• Maaşlar

  • Nasıl Olunur?

  • Nedir?

  • Mülakatlar

  • İş İlanları

Nükleer Fizik Mühendisi

Maaşlar

Henüz maaş bilgisi mevcut değil

Nükleer Fizik Mühendisi maaş bilgisini tamamlamak için çalışıyoruz. Nükleer Fizik Mühendisi pozisyonunda çalışıyorsan maaş bilgini girebilirsin.

Maaş Bilgisi Gir

Nasıl Olunur?

Henüz bu bilgi mevcut değil

Nükleer Fizik Mühendisi bilgisini en kısa sürede ekleyeceğiz. Diğer pozisyonların bilgisini incelemek ister misin?

Pozisyonları İncele

Nükleer Fizik Mühendisi Ne Demek?

Nükleer radyasyon işlemleri bilimi ve uygulamasıyla ilgilenen nükleer fizik mühendisi, nükleer enerjinin serbest bırakılması, kontrolü, kullanımı ve araştırılmasından sorumludur. Endüstri, tıp ve ulusal güvenlik alanındaki uygulamalar için radyasyon ve radyoaktif maddelerin üretimi ve kullanımı işlemlerinde görev alır. Doğası gereği birçok fizik dalı ile birlikte çalışması gereken nükleer fizik mühendisi, başta havacılık endüstrisi gibi test edilemeyecek kadar büyük ve pahalı olan karmaşık sistemlerin tasarımı ve analizi için modeller tasarlar. Nükleer fizik mühendisi, nükleer enerjiden ve radyasyondan fayda sağlamak için kullanılan süreçleri, araçları ve sistemleri araştırır, geliştirir.

Tüm Bilgileri Gör

Mülakatlar

Henüz mülakat bilgisi mevcut değil

Nükleer Fizik Mühendisi mülakatlarını tamamlamak için çalışıyoruz. Nükleer Fizik Mühendisi pozisyonunda mülakat deneyimin varsa mülakat bilgini girebilirsin.

Mülakat Bilgisi Gir

Nükleer Fizik Mühendisi İş İlanları

Aktif iş ilanı bulunmuyor

Nükleer Fizik Mühendisi Tasarım pozisyonunda iş ilanı yayınladığında bu alanda görüntüleyeceksin. Seni bekleyen diğer ilanları inceleyebilirsin.

İlanları İncele