Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İŞ TANIMI 

Kendi işinin patronu olmak isteyen, yüksek performansı ve kazancı hedefleyen, yeniliklere açık, eğitimi önemseyen, sektörün en dinamik ve yenilikçi ofisinde tecrübemizi sizlerle paylaşarak birlikte daha da büyümek için hedeflerimizi belirlemeye davet ediyoruz.

PATRON TUR markasının çatısı altında, turizm sektöründe seyahat danışmanı olmak isteyen, iletişim becerileri yüksek, PATRON TUR eğitimleri ile kendini geliştirmeye açık, çalışma disiplinine sahip, kurumsal kimliğimizi temsil edebilecek, ekibimizi genişletmek amacıyla Bay/Bayan seyahat danışmanları aramaktayız.

 

Seyahat danışmanlığı maaşlı bir iş midir ? 

Bireysel bir turizm acentesi açmanın yüksek maliyet ve diğer zorluklarını yaşamak yerine, PATRON TUR çatısı altında tüm bu zorlukları yaşamadan, tüm gerekli eğitimleri alabilme, kurumsal markanın gücünü ve network ağını kullanabilme imkanları ile müşterilerinize modern bir ofiste çok daha profesyonel hizmeti verebilme imkanına sahip olursunuz.

 Dolayısı ile bir maaş geliriniz olmaz, performansınız ile doğru orantılı olarak her satış/rezervasyon işleminizden PATRON TUR yüksek paylaşım oranları üzerinden maaşla karşılaştırılamayacak kadar yüksek gelirler elde edebilirsiniz. 

 

Seyahat danışmanı olarak ne kadar kazanırım ?

PATRON TUR seyahat danışmanlarına çalışmalarında başarılı olabilecekleri tüm gerekli imkanları, eğitimleri ve altyapıyı sunar. 

Kazancınız tamamen sizin performansınızla, satış ve pazarlama becerilerinizle doğru orantılıdır. 

 

 Seyahat danışmanı olmak için tecrübe gerekli midir ?

PATRON TUR  Seyahat danışmanı olmak için tecrübe gerekmez. Gerekli tüm eğitimler, başlangıçta PATRON TUR başlangıç eğitimi ve PATRON TUR oryantasyon sürecinde verilir. 

Bu eğitimleri alarak, sektörde hiç tecrübeniz olmasa dahi, kısa sürede portföyler edinebilecek, müşterilerinize hizmet verebilecek seviyeye gelirsiniz. 

 

Seyahat danışmanı olmak için araç kullanabilmem ve araç sahibi olmam gerekli midir? 

Seyahat danışmanı olarak çalışmaya ve müşterilerinize hizmet vermeye başladığınızda, araç sahibi olmanız, size çalışmalarınızda büyük kolaylık sağlar. Randevularınıza zamanında yetişebilmek, gün içinde daha fazla ziyaret ve görüşme yapabilmek önemlidir. Bu nedenle araç sahibi olmanız, işinizi kolaylaştıracak önemli bir etkendir.  

PATRON TUR olarak aylık belirlenen hedefler doğrultusunda kendi aracını kullanan kişiye yakıt desteği ve/veya araç desteği sağlanmaktadır.

 

 Sizde aşağıdaki özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ,

 • Turizm sektörüne ilgi duyan deneyimli/deneyimsiz kendi işini kurmak isteyen,

 • Bireysel başarısına inanan,

 • İnsan ilişkileri kuvvetli, öz güveni ve ikna kabiliyeti yüksek, 

BAŞVURABİLİRSİNİZ. 


Lansman Toplantısı

Sheraton Hotel Bursa

2 Kasım 2019

*Katılım ücretsizdir.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri