361

İstanbul Kalite İş İlanları

2 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (3)Filtreleri Temizle

Kalite cancel
İstanbul(Avr.) cancel
İstanbul(Asya) cancel
Avva Mağazacılık A.Ş.
Kalite Güvence ve Sosyal Uyguluk Müdürü
Avva Mağazacılık A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Yeni
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Kahve Dünyası
Kalite Kontrol Uzmanı
Kahve Dünyası
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Eko Tekstil
Kalite Kontrol Sorumlusu
Eko Tekstil
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Tüm Ekip İlaç A.Ş.
Kalite Kontrol Analisti
Tüm Ekip İlaç A.Ş.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 8 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Kalite İş İlanları

Kurumların, kuruluşların vb. alanların kalite standartlarına uygunluğunun belirlenmesi; fabrikalardaki kalite kontrol süreçlerinin detaylı yapılması için kalite uzmanlarına ihtiyaç duyulur. Şirket içi standartların uygunluğunun teftişinden üretimin kontrolüne kadar her alanda görev yapan uzmanlar günümüzde hemen hemen her şirketin olmazsa olmazıdır. Son yıllarda popülerleşen meslek grubu, ülkemizde daha çok bilinir haldedir. Bu mesleğin henüz yeni olmasının en önemli nedeni kalite standartları üzerine yürütülen çalışmaların ülkemizde yeni başlamasından kaynaklanır. Yavaş yavaş bilinmeye başlayan meslek grubu firmalarda, fabrikalarda, kurum ve kuruluşlarda kendine rahatlıkla yer bulabilir.

Kalite güvence müdürü olarak çalışan kalite uzmanları, bünyesinde çalıştığı firmanın geliştirilmesinde önemli rol oynar. İstanbul kalite iş ilanları, metropol şehirlerinden İstanbul'da bulunan kalite koordinatörlüğü iş ilanlarını sunar. İstanbul kalite iş ilanlarına başvurmak için üniversite eğitiminin yanı sıra sertifika veren eğitim programlarında da eğitim görebilirsin.

Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun olmak İstanbul kalite iş ilanları için sana avantaj sağlayabilir. Genellikle bu alanda aranan ilk şartlar Mühendislik veya İşletme bölümünden mezun olmaktır. İstanbul kalite eleman arayan firmalar için gereken bir diğer şart ISO 9001 KYS eğitimini almandır. Çeşitli üniversitelerin veya özel eğitim kursların sunduğu bu eğitim ile kalite yöneticisi veya uzmanı olabilirsin. Gerekli eğitimlerini aldıktan sonra güncel İstanbul kalite iş ilanları listesini inceleyerek sana uygun bir iş imkanına kavuşabilirsin. İstanbul kalite iş ilanları bugün bile yenilenmekte ve eleman ihtiyaçlarına göre şekillenir.

Kalite Sektörü İş İmkanları

Türk Standartları Enstitüsü'nün belirlediği kalite koşulları her sektörden kurum, kuruluş, fabrika, işletme için geçerli olduğu için sektör oldukça geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Kalite sektöründe çalışan uzmanlar bünyesinde çalıştığı kurumun kalite politikaları ve amaçları doğrultusunda yaptığı çalışmalardan sorumludur, bu çalışmaları yürütür. Yürütülen çalışmaların kalite durumunu da uzmanlar raporlar ve karşılaşılan sorunların çözünmesinde önemli rol üstlenir. Şirketin dokümantasyon departmanında aktif çalışan kalite uzmanları, kalite yönetim sorumlusu olarak görev yapar. Örneğin; İstanbul'daki şirketlerde çalışmak istiyorsan İstanbul Avrupa kalite iş ilanları listesini inceleyerek çalışmak istediğin sektörde iş bulabilirsin.

Kariyer.net sisteminde yer alan İstanbul kalite iş ilanlarına online başvuru yapabilirsin. Online başvuru yapmadan önce öz geçmişinin anlaşılır, net ve yalın bir dille yazılmış olması son derece önemlidir. Mühendislik veya İşletme bölümü mezunuysan öz geçmişinde okuduğun okul bilgisi mutlaka yer almalıdır. Kalite yönetimi konusunda aldığın eğitimleri ve edindiğin sertifikaları da öz geçmişine eklemelisin. Böylelikle İstanbul kalite iş ilanları noktasında diğer başvuranlar arasında avantaj elde edebilirsin.

