Akustik Uzmanı

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Akustik Uzmanı Ne Demek?

Akustik uzmanı, binalarda gürültüyü azaltmak için ihtiyaç duyulan akustik raporlara dair akustik inceleme yapan meslek çalışanıdır. Bu unvana, kurs veren kurumlardan alınan sertifika ile sahip olunur.

İlgili kurumlardan akustik uzmanlığına dair verilen kurs programlarını %70 başarı ile bitirip d1 ve d2 belgelerini almaya hak kazanmış kişiye akustik uzmanı denir. Bir yükseköğretim kurumundan ilgili bölümle alakalı yüksek lisans yapmış kişiler, sadece sınavlara girip başarı sağlamaları durumunda akustik uzmanı unvanı kazanabilir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Akustik Uzmanı İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.