Polimerizasyon Mühendisi

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Polimerizasyon Mühendisi Ne Demek?

Polimerizasyon mühendisi, genel hatlarıyla plastik üretim işletmelerinde çalışan mühendistir. Bu meslekte mühendisler, plastikleri ve plastikle alakalı materyalleri geliştirme ve test etme aşamalarında çalışır.

Polimerizasyon mühendisi, polimer kimyası ve teknolojisiyle ilgili bilgilerini kullanıp, plastik ve kauçuk fabrikalarında kalite kontrolü, Ar-Ge, imalat, ham maddelerin kontrolü, satış ve pazarlama birimlerinde görev yapar. Üretimin polimer kaplama, pişirme, soğutma ve şekillendirme gibi farklı aşamalarında çalışarak bu işlemlerin kontrolünü sağlar.

Polimer mühendisleri uzay ve havacılık sanayinde, tıpla ve eczacılıkla ilgili malzemelerin imalatında, otomotiv sanayinde, gelişmiş mühendislik materyalleri tasarımında ve üretiminde, savunma ve silah sanayide, makinecilik ve tekstil alanında, oyuncakların ve hediyelik eşyaların üretiminde de çalışır.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Polimerizasyon Mühendisi İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.