Pnömatik Mühendisi

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Pnömatik Mühendisi Ne Demek?

İş yerlerinde kullanılan otomasyon sistemleri, robot sistemleri, takım tezgâhları, presler ve iş makinelerinin hidrolik-pnömatik devrelerini oluşturan ve devre elemanlarının montajını yapan mühendislere "Pnömatik mühendisi" denir. Gaz veya basınçlı havayı kullanan bir mühendislik dalı olan pnömatik mühendisliği; madencilik, inşaat, diş hekimliği başta olmak üzere pek çok alanda uygulamalara sahiptir. Pnömatik mühendisi, akışkan Gücü (Hidrolik – Pnömatik) alanındaki tasarım, projelendirme, montaj ve bakım onarım, üretim faaliyetlerini standartlara uygun olarak gerçekleştirir. Ulusal ve uluslararası bilimsel çalışmaları ve gelişmeleri takip eden pnömatik mühendisleri, basınçlı havayı mekanik hareket ve fabrika otomasyon sistemlerinde güç oluşturmak için kullanır.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Pnömatik Mühendisi İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.