Yelken Öğretmeni

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Yelken Öğretmeni Ne Demek?

Yelken öğretmeni, yelken, rüzgar sörfü ya da uçurtma sörfü sporları branşlarında spor yapmak isteyenler için başlangıç seviyesinde eğitim veren kişidir. Daha çok bu sporu hobi olarak yapmak ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen kişilere yardımcı olan eğitmendir.

Yelken öğretmeni, yelken sporu ile ilgilenmek isteyen amatör denizcilere denizcilik ve yelkencilik hakkında temel bilgiler sunar. Örneğin öğrencilerine yelken, deniz, rüzgar, denizcilik kodları, yelkenle seyrin genel prensipleri, pusula kullanma ve harita kullanma gibi oldukça önemli ve temel bilgileri kazandırır.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Yelken Öğretmeni İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.