• Maaşlar

  • Nasıl Olunur?

  • Nedir?

  • Mülakatlar

  • İş ilanları

Kostüm Sorumlusu

Maaşlar

Henüz maaş bilgisi mevcut değil

Kostüm Sorumlusu maaş bilgisini tamamlamak için çalışıyoruz. Kostüm Sorumlusu pozisyonunda çalışıyorsan maaş bilgini girebilirsin.

Maaş Bilgisi Gir

Kostüm Sorumlusu Ne Demek?

Sahne arkası ekip üyelerinin içerinde yer alan, sanatçıların sahne kıyafetlerinin belirlenmesi, temin edilmesi ve hazırlanması noktasında etkin rol oynayan, sanatçıların sahne kıyafetlerinden ve bu kıyafetlerin hazırlanma sürecinden sorumlu olan kişilere kostüm sorumlusu adı verilir. Kostüm sorumluları gerek sahne adına gerekse de film ve dizi sektörü adına oyuncuların kostümlerinin düzenlenmesi işini yaparlar. Kostüm sorumlusu ne yapar sorusuna şöyle cevap verilebilir; kostüm sorumluları, temel görevleri ve sorumlulukları neticesinde kostümlerin bulunduğu alanının düzenini sağlayarak kostümlerin uygun şekilde kullanılmasını planlar. Kostüm sorumlusu olmak isteyen kişilerin görsel ve estetik açıdan yaratıcı bir bakış açısına sahip olmaları oldukça avantajlıdır.

Tüm Bilgileri Gör

Mülakatlar

Henüz mülakat bilgisi mevcut değil

Kostüm Sorumlusu mülakatlarını tamamlamak için çalışıyoruz. Kostüm Sorumlusu pozisyonunda mülakat deneyimin varsa mülakat bilgini girebilirsin.

Mülakat Bilgisi Gir

Kostüm Sorumlusu İş ilanları

Aktif iş ilanı bulunmuyor

Kostüm Sorumlusu Tasarım pozisyonunda iş ilanı yayınladığında bu alanda görüntüleyeceksin. Seni bekleyen diğer ilanları inceleyebilirsin.

İlanları İncele