Oyuncu LİONS AJANS

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Eskişehir, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.)(Avcılar, Bakırköy, Bayrampaşa, Bağcılar, Bahçelievler, Beşiktaş, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Eyüp, Eminönü, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Şişli, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Mimarsinan/Büyükçekmece, Sultangazi, Arnavutköy, Başakşehir, Esenyurt), İzmir, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Kahramanmaraş, Muğla, Rize, Sakarya(Adapazarı), Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Yozgat, Zonguldak, Karaman, Yalova, Karabük, Düzce, İstanbul(Asya)(Adalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Çekmeköy, Ataşehir, Sancaktepe)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 ŞİMDİ SIRA SENDE !!!


(SÖZLEŞME YOKTUR! KESİNLİKLE HİÇBİR ÜYEMİZ HERHANGİ BİR KONUDA ZORUNLU DEĞİLDİR. İSTEDİĞİ ZAMAN KAYDINI İPTAL ETTİREBİLİR VE SADECE İSTEDİĞİ PROJELERDE YER ALIR.
BAŞKA AJANS VEYA MENAJERLİK ŞİRKETİ İLE ÇALIŞMAK KONUSUNDA ÖZGÜRDÜR.)

 • Lions Ajans Kimdir?


Ramazan Durmuş tarafından 2008 yılında temelleri atılan LİONS AJANS uluslararası bir kuruluş olmanın verdiği sorumlulukla ülkemiz adına birçok başarılı projenin altına imzasını atmıştır.

Ayrıca yılların verdiği deneyimle birlikte birçok tanınmış ekran yüzünün de menajerliğini yürütmekte olan LİONS AJANS aynı zaman da yurt dışındaki yapım şirketleri ile de anlaşmalar yaparak her geçen gün ağını genişletmeye devam ediyor.

Eğer siz de kendinize bir şans vermeye hazır hissediyorsanız, neden olmasın!

LİONS AJANS profesyonel ekibi sizleri bekliyor.


 • İş Tanımı:


Dizi, sinema ve Reklam projelerinde değerlendirilmek üzere oyuncu aranmaktadır.

 1. Oyunculuk Başvurusu Onaylanan Adaylar Hangi Yolu İzlemelidir?
 2. Öncelikle kariyer.net'den başvuru yapıyoruz ardından yapılan başvurular Lions Oyuncu ve Model Cast Birimi tarafından detaylı olarak incelenir.
 3. İnceleme sırasında sadece ajans başvuru formunda değil aynı zaman da sosyal medya hesaplarından da oyunculuk ve modellik başvurusu yapan adaylar incelenir.
 4. İncelenen ve onaylanan model, manken, oyuncu veya adaylar olumlu sonuç alındığı takdirde bilgilendirme ve randevu almak üzere aranır.
 5. Aranan adaylar Ajans Menajeri tarafından görüşmeye alınır. Bu görüşme bir nev-i mülakat şeklinde yapılır.
 6. Mülakat sonucunda iki tarafından anlaşması ile uygun projeler için adayın sunumu yapılmak üzere fotoğraf ve Audition çekimine alınır.
 7. Cast fotoğrafı çekilen ve tanıtım videosu alınan adaylar üyelikleri boyunca uygun görülen tüm projeler için sunulur.
 8. Yine uygun görülen proje kapsamında onay alınan adaylar taahhüt edilen çekim tarihinde çekim alanına götürülerek set ile buluşturulur.
 9. Set alanında gidene kadar ve set alanındayken adayın yemek, servis ve sigorta gibi tüm masrafları ajans ve yapım şirketi tarafından karşılanır.
 10. Eğer siz de projelerimizde yer alabilmek ve hayallerinize ulaşan kapıyı aralamak istiyorsanız.. 

LİONS AJANS VE LİONS YAPIM profesyonel ekibi sizleri bekliyor.

Lions Yapım ve Lions Ajans ailesine katılarak setlerde yerinizi almak istiyorsanız aşağıda ve yukarıda yer alan Başvur'u tıklamanız yeterli..

Lions Yapım ve Lions Ajans ailesi başarılar diler.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Sinema - Tiyatro

Çalışan Sayısı:

50-74