Buz Pateni Antrenörü

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Buz Pateni Antrenörü Ne Demek?

Buz pateni antrenörü, buz pateni alanında uzmanlaşmış bir sporcudur. Buz patenini öğrenmek isteyen kişilere eğitim verir ve profesyonel buz pateni sporcuları yetiştirir. Eğlence merkezlerinde bulunan buz pistinde de görev alabilirler.

Buz pateni, uluslararası arenada pek çok sporcunun katılım sağladığı bir spor dalıdır. Olimpiyatlarda, çeşitli milli müsabakalarda buz pateni alanında sporcular yarışmaktadırlar. Bunun yanında pek çok kişi hobi olarak buz pateniyle ilgilenmektedir. Buz pateni antrenörü, buz pateni eğitimi veren kişidir. Buz pateni antrenörlüğü için belirli bir eğitim almak gerekmektedir. Bu eğitim sonrasında antrenörlüğe hak kazanan sporcu, buz pateni kurslarına öğrenim amaçlı başvuruda bulunan kursiyerlerin buz patenini öğrenmesini sağlar. Buz pateni antrenörünün buz pateni yaparken dikkat edilmesi gerekenleri öğretmek, olası sakatlık durumlarında en uygun ilk yardımı sağlamak gibi çeşitli görevleri vardır. Ayrıca bazı buz pateni antrenörleri, müsabakalara katılacak sporcuların eğitiminden sorumludurlar.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Mülakat bilgisi gir

Buz Pateni Antrenörü mesleği için 1 adet mülakat bilgisi girilmiştir.

Buz Pateni Antrenörü
12 April 2022
MÜLAKAT SÜRECİ

Tüm Mülakatları Gör

Buz Pateni Antrenörü İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.