Kalite Sektöründe İş İlanlarına Uygun Eğitim ve Sertifikalar

İstanbul kalite eleman arayanlar kendini geliştirmiş ve sertifikalarla öz geçmişini dolduran adaylara öncelik verir. Kalite uzmanı olmak için Mühendislik veya İşletme bölümünden mezun olduktan sonra bazı eğitimlere katılarak kendini geliştirebilir ve bu iş için uygun hale gelebilirsin. İstanbul kalite iş ilanları için başvurmadan önce sertifikalarını öz geçmişine eklemelisin. İşte seni İstanbul kalite iş ilanları için ön plana çıkaracak sertifikalar:

 

 • ISO 9001 KYS Eğitimi ( Bu eğitim kalite uzmanı olmak için elzem bir eğitimdir.)
 • Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği Eğitimi
 • ISO 9001-2008 Kalite Yönetimi Eğitimi

   

Alanında kendini geliştirdikten sonra İstanbul Asya kalite iş ilanları başvurularında ön plana çıkman kolaylaşır. Aldığın eğitimler aynı zamanda iş esnasında daha da özgüvenli olmana yardımcı olur.

Bunun yanı sıra her an güncel gelişmelerden haberdar olmalısın. Böylece Kalite Yönetim Sistemi'ni güncel tutabilir ve kalite çalışanlarına eğitimler vererek şirketin gelişmesine katkı sağlayabilirsin.

Kalite Sektörü İşe Alım İçin Aranan Nitelikler

İstanbul kalite iş ilanları yeni ve eski tarihlerde verilen birçok seçenek sunar. İstanbul kalite iş ilanları için başvuru yapmadan önce yapacağın görevleri bilmeli ve gereken niteliklerin sende olup olmadığına karar vermelisin. Kalite uzmanı olduğunda yapacağın görevlerden bazıları şunlardır:

 • Kalite yönetim sistemlerinin hedeflerine uygun olarak yönetim prosesleri oluşturmak.
 • Şirket içindeki önleyici ve düzeltici faaliyetleri takip etmek.
 •  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi için gereken düzenlemeleri ve işleri yapmak.
 • Kalite yönetim sisteminde yüklenecek belgeleri kontrol etmek, gerekli durumlarda belgeleri revize etmek.
 • Kalite Yönetim Koordinatörlüğü departmanında çalışan çalışanlara eğitim vermek.
 • Kalite konusunda yapılan kurum dışı veya kurum içi etkinliklere, toplantılara katılmak.
 • Kurum içi çalışmaların takibini yapmak ve tüm çalışmaların kalite standartlarına uygun yapılmasını denetlemek. 

İstanbul kalite iş ilanları için başvuru yapmadan önce kalite uzmanının görevlerine hakim olmalı ve bu görevleri üstlenip üstlenemeyeceğinden emin olmalısın. Kalite standartlarına hakim olman gereken bu meslekte sayısal becerilerini de geliştirmelisin. Disiplinli bir çalışma ortamında çalışmalısın ve titiz olmalısın. Şirketin üretim faaliyetlerinin önemli paydası kalite uzmanları tarafından üstlenmektedir. Analiz becerilerin yüksek olmalı ve takım çalışmasına yatkın olmalısın. Zira kalite yönetim koordinatörlüğünde çalışan pek çok uzman olacaktır.

Kalite yönetim alanı günümüzde neredeyse her şirkette bulunan bir alandır. İstanbul gibi büyük şehirler bu alanda sana daha fazla iş imkanı sağlamaktadır. İstanbul kalite iş ilanları farklı semtlerde birçok iş ilanını sana sunar. Özel şirketlerde veya kurumlarda kendini geliştirebileceğin iş imkanına kavuşabilirsin.

Yabancı dilini geliştirmek her meslekte olduğu gibi İstanbul kalite iş ilanları noktasında da sana avantaj sağlar. Dil eğitiminin yanında alacağın eğitimler de öz geçmişinin şekillenmesine ve başvurduğun İstanbul kalite iş ilanları için sana yardımcı olur. Öz geçmişindeki niteliklere uygun bir ilanı İstanbul kalite iş ilanları listesinde bulduktan sonra başvurarak kariyerine yeni bir basamak ekleyebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Kalite iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

İstanbul Kalite için aranan nitelikler firmaların yayınladığı iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, firmaların adaylarda aradığı nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Buna ek olarak ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen genel şartları öğrenebilirsin.

En güncel İstanbul Kalite iş ilanlarını Kariyer.net'te nasıl görüntüleyebilirim?

Güncel İstanbul Kalite iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel iş ilanlarına erişebilirsin.

Kariyer.net'te İstanbul Kalite iş ilanları için başvuru süreci nasıl işliyor?

İstanbul Kalite iş ilanlarını inceleyip, sana uygun iş ilanlarına ''Başvur'' butonuna tıklayarak kolayca başvurabilirsin. Başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemeyi ve özgeçmişini güncellemeyi unutmamalısın. Başvurular incelendikten sonra uygun bulunman halinde işverenler seninle iletişime geçer.

İstanbul Kalite iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İstanbul Kalite iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; firmaların belirlediği iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur