Kurumsal Anlaşmalar Uzman Yardımcısı

VEHBİ KOÇ VAKFI AMERİKAN HASTANESİ

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Şişli)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman Yardımcısı

Departman

Pazarlama

Pazarlama

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman Yardımcısı

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Pazarlama

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Global Fortune 500 listesindeki tek Türk şirketi olan Koç Topluluğu’na bağlı hizmet veren, kar amacı gütmeyen hastaneler grubudur.

Amerikan Hastanesi, Amerikan Tıp Merkezi, Koç Üniversitesi Hastanesi, ve Bodrum Amerikan Hastanesi olarak Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısı altında hizmet vermekteyiz.

Hastanelerimizde sağlık hizmetlerini sunarken, bilgimiz, becerimiz ve mükemmeliyetçiliğimizle en güncel teknolojileri bir araya getiriyoruz. Aynı zamanda, insan kaynağımızın en değerli varlığımız olduğunu biliyor, nitelikli insan kaynağımızı artırmak için sürekli yatırımda bulunuyoruz.

Belirlediğimiz klinik yol, rehber ve talimatlarla her sene 500.000’den fazla hastaya aynı kalitede güvenilir, şeffaf ve kapsamlı tanı, tedavi ve bakım hizmeti sunuyoruz. Hacim-bazlı yerine değer-bazlı bir sistem oluşturarak, bu doğrultuda yarattığımız insan kaynağımız ile hastalarımızı memnun etmeye çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve yaşamaya devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Gerek idari personelimizin gerekse medikal ekibimizin gereksinim, beklenti ve haklarını önemsiyoruz. Her geçen yıl çalışan memnuniyet endeksinin artış gösterdiği kurumlarımızda kadınların ekonomiye katılımını ayrıca destekliyoruz. Geçmişten bugüne biz bir aileyiz ve ailemize yeni üyelerin katılmasından heyecan duyuyoruz.

Amerikan Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere ''Kurumsal Anlaşmalar ve Fiyatlandırma Uzmanı Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır. 

Genel Nitelikler 

 • Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Sağlık Yönetimi vb.),
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Tercihen benzer pozisyonda 1 yıl tecrübesi olan,
 • Hastane süreçleri hakkında bilgisi olan, ilgili mevzuatlara hakim,
 • Ekip çalışmasına yatkın, çözüm ve sonuç odaklı, iletişimi kuvvetli,


İş Tanımı

 • Yeni kurumsal anlaşmaların yapılabilmesi için yerli / yabancı pazar araştırması ve görüşmeler gerçekleştirerek kurumsal tanıtım yapmak,
 • Mevcut anlaşmalı kurumlarla ilişkileri güçlendirmek ve belirlenen dönemlerde kurum ziyaretlerinde bulunmak,
 • Yeni kampanya ve projeler üretmek,
 • Sözleşme süreçleri hakkında ilgili bölümler ile eğitim ve toplantılar organize etmek,
 • Yeni hizmet, fiyatlandırma ve pazar araştırması çalışmalarını yapmak,
 • Broşür, reklam vb. tanıtım materyallerin ihtiyacını belirlemek ve ilgili bölüm ile birlikte dizayn edilmesini sağlamak,
 • Hastane hizmet fiyat listesi ile ilgili belirlenen dönemlerde pazar araştırması yapmak, fiyat listesi ile ilgili ön çalışmalarını, sistemsel tanımlamalarını, kontrollerini ve duyurularını yapmak,
 • Hizmetlere ait fiyatlandırma çalışmalarını yapmak.

Aday Kriterleri

En az 1 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Kurumsal Anlaşmalar Uzman Yardımcısı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Anlaşmalar Uzman Yardımcısı İş İlanları
Hakkımızda

VEHBİ KOÇ VAKFI (VKV) AMERİKAN HASTANESİVKV Amerikan Hastanesi, Türkiye ve çevre ülkelerdeki hastalara, dünya standartlarında modern sağlık hizmeti ve

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Yemekhane.

Kurumsal Anlaşmalar Uzman Yardımcısı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Anlaşmalar Uzman Yardımcısı İş İlanları