Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
590

Samsun İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Samsun cancel
REEDER

Teknik Servis Teknisyeni

REEDER
Samsun
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
vivense.com

Showroom Satış Temsilcisi

vivense.com
İstanbul (Tümü) +41 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 12 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
Samsun İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Yarı zamanlı / Part Time İş İlanları , Kocaeli İş İlanları , Malatya İş İlanları , Diyarbakır İş İlanları , Yeni İş İlanları

Samsun İş İlanları

Türkiye'nin en kalabalık şehirlerinden Samsun'daki iş ilanları, geniş alternatif seçeneği ile Samsunlulara veya Samsun'da çalışmak isteyenlere yepyeni fırsatlar sunmaktadır.

Her Sektörde Her Pozisyon için İş Potansiyeli

İnşaattan otomotive, üretimden hizmet sektörüne kadar pek çok sektörde paylaşılan ilanlar, farklı kategorilerdeki pozisyonlara yöneliktir. Samsun iş ilanları güncel olarak yenilenmekte; bu sayede tecrübeli çalışanların yanı sıra işe yeni başlayacak olanlar da ilanlara başvuru yapmaktadır. 

Samsun'da kent ekonomisi, geniş ölçüde tarıma dayanmakla beraber; bölgede sanayi de hızla gelişmektedir. Tarım, sanayi, madencilik ve ormancılık alanlarında çeşitli endüstri kollarında farklı pozisyonlarda ilanlar sunulmaktadır. Farklı departmanlarda yer alan bu pozisyonlar, çeşitli seviyelere yönelik fırsatlar içermektedir.

Yüksek Gelişim Potansiyeli ile Gelen Kariyer Fırsatları

Doğu Karadeniz Bölgesi'nin en büyük limanına sahip olan kent, hem ulaşım hizmetleri hem de sanayileşme açısından her geçen yıl daha fazla gelişmektedir. Başta İstanbul olmak üzere; İzmir, Adana, Mersin ve Ankara gibi büyük ticaret merkezleri ile yakın ilişkiler içinde olan Samsun özelinde, yüzlerce iş ilanı sunulmaktadır. 

Küçük ve orta ölçekli sanayi kuruluşlarının yanında, büyük ölçekli kamusal sanayi kuruluşlarının olduğu Samsun'da, Karadeniz Bakır İşletmeleri Azot Sanayi ile Sigara Fabrikası, üretim potansiyeli ve istihdamı sayesinde bölge ekonomisine değer katmaktadır. İl genelinde, gıda sanayisi de büyük gelişme yaşamıştır. Tekstilden konfeksiyona, mobilyadan kağıt ürünlerine, kimya - ilaç endüstrisinden plastik ürünlere, cam ürünlerinden kiremite kadar birçok alanda sanayi üretimi devam etmektedir. Bu alanların yanında ayrıca kireç, lastik, demir çelik, metal eşya, oto yedek parça ve bakır sanayisi kollarındaki kariyer fırsatları dikkat çekmektedir.

Orta ve Doğu Karadeniz Bölgesi'nin ticaret merkezi konumunda olan Samsun ilçe merkezinde, ticari girişimlere yönelik pozisyonlar, geniş yer tutmaktadır. Bölgede iş fırsatlarını değerlendirenler, ilçe odaklı spesifik aramalara yöneldiğinde, Samsun iş ilanları İlkadım, Samsun iş ilanları Çarşamba, Samsun iş ilanları Havza şeklinde sorgulamalar yapmaktadır.

Karadeniz kıyısındaki önemli limanlardan Samsun Limanı'nın çok yakınında, 73.000 metrekarelik bir alan üzerinde yer alan Samsun Serbest Bölgesi, il ekonomisine canlılık katmaktadır. Tüm bu sanayi kuruluşları, dönemsel ihtiyaçlarına göre çeşitli eleman ilanları vermekte, ayrıca bazı kurumlara da genel başvurular yapılabilmektedir.

Samsun merkezi ile ilçelerine yönelik yüzlerce ilan seçeneği, iş arayanlara büyük kolaylık ve destek sunmaktadır. Eğer siz de iş arıyor veya mesleğinizi değiştirmek istiyorsanız, Samsun iş ilanları paylaşımlarını takip ederek, yeni fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Samsun Yeni İş İlanlarından Nasıl Haberdar Olabilirim?

Türkiye’nin en kuzeyinde, Karadeniz’in orta kesimlerinde yer alan Samsun eğitimden sağlığa, sanayiden ticarete kadar pek çok alanda gelişmiştir. Bölge ekonomisinin yüksek gelişmişlik düzeyi sayesinde il ve il çevresinde birçok iş imkanına rastlanır. Karadeniz’in insanı büyüleyen manzarasında kariyerinin ilerlemesini istiyorsan vakit kaybetmeden Kariyer.net üzerinden Samsun iş ilanlarını istediğin özelliklere göre filtreleyebilir ve anında başvurunu tamamlayabilirsin. Kariyer.net üzerinden kayıt oluşturduktan sonra öz geçmişini doldur ve iş hayatına hızlı bir giriş yap! Samsun yeni iş ilanlarından haberdar olmak için bildirimleri açabilir mesaj ve mail gelen kutunu sürekli takip edebilirsin.

Samsun Yeni İş İlanları En Çok Hangi İlçededir?

Samsun’un Tekkeköy, İlkadım, Çarşamba, Kirazlık, Canik, Gazi ve Atakum olmak üzere yedi adet ilçesi bulunur. Bu ilçelerinde her birinde farklı iş fırsatları yer alır. Her ilçenin sunduğu fırsatlar farklı olsa da iş ilanı sayısı açısında birbirlerine eşit olduğu söylenebilir.

Samsun İş İlanları En Çok Hangi Sektördedir?

Samsun birden çok sektör üzerinde etkinliğe sahip olduğu için burada çeşitli alanlarda iş seçenekleriyle karşılaşmak mümkündür. İş ilanlarının yoğun olduğu sektörler ise eğitim, bilişim, ilaç sanayi, finans, ekonomi ve telekominasyon şeklinde sıralanabilir.

Popüler Samsun İş İlanları Nelerdir?

Türkiye’nin önde gelen şehirlerinden biri olan Samsun, eğitim sektöründe ciddi bir ilerleme kaydetmiştir. Şehrin eğitim sektörüne verdiği önem, bu alanda gerçekleştirilen istihdam sayısında da artış yaşanmasını sağladığı gibi popüler Samsun iş ilanlarını eğitim sektörü çevresinde şekillendirir.