warning
İlan yayından kaldırılmıştır
Kocaeli(Gebze, Dilovası), İstanbul(Asya)(Pendik)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Lojistik

Lojistik

Başvuru Sayısı

336 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

336 başvuru

Departman

Lojistik

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

MEDKON LINES

2009 yılında Medkon Denizcilik Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ. olarak kurulan Medkon Lines, 2012 yılından bu yana Medkon Hat İşletmeciliği Denizcilik ve Ticaret A.Ş. ünvanı ve Medkon Lines marka adıyla hizmet sunmaktadır.

10 Yılı aşkın süredir deniz ve kara taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren Medkon Lines, konteyner hat servisi, feeder konteyner servisi, kabotaj taşımacılığı, açık yük ve proje taşımacılığı, brokerlik, gemi kiralama, lojistik servis sağlayıcılığı, S&P, forwarding, gemi alım-satım, kara nakliyesi, depo işletmeciliği ve gemi-liman acenteliği alanlarında faaliyet göstermekte olup, müşterilerine taşımacılığın her alanında güvenilir ve çözüm odaklı hizmet vermektedir.

Konteyner hat taşımacılığının yanı sıra, filosunda bulunan Türk Bayraklı gemileri ile Türk limanlarına yanaşan ithalat ve ihracat konteynerlarının, kabotaj taşımalarını gerçekleştirerek, Türk ithalat ve ihracatçılarına maliyet avantajı sağlamaktadır.

Medkon Lines, kendisine ait 12 gemi ve işletmekte olduğu kiralık gemilerle birlikte, 140 adet çekici ve dorsesi, 17.000 TEU’luk konteyner parkı ve 40 bin metrekarelik depolama tesisine sahiptir.

Türkiye’de İzmir, Gemlik, İzmit, Mersin, İskenderun’da; Dünya’da Mısır, Libya, Cezayir, Fas, Tunus, Arnavutluk, İspanya, Ukrayna, Lübnan ve Romanya’da kendisine ait ofisleri bulunan Medkon Lines, bu bölgeler dışındaki tüm Türkiye Liman’larında tali acente ağı ile profesyonel liman acenteliği hizmeti sunmaktadır.

Medkon Lines kısa zamanda sektörün lider firmalarından biri olmanın bireysel sorumluluğunun bilincinde, iş süreçleri ve zaman planına uygun olacak şekilde iş bitirici, yaratıcı ve güvenilir olarak en yüksek performansı ortaya koyma bilinciyle hizmet vermektedir.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Medkon Lines Merkez ofisimizde  veya Kocaeli Gebze / Depomuzda görevlendirilmek üzere;

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ,

B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,

Lojistik sektörü deneyimli,

İnsan ilişkileri kuvvetli,

Takip ve planlama becerisine sahip,

Çözüm odaklı,

"Kara Nakliye Operasyon Uzmanı" takım arkadaşı aramaktayız.

İŞ TANIMI 

Verilen hedef ve stratejilere uygun olan operasyon sürecini müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlayacak şekilde yürütülmesi,

Satış ve pazarlama politikalarına paralel olarak mevcut müşteri ve hedef müşteri memnuniyetinin sağlanması,

Kara nakliye teknik birimi ve satış birimi ile koordineli çalışarak operasyon sürecinin kusursuz ilerlemesinin sağlanması,

Teknik birimden gelen günlük öz mal filo kapasite surum raporunun günlük araç planlamasının yapılması,

Müşteriden gelen siparişlerinin sistemsel işlenmesi,

Araç ve şoför planlamasının yapılması ve sonrasında operasyon destek uzmanına bilgi verilmesi,

Günlük öz mal,tedarik araç çıkış raporlarının hazırlanarak yöneticiye bildirilmesi,

Müşteri şikayet takipleri ve gelen şikayetlere çözüm üretilmesi ile müşteri geri dönüş yapmak,

Müşteriler ile devamlı iletişim halinde olmak, olası talepler için görüşme yaparak satış birimini bilgilendirmek,

Teminatlı satışlarda gümrük görevlisi ile iletişimde olarak gerekli talimatların gümrük görevlisine iletilmesi,Aday Kriterleri

2 - 7 yıl arası
Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı
B sınıfı

Kara Nakliye Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kara Nakliye Uzmanı Kara Nakliye Uzmanı Maaşları Kara Nakliye Uzmanı Nasıl Olunur? Kara Nakliye Uzmanı Nedir? Kara Nakliye Uzmanı İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

MEDKON HAT İŞLETMECİLİĞİ VE DENİZCİLİK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN

Detaylı Bilgi

Kara Nakliye Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kara Nakliye Uzmanı Kara Nakliye Uzmanı Maaşları Kara Nakliye Uzmanı Nasıl Olunur? Kara Nakliye Uzmanı Nedir? Kara Nakliye Uzmanı İş İlanları