keyboard_arrow_down
46

İstanbul(Avr.) Finans ve Yatırım Danışmanlığı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Finans ve Yatırım Danışmanlığı cancel
İstanbul(Avr.) cancel
PRATİK İSTİHDAM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Perakende Bankacılık Satış Temsilcileri (İstanbul)
PRATİK İSTİHDAM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul (Tümü) Hibrit
Tam zamanlı
Bugün
Deloitte
Senior Auditor
Deloitte
İstanbul (Tümü) Hibrit
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Deloitte
Tax - Transfer Pricing Senior
Deloitte
İstanbul (Tümü) Hibrit
Tam zamanlı
11 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İstanbul Avrupa Finans ve Yatırım Danışmanlığı İş İlanları

İstanbul Avrupa Finans ve Yatırım Danışmanlığı İş İlanları

Finans sektörü özellikle son dönemde borsaya olan ilginin de artmasıyla paralel olarak oldukça revaçtadır. Ancak bu kadar popüler bir sektörde bilgisiz şekilde hareket edilmesinin yüksek para kayıpları gibi sonuçları olabilir. Bunu önlemek adına portföy yatırımlarını yaparken riskten kaçınmak isteyen müşteriler için finans ve yatırım danışmanları güvenilir birer limandır. Bu nedenle sektör epey gelişmiştir. Yatırım gibi ciddi bir mesele konusunda firmalara ve kişilere danışmanlık yapabilecek kapasitede ve yetkinlikte olan donanımlı kişiler İstanbul Avrupa yakası finans ve yatırım danışmanlığı iş ilanlarına başvurabilir.

Potansiyel risklerini olabildiğince azaltarak firmasını garantiye almayı hedefleyen İstanbul Avrupa yakası finans ve yatırım danışmanlığı arayan firmaların yayınladığı bütün ilanlar Kariyer.net sisteminde yer alır. Piyasa ve yatırım değerlendirmesinin yanında bireysel emeklilik gibi konularda da danışmanlık yapabileceksen güncel İstanbul Avrupa yakası finans ve yatırım danışmanlığı iş ilanları listesinden bir işe başvurabilirsin.

İstanbul Avrupa Finans ve Yatırım Danışmanlığı İş İlanlarında Yer Alan Görev ve Sorumluluklar

Eğer finans ve yatırım danışmanı olarak İstanbul Avrupa yakası finans ve yatırım danışmanlığı iş ilanlarından birine kabul edilirsen senden yapmanın beklenilecek olduğu görev ve sorumlulukların şunlar olacaktır:

 • Portföy yönetimini sürdürmek,
 • Yatırım ortamı fizibilitesini yapmak,
 • Bilanço analizleri yapmak,
 • Banka ilişkilerini yönetmek,
 • Yatırım planı yapmak,
 • Firmanın bütçesini hazırlamak,
 • Potansiyel finansal yatırım alanlarını analiz etmek,
 • Danışmanlık yapmak,
 • Satış hedeflerine uygun bir müşteri portföyü yapmak,
 • Müşterileri düzenli şekilde ziyaret etmek,
 • Müşterilerden gelen istek, öneri ve şikayetleri analiz etmek.

İstanbul Avrupa Finans ve Yatırım Danışmanı İş İlanlarında Eğitim Durumu

Finans ve yatırım danışmanı olmak için en az lisans mezunu olman gerekebilir. Bu durumda üniversitelerin; işletme, ekonomi, siyaset bilimi, iktisat, kamu yönetimi, istatistik, muhasebe, finans, ekonometri ve bankacılık bölümlerinden mezun olman gerekir. Eğer bu bölümlerden mezun isen İstanbul Avrupa yakası finans ve yatırım danışmanlığı iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. Eğer yatırım konusunda da değil de bankacılık alanda bir iş istersen İstanbul Avrupa bankacılık iş ilanları listesi sana yardımcı olabilir.

Ön lisans programlarından ise bankacılık ve sigortacılık bölümü en avantajlı bölümler arasındadır. Bu bölümlerden herhangi birinden mezun olduysan veya son sınıf öğrencisiysen finans ve yatırım danışmanı adayı olarak kariyer hayatına atılma hedefini kendine koyduysan diğer koşulları da araştırmaya başlayabilirsin. Bu konuda merakını gidermek için İstanbul Avrupa yakası finans ve yatırım danışmanlığı iş ilanlarına göz atabilirsin. Bütün güncel ilanlara kimsenin haberi olmadan ilk olarak sen erişmek istersen İstanbul Avrupa yakası finans ve yatırım danışmanlığı iş i̇lanları yeni şeklinde bir arama yaparak ilanları listeleyebilirsin. Eğer ilanlar arasından özel bir alan seçmeyi düşünüyorsan gayrimenkul yatırım danışmanı gibi pozisyonlara da bakabilirsin.

İstanbul Avrupa Finans ve Yatırım Danışmanlığı İş İlanlarında Yer Alan Başvuru Şartları

 ̇Yatırım gibi kaygan bir zeminde gezinirken işletmesini gelecekteki olası bütün yatırım risklerine karşı muhafaza etme amacı taşıyan İstanbul Avrupa yakası finans ve yatırım danışmanlığı arayanların siteye verdiği ilanlarda birçok koşul mevcuttur. Ama bunlardan belli başlı olanlar İstanbul Avrupa yakası finans ve yatırım danışmanlığı iş ilanlarına başvurmak için yeterlidir. İlanlardan bağımsız olarak şartlar şu şekilde listelenebilir:

 • Lisans veya en azından ön lisans mezunu olmak ve sektörde kendini geliştirmek,
 • Muhasebe ve finans alanında tecrübeli olmak,
 • Çalışma dili olarak mesleki İngilizceyi iyi derecede kullanabilmek,
 • Bilgisayarda Excel ve MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilmek,
 • Raporlama ve dosyalama konusunda becerikli olmak,
 • Yüksek bir sosyal iletişim yeteneğine sahip olmak,
 • İkna kabiliyetinin güçlü olması.

İyi bir finans ve yatırım danışmanı adayının taşıması gereken bu tür temel özellikleri bulunduruyorsan sayfa üzerinden İstanbul Avrupa yakası finans ve yatırım danışmanlığı iş ilanlarındaki çeşitli finans pozisyonuna başvurunu tamamlayabilirsin. Hiç kimsenin henüz incelemediği yepyeni ilanları görmek için İstanbul Avrupa yakası finans ve yatırım danışmanlığı iş i̇lanları bugün şeklinde arayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Avr.) Finans ve Yatırım Danışmanlığı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

İstanbul(Avr.) Finans ve Yatırım Danışmanlığı için aranan nitelikler firmaların yayınladığı iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, firmaların adaylarda aradığı nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Buna ek olarak ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen genel şartları öğrenebilirsin.

En güncel İstanbul(Avr.) Finans ve Yatırım Danışmanlığı iş ilanlarını Kariyer.net'te nasıl görüntüleyebilirim?

Güncel İstanbul(Avr.) Finans ve Yatırım Danışmanlığı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel iş ilanlarına erişebilirsin.

Kariyer.net'te İstanbul(Avr.) Finans ve Yatırım Danışmanlığı iş ilanları için başvuru süreci nasıl işliyor?

İstanbul(Avr.) Finans ve Yatırım Danışmanlığı iş ilanlarını inceleyip, sana uygun iş ilanlarına ''Başvur'' butonuna tıklayarak kolayca başvurabilirsin. Başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemeyi ve özgeçmişini güncellemeyi unutmamalısın. Başvurular incelendikten sonra uygun bulunman halinde işverenler seninle iletişime geçer.

İstanbul(Avr.) Finans ve Yatırım Danışmanlığı iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İstanbul(Avr.) Finans ve Yatırım Danışmanlığı iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; firmaların belirlediği iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur