AC YAPI İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


AC YAPI İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş.

1983 yılında demir-çelik sektöründeki faaliyetleriyle ticari hayatına başlayan Coşkun Grubu, bugün inşaat, makine ve otomotiv sektörlerindeki imalatının yanı sıra, demir-çelik üretiminin iç ve dış ticareti ve haddehane işletmeciliği faaliyetlerini de yürüterek, sektörün öncü kurumları arasında yer almıştır.
 
Grubun inşaat sektöründe faaliyet gösteren firması AC YAPI, ilk projesine 2007 yılında İstanbul/Sancaktepe’de KENT LIFE yapı kompleksiyle başlamıştır. Toplam 110.000 metrekarelik kapalı inşaat alanıyla, 16 blokta 704 dairenin yer aldığı KENT LIFE, “yatay mimari”nin İstanbul’daki en başarılı örnekleri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte KENT LIFE, sosyal donatılarından, peyzaj düzenlemelerine kadar ulusal ve uluslararası pek çok kurumun örnek gösterdiği proje olmuştur.
 
2012 yılında Sancaktepe bölgesinde ikinci projesine başlayan AC YAPI, 47.000 metrekare kapalı alanıyla, 7 blokta 332 daireden oluşan DORE LIFE projesini hayata geçirmiştir. DORE LIFE; modern kent yaşamının ihtiyaçlarını “insan ve çevre odaklı” bir perspektifte ele alarak İstanbul’daki konut projeleri arasında farklı bir önem kazanmıştır. 

2014 yılında ise; rotasını Kartal’a çeviren AC Yapı, 44 katlı 2 kulede 731 bağımsız konuttan oluşan Moment İstanbul’da estetik ve fonksiyonelliğin uyumunu en iyi dengeyle yansıtmaya devam ediyor. 2017’nin ikinci çeyreğinde tamamlanması hedeflenen Moment İstanbul, iki kuleden oluşan yapısı ile dikey mimarinin Anadolu Yakası’ndaki en çarpıcı örneklerinden birini sergilemektedir.

Modern ve çevreci yapılar inşa etmeyi kendisine ilke edinmiş AC YAPI, sürekli AR-GE faaliyetleri, profesyonel yönetim kadrosu ve her projesinde geliştirdiği mimari çözümleriyle yeni başarılara imza atmaya devam etmektedir. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat

Firma web sitesi: www.acyapi.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Prim
YemekhaneAC YAPI İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dizayn Ofis Şefi İstanbul(Asya) AC Yapı İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
Dizayn Ofis ŞefiAC Yapı İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
KARTAL ve ATAŞEHİR BÖLGELERİNDE BULUNAN ŞANTİYELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE  MİMAR (DİZAYN OFİS ŞEFİ)Üniversitelerin 4 yıllık Mimarlık bölümlerinden mezunErkek adaylar için askerlik engeli bulunmayanYoğun iş temposuna uyum sağlayabilenKonut, İş Merkezi ve AVM projelerinde dizayn ofiste en az 4 yıl proje koordinasyon ve şantiye deneyimi olanUygulama detaylarına hakimAutocad, 3DMax, Photoshop ve Ofis programlarına hakimEkip çalışmasına yatkınAraç kullanabilenTercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet edenİletişim ve organizasyon yeteneği ile firmayı temsil edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı