açılan, 25 metrekarelik bir mağaza ile başlayan hikayesini, bugün 70 ülkede online ve offline kanallar üzerinden, 437 mağazası ve 7.900’ün üzerinde çalışanı ile sürdürüyor.

Kreatif kadrosuyla modaya yön veren KOTON, yılda 300 milyon ziyaretçisini dünya modası ile buluşturuyor.

KOTON; hızlı moda sektörünün dinamikleri ve İnsan Kaynakları Politikası ile çalışanlarına daha kısa sürede yükselme ve başarı olanağı sağlıyor. Türkiye’de ve yurt dışında yeni yatırımlarla istikrarlı ve hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Stratejik öncelikleri doğrultusunda operasyon modeli de sürekli gelişen KOTON, iş yapış şekillerinden sistem altyapısına, yetkinliklerinden liderlik modeline, organizasyonel yapısından kültürüne kadar kapsamlı bir dönüşüm geçirerek global hedefleri doğrultusunda geleceğe hazırlanıyor. Bu dönüşüm ve dinamizm, KOTON çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatını sunarken, global iş imkanlarını ve pek çok kariyer fırsatını da beraberinde getiriyor.

Tüm organizasyonda çeşitliliği kucaklamak, farklılıklardan beslenmek ve çalışanların tüm süreçlere katılımını sağlamak, KOTON’un öncelikleri arasında yer alıyor.

 

KOTON, adaylarına ve çalışanlarına global, yenilikçi, fırsatlarla dolu ve kendilerini geliştirebilecekleri bir şirkette kendi başarı hikayelerini yazmayı vaat ederek “Gelişimim KOTON’da, Kariyerim KOTON’da” değer önermesinde bulunuyor!

 

Sen de; global, yenilikçi, fırsatlarla dolu ve kendini geliştirebileceğin bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?

  • Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun,
  • Tekstil ürün bilgisi olan ve benzeri alanda minumum 1 yıl deneyim sahibi olan,
  • Modayı yakından takip eden ve koleksiyon oluşum süreci hakkında bilgi sahibi,
  • İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,
  • Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,


İŞ TANIMI


  • Model siparişi yazım takvimini kontrol edecek, ilgili kişilerle süreçte birlikte çalışacak,
  • Tasarım ve Tedarik ekipleri ile çekim için numune organizasyonunu organize edecek ve buying ekibi ile bu süreci yürütecek,
  • E-Ticaret çekim organizasyonlarına destek olup takip edecek,
  • Takvime göre gerekli kişilere yönlendirmeleri yapacak (Proje briefi alınmasından başlanarak Tasarım, Buying, Pazarlama, Planlama vb. ekiplerinin koordinasyonunu ve bilgilendirilmesini sağlamak.)
  • Ekipler arası iletişimi sağlayacak,

Aday Kriterleri

1 - 4 yıl arası
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci)
Yapıldı, Muaf

Junior Buyer pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Junior Buyer İş İlanları

Tekstil / Mağazacılık (Tekstil)

Hakkımızda

KOTON, 1988’de Kuzguncuk’ta açılan, 25 metrekarelik bir mağaza ile başlayan hikayesini, bugün 70 ülkede online ve offline kanallar üzerinden, 437 mağa

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Servis, Yemekhane.

Junior Buyer pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Junior Buyer İş İlanları