Polimerizasyon Mühendisi

MAAŞLAR

Maaş bilgisi gir

3 kişinin paylaştığı maaş verilerine göre hesaplanmıştır.

ORTALAMA MAAŞ (Aylık)
13.580
EN DÜŞÜK (Aylık)
2.750
EN YÜKSEK (Aylık)
41.410
Tüm Maaş Bilgilerini Gör

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Polimerizasyon Mühendisi Kimdir?

Polimerizasyon mühendisi, genel hatlarıyla plastik üretim işletmelerinde çalışan mühendistir. Bu meslekte mühendisler, plastikleri ve plastikle alakalı materyalleri geliştirme ve test etme aşamalarında çalışır.

Polimerizasyon mühendisi, polimer kimyası ve teknolojisiyle ilgili bilgilerini kullanıp, plastik ve kauçuk fabrikalarında kalite kontrolü, Ar-Ge, imalat, ham maddelerin kontrolü, satış ve pazarlama birimlerinde görev yapar. Üretimin polimer kaplama, pişirme, soğutma ve şekillendirme gibi farklı aşamalarında çalışarak bu işlemlerin kontrolünü sağlar.

Polimer mühendisleri uzay ve havacılık sanayinde, tıpla ve eczacılıkla ilgili malzemelerin imalatında, otomotiv sanayinde, gelişmiş mühendislik materyalleri tasarımında ve üretiminde, savunma ve silah sanayide, makinecilik ve tekstil alanında, oyuncakların ve hediyelik eşyaların üretiminde de çalışır.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Polimerizasyon Mühendisi İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.