Arşivler

TBF Türkiye Kupası Maç Bileti Kampanyası Katılım Sonuçları

 

 • Adaylara TBF Türkiye Kupası için bilet verilmesi kampanyası Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından yapılacaktır ve söz konusu kampanya kapsamında yapılacak seçimlerde bilet kazananlar aynı tüzel kişilik tarafından yapılacaktır.
 • Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce izin verilmesi gereken yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.
 • Adayların Kariyer.net isimli mobil uygulamayı indirip login olma işlemini yapması beklenmektedir. Bu işlemi gerçekleştirme zamanına göre Kariyer.net mobil uygulamasını ilk indiren on dört aday seçilerek kendilerine çift kişilik basketbol maçı bileti alma hakkı tanınacaktır.
 • Kampanyaya katılım; e-posta ile yapılacak duyuru sonrasında 07.02.2018 – 12.02.2018 tarihleri arasında kariyer.net internet sitesinde hedef kitle olan adayların Kariyer.net mobil uygulamasını indirip login olması ile gerçekleşmektedir. Sadece www.kariyer.net internet sitesinde üyeliği olan adayların kampanyaya katılımı mümkündür. Adaylar işbu madde kapsamında belirtilen şartlardan herhangi birini yerine getirerek kampanyaya katılmış olacaktır.
 • Aday, kendi oluşturduğu üyeliğe ait kullanıcı adı ve şifre girerek sisteme giriş yapacak ve beklenen şartları yerine getirecektir. Sadece işbu Katılım Koşullarında belirtilen bir şartı (Kariyer.net mobil uygulamasını indirip login olması) yerine getiren adayların kampanyaya katılma hakkı olacaktır
 • Kampanya 07.02.2018 tarihinde başlayacak ve 12.02.2018 tarihi saat 23:59’a kadar devam edecektir. Kampanya kazananları 12.02.2018 tarihinde belirlenecektir, adaylar aranarak bilgilendirilecek ve Kariyer Rehberi’nde kazananlar yayınlanacaktır. Kazanan adaylar maç biletlerini 14.02.2018 ve 18.02.2018 tarihlerinde Sinan Erdem Spor Salonu Ataköy’de oynanacak Türkiye Kupası basketbol maçlarında kullanabileceklerdir.
 • Aynı kişi tek bir hesaptan yalnızca belirlenen koşula göre kampanyaya katılabilecektir.
 • Bir kişi birden fazla konser bileti hakkı kazanamaz. Bir kişinin birden fazla hesapla aynı kampanyaya katılması ve birden fazla bilet kazanması halinde sadece bir adet bilet kazanmış olduğu varsayılacaktır.
 • Söz konusu organizasyon kapsamında gerçekleştirilecek maç başına çift kişilik iki bilet kampanya kapsamında dağıtılacaktır, toplamda adaylara verilecek bilet sayısı yirmi sekizdir.
 • TBF Türkiye Kupası maçlarından birine gitmeye hak kazanan adaya maç bileti kargo ile iletilecektir. Adayın adres bilgisini Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. ile paylaşması gereklidir. Kargo ücreti Kariyer.net tarafından karşılanacaktır.
 • Bu kampanyaya Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılırlarsa katılımları geçersiz sayılacaktır.
 • net dilediği zaman kampanyanın katılım koşullarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • İşbu kampanya kapsamında bilet sağlanacak organizasyonların düzenleyen tarafından iptal edilmesi, ertelenmesi, saatinin ve/veya mekanının ve/veya içeriğinin değişmesi durumlarında Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Aday böyle bir durumda Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş.’den herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.