AC YAPI İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


AC YAPI İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş.

1983 yılında demir-çelik sektöründeki faaliyetleriyle ticari hayatına başlayan Coşkun Grubu, bugün inşaat, makine ve otomotiv sektörlerindeki imalatının yanı sıra, demir-çelik üretiminin iç ve dış ticareti ve haddehane işletmeciliği faaliyetlerini de yürüterek, sektörün öncü kurumları arasında yer almıştır.
 
Grubun inşaat sektöründe faaliyet gösteren firması AC YAPI, ilk projesine 2007 yılında İstanbul/Sancaktepe’de KENT LIFE yapı kompleksiyle başlamıştır. Toplam 110.000 metrekarelik kapalı inşaat alanıyla, 16 blokta 704 dairenin yer aldığı KENT LIFE, “yatay mimari”nin İstanbul’daki en başarılı örnekleri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte KENT LIFE, sosyal donatılarından, peyzaj düzenlemelerine kadar ulusal ve uluslararası pek çok kurumun örnek gösterdiği proje olmuştur.
 
2012 yılında Sancaktepe bölgesinde ikinci projesine başlayan AC YAPI, 47.000 metrekare kapalı alanıyla, 7 blokta 332 daireden oluşan DORE LIFE projesini hayata geçirmiştir. DORE LIFE; modern kent yaşamının ihtiyaçlarını “insan ve çevre odaklı” bir perspektifte ele alarak İstanbul’daki konut projeleri arasında farklı bir önem kazanmıştır. 

2014 yılında ise; rotasını Kartal’a çeviren AC Yapı, 44 katlı 2 kulede 731 bağımsız konuttan oluşan Moment İstanbul’da estetik ve fonksiyonelliğin uyumunu en iyi dengeyle yansıtmaya devam ediyor. 2017’nin ikinci çeyreğinde tamamlanması hedeflenen Moment İstanbul, iki kuleden oluşan yapısı ile dikey mimarinin Anadolu Yakası’ndaki en çarpıcı örneklerinden birini sergilemektedir.

Modern ve çevreci yapılar inşa etmeyi kendisine ilke edinmiş AC YAPI, sürekli AR-GE faaliyetleri, profesyonel yönetim kadrosu ve her projesinde geliştirdiği mimari çözümleriyle yeni başarılara imza atmaya devam etmektedir. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat

Firma web sitesi: www.acyapi.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Prim
YemekhaneAC YAPI İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Şehir Plancısı İstanbul(Avr.), ... AC Yapı İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
Şehir PlancısıAC Yapı İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın; Kartal, Ataşehir ve Ümraniye bölgelerinde bulunan, Bölge Proje İrtibat Ofislerinde çalışmak üzere, aşağıdaki niteliklere uygun'Şehir Plancısı / Şehir Bölge Planlama Uzmanı' na ihtiyaç duymaktayız.Üniversitelerin Mimarlık-Mühendislik Fakülteleri, “Şehir Planlama” bölümlerinden mezun,Tercihen; 1/25000; 1/5000 ve 1/1000 ölçekli planlama çalışmalarında görev almış,Uygulama İmar planı tasarımına, yasal mevzuatına hakim, alanında en az  3 yıllık tecrübeye sahip,MS Office programları ile birlikte Autocad ve Netcad programlarını iyi derecede kullanabilen,Gayrimenkul Geliştirme Alanında en az 3 yıl deneyimli ve kendini yetiştirmiş,Kamu kurum ve kuruluşları ile koordineli çalışarak iş takibi yapmış, Araştırmacı, analitik ve raporlama becerisi yüksek, İletişimi kuvvetli, ikna ve temsil yeteneği yüksek, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan, Şehir Plancısı veya Bölge Planlama Uzmanı aramaktayız.Not: Başvuran adayların cv' lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi İstanbul(Asya) AC Yapı İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
Satış YetkilisiAC Yapı İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan mevcut satış ofislerimiz için aşağıdaki niteliklere uygun 'Satış Yönetmen'lerine ihtiyaç duymaktayız.Bankaların, bireysel bankacılık veya call center birimlerinde Satış Yetkilisi/ Yönetmeni olarak çalışmışİş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek,En az önlisans mezunu, MS Office programlarını kullanabilen, satış programlarına hakim, Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip, prezentabl.23 / 33 yaş arası, Haftasonu çalışma sistemine uyumlu, Bayan SATIŞ YÖNETMEN'leri aramaktayız.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı