Acıbadem Sağlık Grubu 

Şirket Bilgileri


 

1991 yılında ilk hastanesini açan Acıbadem Sağlık Grubu, bugün genel amaçlı 17 hastane, 12 tıp merkezi ve poliklinikleri, merkez laboratuvarı, yaklaşık 2.500’ü hekim olmak üzere 12.500’ü aşkın çalışanı ile yaygın bir biçimde hizmet veriyor.
Misyonumuz
Acıbadem Sağlık Grubu olarak misyonumuz, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak üzere;
 

Koruyucu ve geliştirici sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak,
Sağlık bilimleri alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek,
Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren, hekimler ve sağlık uzmanları yetiştirmektir.
Vizyonumuz
Acıbadem Sağlık Grubu,
Tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi,
Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı,
Üstün nitelikli ekibi, çağdaş altyapısı,
Öncü uygulamalarıyla
Türkiye'ye model oluşturmayı ve dünya'da referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz
Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti,
Kalite ve sürekli gelişim,
Yüksek performans,
Doğruluk, dürüstlük ve etik yaklaşım,
Çalışana değer verme,
Ekip çalışması ve dayanışma,
Liderlik ,
 
Hastanelerimiz
Acıbadem Kadıköy Hastanesi
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi
Acıbadem Bakırköy Hastanesi
Acıbadem Bursa Hastanesi
Acıbadem Kocaeli Hastanesi
Acıbadem International Hastanesi
Acıbadem Maslak Hastanesi
Acıbadem Adana Hastanesi
Acıbadem Kayseri Hastanesi
Acıbadem Fulya Hastanesi
Acıbadem Eskişehir Hastanesi
Acıbadem Sistina Hastanesi
Acıbadem Ankara Hastanesi
Acıbadem Bodrum Hastanesi
Acıbadem Atakent Hastanesi
Acıbadem Taksim Hastanesi
 
Tıp Merkezlerimiz
Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi
Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi
Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi
Acıbadem Bağdat Tıp Merkezi
Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
Konur Cerrahi Tıp Merkezi
Acıbadem Gemlik Tıp Merkezi
Acıbadem Sigorta
Acıbadem Proje Yönetimi
Acıbadem Merkez Patoloji Laboratuvarı
Acıbadem Labvital Gıda Kontrol Laboratuvarı
Acıbadem Labmed Klinik Laboratuvarı
Genetik Tanı ve Hücre Tedavi Merkezi
Acıbadem Eğitim ve Sağlık Vakfı
APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri
Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri
Acıbadem Üniversitesi
Acıbadem Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
Acıbadem Çağrı Merkezi
Telepati
 
Yeni Açılacak Hastanemiz
Acıbadem Altunizade Hastanesi

 
Acıbadem Sağlık Grubu Kalite Stratejisi
Hastanelerin kalite denetimini yapan ABD kökenli akreditasyon kuruluşu "Joint Commission International"ın standartlarını hedefleyerek hizmet vermeyi amaçlayan Acıbadem, Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı ve Kalder üyeliğine kabul edilmiştir. Acıbadem'in Merkezi Sterilizasyon Üniteleri, ISO 9001 Kalite Yönetim Yönetim Sistemi Sertifikası’na sahiptir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık

