Techcareer.net & İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi ile iş birliğiyle, programlamaya yeni başlayacaklar ve sektör değiştirmek isteyenler için muhteşem bir fırsat sunuyor.

Sıfırdan Back-End ve Front-End Bootcamp programları ile yazılım dünyasına adım atmaya hazır mısın?

Neden sıfırdan yazılım bootcamp’lerine katılmalısın?

Yazılım geliştirme, günümüzün en çok talep gören becerilerden biri; ancak programlama bilgin yoksa veya kariyerini değiştirmek istiyorsan, nereden başlayacağını bilmekte zorlanabilirsin. İşte tam da bu noktada Sıfırdan Yazılım Bootcamp‘leri devreye giriyor. Bu eğitim programlarında, tercih ettiğin alanda üç ay boyunca 130 saatlik yoğun bir programlama eğitimi ve ardından dört haftalık bir çalışma kampı seni bekliyor. Bu süreçte, gerçek projeler üzerinde çalışarak pratik deneyim kazanacak ve yazılım dünyasına sağlam bir adım atacaksın.

Online veya yüz yüze eğitimlere katılanlar, gerçek hayat projeleri üzerinde çalışarak sektördeki güncel teknolojiler hakkında bilgi sahibi olacaklar. Eğitimin sonunda başarıyla mezun olanlar, Hiring Day & İş Görüşmesi Günü etkinliklerine katılma fırsatı yakalayacaklar.

Hiring Day & İş Görüşmesi Günü

Eğitim kampından başarıyla mezun olan adaylar, önce Hiring Day’e, ardından İş Görüşmesi Günü’ne katılacak.

Hiring Day’de birçok şirket, yüzlerce adayla çevrimiçi ortamda buluşacak. Bu etkinlikte adaylar ve şirket temsilcileri arasında görüşmeler yapılacak, adaylar insan kaynakları yetkilileriyle tanışma ve onlara özgeçmişlerini iletme fırsatı bulacak.

İş Görüşmesi Günü’nde ise belirli şirketlerin insan kaynakları yetkilileri, her adayla bire bir mülakat yapacak. Mülakat sonucuna göre adaylar iş fırsatı elde edebilecek.

Sınırlı kontenjanlı bu program için son başvuru 23 Haziran! Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsin.