warning
İlan yayından kaldırılmıştır
İstanbul(Avr.)(Bağcılar)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Turizm

Turizm

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Departman

Turizm

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

2006 yılında kurulan Mar Yapı, kısa sürede Türkiye'nin yenilikçi gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri haline gelmiştir. Gayrimenkul geliştirme dışında da aktif iştirakleri bulunan Mar Yapı enerji, bilişim teknolojileri, otelcilik ve hizmet sektörlerinde etkindir. İki adet hidro elektrik santralin işletmesini gerçekleştirmektedir.

Mar Yapı’nın mükemmeli hedefleyen bir anlayışla imza attığı öncü gayrimenkul projeleri; Cityscape, WAF, MIPIM Architectural Review gibi uluslararası yarışmalarda ödüller kazanmıştır. Çevreye duyarlı, modern anlayışıyla erişilebilir lüksü yatırımcılarına sunan Mar Yapı; Divan Residence at G Plus, G Marin Managed by Divan, G Yoo Inspired by Starck, Divan Residence at G Tower ve G Rotana projelerine imza atarak modern mimarinin şık, işlevsel ve seçkin örneklerini sergilemiştir. Çin’in en büyük şirketlerinden biri olan Wanda Group ile kurulan stratejik iş birliği ile lüks otel zincirinin ilk yurt dışı oteli olan Wanda Vista İstanbul projesine imza atmıştır. Bodrum Yalıkavak’ta 10 adet özel villa ve 33 rezidanstan oluşan G Beyond, sosyal donatıları ile eşsiz bir akademik rezidans deneyimi sunan G HUB Mar Yapı’nın 2019 yılında hayata geçirdiği projeleri arasında yer alıyor. Uluslararası işbirlikleriyle kalitesini tescilleyen, yüksek getiri ve kazançlı yatırım sunan Mar Yapı, bölgesine ve yatırımcısına değer katan yeni projeler geliştirmeye devam etmektedir.

“Dünyaca ünlü markalarla iş birliği yaptığı otel ve rezidans projeleriyle öne çıkan G-Hopsitality, İstanbul ve Bodrum’da yer alan eşsiz yapıları ile lüks, konfor ve ihtişamı yeniden tanımlıyor.”

G-Hospitality by Mar-Yapı bünyesinde bulunan konut ve otel konseptiyle hizmet veren, dünyanın en önemli mimarlarından biri tarafından sınıflandırılan Philip Filipe Starck tarafından hayata geçirilen çekici ve zarif tasarımlı Wanda Vista İstanbul otelimize,  Satış&Pazarlama departmanımızda sizleri  "Şirket Satış Yetkilisi” pozisyonunda görev almaya davet ediyoruz. 

NİTELİKLER

 • Üniversitelerin Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun,
 • 5 yıldızlı otel deneyimine sahip (Uluslararası otel deneyimi tercih sebebidir)

 • İleri düzeyde İngilizce iletişim becerilerine sahip,
 • Bilgisayar Yetkinliği; MS Office uygulamaları, Elektra ve Opera programları
 • Satış odaklı projeler geliştirip yürütebilecek,
 • Organizasyon, planlama ve iletişim becerileri gelişmiş,
 • Sonuç odaklı, ikna kabiliyeti güçlü, takım oyuncusu
 • Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen.


İŞ TANIMI

 • Genel pazarı, ekonomik eğilimleri, arz ve talebi anlar. Ve bunlara karşı nasıl satış yapılacağını bilir.
 • Piyasa koşullarına ve otel ihtiyaçlarına göre otel için en iyi fırsatları yakalar.
 • Gelecekteki rezervasyonları sağlamak için mevcut ve yeni müşterilerle ilişkiler kurar ve güçlendirir.
 • Yeni hesaplar bulmak, mevcut olanlarla ilişkileri geliştirmek ve yeni potansiyel müşteriler getirmek.
 • Kendi alanıyla ilgili günlük gelen ve şirket içi misafirleri takip etmek ve yeni müşteriler ve yeni hesaplarla temasa geçmek.

Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)

Şirket Satış Yetkilisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Şirket Satış Yetkilisi Şirket Satış Yetkilisi Maaşları Şirket Satış Yetkilisi Nasıl Olunur? Şirket Satış Yetkilisi Nedir? Şirket Satış Yetkilisi İş İlanları