warning
İlan yayından kaldırılmıştır

Müşteri Memnuniyeti Uzman Yardımcısı

Sigortam.net

İstanbul(Asya)(Ümraniye)

Hibrit

Hibrit

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman Yardımcısı

Departman

Müşteri Hizmetleri / Çağrı M...

Müşteri Hizmetleri / Çağ...

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman Yardımcısı

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Müşteri Hizmetleri / Çağrı Mer...

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI


Sigortam.net'te heyecan verici bir yolculuğa çıkıyoruz! Türkiye'deki ilk ve en büyük sigorta pazarı olan Sigortam.net, 7 milyondan fazla müşteriye hizmet vermek için şu anda 20'den fazla sigorta şirketi ile işbirliği yapıyor ve bu sadece bir başlangıç. Hayalimiz, teknolojinin yönlendirdiği ve daha iyi müşteri deneyimi ile sigorta sektörüne olumlu etki yapan bölgenin lider teknoloji şirketi olmak.

İş arkadaşlarımız ve müşterilerimiz olmak üzere insanı önceliklendirmenin değerine yürekten inanıyoruz ve organizasyonu olağanüstü yeteneklerle yeniden inşa ediyoruz.Gelişim odaklı ve hızlı tempolu bir ortamda öğrenme arzusuna sahip, güçlü bireylerden oluşan bir ekibiz. Görevini baştan sona sahiplenecek, statükoya meydan okuyacak, aksilikler karşısında vazgeçmeyecek ve yeni şeyleri test edecek arkadaşlarımızı da heyecanla aramıza bekliyoruz.Hızlı ve veri odaklı karar verme DNA'mızın bir parçası: Hızlı kararlar vermenin, test etmenin, öğrenmenin ve iyileştirmenin değerine inanıyoruz.

Sigortam.net'te ekip olarak başarılı veya başarısız oluruz. Çalışma arkadaşlarımız başkalarının başarısından dolayı kendilerini tehdit altında hissetmezler, aksine onlardan ilham alırlar. Tevazu ise karşılaştığımız her adayda aradığımız "olmazsa olmaz" bir nitelik. Bu meydan okumaya ve heyecan verici yolculuğa hazırsanız, gelin ve bize katılın!

Teknolojiyi en iyi şekilde kullanan Türkiye’nin, en büyük ve en güvenilir “Dijital Sigortacılık Markası” olan Sigortam.net Müşteri Memnuniyeti ekibinde görev almak üzere "Uzman Yardımcısı" arıyor.

GENEL NİTELİKLER

  • Tercihen miniumum ön lisans, tercihen lisans mezunu
  • MS Office Programlarına hakim
  • Müşteri odaklı bakış açısına sahip
  • Problem çözme ve stresi yönetimi güçlü
  • Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş takım arkadaşları arıyoruz.


GÖREV TANIMI

  • Sigortamnet 'Müşteri Memnuniyeti Back Office' ekibinin bir parçası olarak satış sonrası müşteri taleplerinin uçtan uca yürütülmesinde görev almak ve mükemmel müşteri deneyimi yaşatmak.
  • Inbound ekibe gelen çağrı taleplerine, ilgili ekiplerden yönlendirilen cevapları arka planda takip etmek, müşterilerimiz ile iletişim kurmak ve süreci memnuniyet ile sonuçlandırmak.
  • Outbound araması yapmak, gelen maillerin ve fax yolu ile ulaşan belgelerin kontrolünü sağlamak. Site üzerinden oluşturulan iptal zeyillerini takip etmek.
  • İlgili mail gruplarına gelen tüm talep ve evrakları takip etmek.

Aday Kriterleri

En az 1 yıl tecrübeli
Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)

Backoffice Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Backoffice Elemanı İş İlanları

E-ticaret / Sigortacılık

Hakkımızda

Sigortam.net, 2000 yılında çıktığı yolculuğunda Türkiye'nin ilk ve en büyük dijital sigorta brokerı olarak, 20'den fazla sigorta şirketi ile işbirliği

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU (“KVKK”) USUL VE ESASLARI UYARINCA KİŞİSEL VERİLERİNİ

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemek Kartı (Setcard, Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim, Kaza Sigortası.

Backoffice Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Backoffice Elemanı İş İlanları