• Maaşlar

  • Nasıl Olunur?

  • Nedir?

  • Mülakatlar

  • İş ilanları

İşaret Dili Eğitmeni

Maaşlar

Henüz maaş bilgisi mevcut değil

İşaret Dili Eğitmeni maaş bilgisini tamamlamak için çalışıyoruz. İşaret Dili Eğitmeni pozisyonunda çalışıyorsan maaş bilgini girebilirsin.

Maaş Bilgisi Gir

Sahip Oldukları Yetenekler

• İletişim Stratejileri

Takip

Tüm İstatistikleri Gör

İşaret Dili Eğitmeni Ne Demek?

İşitme ve konuşma yeteneğine sahip olmayan kişilerin iletişim kurması için işaret dilini öğreten kişiye işaret dili eğitmeni denir. İşitme engelli kişilerin kendi aralarında anlaşmasını sağlamanın yanı sıra işitme engelli bireyler ile toplumdaki diğer bireylerin iletişim kurmasına işaret dili eğitmeni yardımcı olur. İşitme kaybı yaşayan kişiler kendine özgü jest ve mimiklerin yanı sıra el hareketlerini kullanarak günlük hayata rahatlıkla katılabilir. Kullanılan jest ve mimikler ise dünya çapında kabul görür. İşaret dili eğitmeni ise işaret dili öğrenmek isteyen kursiyerlerin hızlı ve etkin biçimde işin tekniklerini öğretir.

Tüm Bilgileri Gör

Mülakatlar

Henüz mülakat bilgisi mevcut değil

İşaret Dili Eğitmeni mülakatlarını tamamlamak için çalışıyoruz. İşaret Dili Eğitmeni pozisyonunda mülakat deneyimin varsa mülakat bilgini girebilirsin.

Mülakat Bilgisi Gir

İşaret Dili Eğitmeni İş ilanları

Aktif iş ilanı bulunmuyor

İşaret Dili Eğitmeni Tasarım pozisyonunda iş ilanı yayınladığında bu alanda görüntüleyeceksin. Seni bekleyen diğer ilanları inceleyebilirsin.

İlanları İncele