Firma web sitesi: www.acibadem.comAcıbadem Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 133
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Stajyer İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
StajyerAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri İdari İşler Departmanı'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İlgili bölümlerinde öğrenimine devam eden, Haftada minimum 3 iş günü staj yapabilecek, Ms Office programlarına hakim, Sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, Kendini geliştirmeyi hedefleyen, öğrenmeye açık, 'Stajyer' aramaktayız.
Stajyer        İlan Detayı
Tahakkuk Uzmanı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Tahakkuk UzmanıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Altunizade Hastanesi-Mali İşler Tahsilat Müdürlüğü Tahakkuk bölümünde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun,Ön muhasebe işlemlerinin sorumluluğunu alabilecek muhasebe bilgisi ve deneyimi olan,İnsan ilişkileri kuvetli, Ekip çakılmasına yatkın "Tahakkuk Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Bakıcı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Hasta BakıcıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Kozyatağı Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; -Tercihen alanında deneyimli,-Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek,-Ekip çalışmasına yatkın-Vardiyalı çalışabilecek, 'Bakım Destek Personeli' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Göz Teknisyeni Adana Acıbadem Sağlık Grubu
Göz TeknisyeniAcıbadem Sağlık Grubu
Liselerin veya Meslek Yüksek Okulların Sağlık ile ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen alanında deneyimli , Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet etmekte olan, Acıbadem Adana Hastanesinde değerlendirilmek üzere Göz Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ameliyathane Hazırlık Teknisyeni İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Ameliyathane Hazırlık TeknisyeniAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Lise ve önlisans programlarının Çevre Sağlığı Teknisyenliği, Kimya MYO ve Biyoloji bölümlerinden mezun,Alanında deneyimli ve bilgi sahibi, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, Takip ve kontrol yönü kuvvetli , Ekip çalışmasına yatkın, 'Ameliyathane Hazırlık Teknisyeni' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yüzme Eğitmeni İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Yüzme EğitmeniAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Üniversitesi bünyesinde Kerem Aydınlar Kampüsünde görev alacak Yüzme Antrenörü aramaktayız. Daha Önce en az 3 yıl spor tesislerinde yüzme eğitmenliği yapmış, Üniversite Mezunu, Yaz kış spor okulu organizasyonları yapmış, Misafir memnuniyeti konusunda uzman, Misafir odaklı ve çözümcü, Ekip çalışmasına uyumlu, Can kurtarma brövesi bulunan, Takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Laboratuvar Teknisyeni Adana Acıbadem Sağlık Grubu
Laboratuvar TeknisyeniAcıbadem Sağlık Grubu
Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar bölümlerinden mezun, Temel laboratuvar kuralları ile laboratuvar ekipmanı konusunda teorik ve pratik bilgiye sahip,Alanında en az 1 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın , nöbet sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Adana 'da ikamet etmekte olan laboratuvar teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Hizmetleri Yetkilisi- Altunizade İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Hasta Hizmetleri Yetkilisi- AltunizadeAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde yeni açılan Acıbadem Altunizade Hastanemizde görevlendirmek üzere;• Üniversitelerin önlisans ve lisans bölümlerinde mezun,• Tercihen sağlık sektöründe deneyimli,• İnsan ilişkileri ve iletişim konusunda başarılı,• Problem çözme ve alternatif çözüm yolları üretme becerisine sahip,• Ekip çalışmasına yatkın,• MS Office programlarına hakim,• Esnek çalışma saatlerine uyumlu,“Hasta Hizmetleri Yetkilisi” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı İstanbul(Avr.), ... APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
AşçıAPlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan firması APlus bünyesinde görevlendirilmek üzere, - Catering / Otel ve / veya hastane  mutfaklarında deneyimli- Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren- Haccp kurallarını uygulayabilen- Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen- İşini severek yapan , güler yüzlü - Vardiyalı sistemde çalışabilecek,- Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,"Aşçı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Görevlisi İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Depo GörevlisiAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Atakent Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere; Depo süreçlerinde tecrübeli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın "Depo Görevlisi"  arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi - Taksim İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Ameliyathane Hemşiresi - TaksimAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Taksim Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere; -  Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, - Alanında min 1 yıl deneyimli,-  Kişisel gelişimine önem veren,-  Ekip çalışmasına yatkın,-  Hasta memnuniyetine önem veren,-  Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış"Ameliyathane Hemşiresi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetiştirilmek üzere Elektrik Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Yetiştirilmek üzere Elektrik MühendisiAcıbadem Sağlık Grubu
İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu, yapılan marka değerlendirme sonuçları ve sektörde ulaştığı konum itibariyle Türkiye’nin en değerli özel sağlık kuruluşudur. Bugün Acıbadem Sağlık Grubu, bünyesinde bulunan 22 hastane ve 19 tıp merkezinde 3.500 doktor, 4.000 hemşire olmak üzere yaklaşık 22.000 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. Donanımlı çalışanları, ileri teknolojisi, modern altyapısı ve JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Bugün Acıbadem’i, yalnızca tanı ve tedavi hizmeti veren bir kurum olarak tanımlamak mümkün değildir. Acıbadem Sağlık Grubu, hastane ve tıp merkezlerinin yanı sıra destek hizmet şirketleri ile sağlığın her alanında “360 derece” hizmet üretmektedir. Özgün olarak geliştirilen entegre modelle hizmetlerini sürdüren Acıbadem, bu haliyle sağlıkta özel bir ekosistem yaratmıştır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni- Altunizade İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Elektrik Teknisyeni- AltunizadeAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde yeni açılan Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;En az meslek lisesi Elektrik Bölümü mezunu, Elektrik projelerini bilen, AG. Dağıtım sistemlerini bilen, Jenaratör, UPS, trafo, kesici vb. sistemlerin çalışma prensiplerini bilen, Zayıf akım sistemleri bilen, Bina elektrik sistemlerini bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Minimum 2 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden 'Elektrik Teknisyeni' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele Satış Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Tele Satış Müşteri TemsilcisiAcıbadem Sağlık Grubu
ÜLKEMİZE SAĞLIĞI BİRLİKTE SUNALIM!2007 yılında Türkiye’nin Sağlık Sektöründeki  ''En Değerli Markası'' seçilen Acıbadem Sağlık Grubunun; misyon, vizyon ve kalite politikaları ekseninde, hastane dışı bütünleşik mobil sağlık hizmetlerini en üst seviyede sağlamak üzere kurulmuş olan Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri; telefon aracılığı ile potansiyel müşterilerine bireysel sağlık ürünlerinin tanıtım ve sunumunu yapacak Tele Satış Müşteri Temsilcileri aramaktadır. Gerekli Nitelikler  En az lise mezunu   Tercihen 1-2 yıllık Telesatış / Telemarketing, saha satış tecrübesine sahip,  İyi derece MS Office programlarını kullanabilen,   Çağrı Merkezi sektöründe kariyer hedefi olan,   Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Yetkinlikler    Mükemmel dinleme ve iletişim becerisi,     Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün,     Esnek ve hızlı karar verebilen,     İç motivasyona sahip,     Enerjisi yüksek olan,     İkna edebilen,     Dayanıklılık gösteren,     Müzakere yeteneği olan,     Stresle baş edebilen,     Hedef Odaklı ekip ortamında çalışmayı seven,     Girişimci ruha sahip olan,     Çevresine ve müşterilere karşı kibar ve saygılı olan, Not : İstanbul Anadolu yakası dışında gelen başvurular dikkate alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Laboratuvar Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Grubu Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Laboratuvar TeknisyeniAcıbadem Grubu Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
GÜVENLİK GÖREVLİSİAcıbadem Sağlık Grubu
-En az lise mezunu,-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Silahlı veya silahsız güvenlik kimliğine sahip,-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere 'Güvenlik Görevlisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi- Samandıra İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Güvenlik Görevlisi- SamandıraAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde SAMANDIRA lokasyonunda görevlendirmek üzere;-En az lise mezunu,-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Silahlı veya silahsız güvenlik kimliğine sahip,-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,'Güvenlik Görevlisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Göz Ameliyathane Hemşiresi- Maslak İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Göz Ameliyathane Hemşiresi- MaslakAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Maslak Hastane'mizde görevlendirilmek üzere;- Hemşirelik Yüksekokulu ya da Sağlık Yüksekokulu mezunu,- Göz ameliyatlarında görev almış,- Kişisel gelişimine önem veren,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,- Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,'' Ameliyathane Hemşiresi ' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi- Altunizade İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Güvenlik Görevlisi- AltunizadeAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde açılacak olan Acıbadem Altunizade Hastanemizde görevlendirmek üzere;-En az lise mezunu,-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Silahlı veya silahsız güvenlik kimliğine sahip,-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,'Güvenlik Görevlisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasta Hizmetleri Yetkilisi/Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Hasta Hizmetleri Yetkilisi/Avrupa YakasıAcıbadem Sağlık Grubu
1991 yılından günümüze, yaygın biçimde koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti veren, Türkiye’nin halka açık ilk sağlık kuruluşu olan Acıbadem Sağlık Grubu hastaneler ve tıp merkezlerinin yanı sıra sağlıkta dünyaya örnek olabilecek entegre özel sağlık sistemi modeli sunmakta, bünyesinde 12.000’i aşkın çalışan ve 17 genel amaçlı hastane, 12 tıp merkezi ve destek hizmet kuruluşları bulundurmaktadır.Acıbadem Sağlık Grubu bünyesindeki hastaneler ve ayaktan tedavi merkezlerinde, hasta/hasta yakını ve doktor arasındaki iletişimi sağlarken sürekli ve yüksek kalitede hizmet verilmesini destekleyen, hastaların hastaneye girişinden ayrılışına kadar olan süreçte; karşılama, randevu verme, hastayı bilgilendirme, ilgili bölüme yönlendirme gibi hastane içindeki tüm süreçlerinde rol alan “Hasta Hizmetleri” ekibimizde görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.• Üniversitelerin önlisans ve lisans bölümlerinde mezun,• Tercihen sağlık sektöründe deneyimli• İnsan ilişkileri ve iletişim konusunda başarılı,• Problem çözme ve alternatif çözüm yolları üretme becerisine sahip,• Ekip çalışmasına yatkın,• MS Office programlarına hakim,• Esnek çalışma saatlerine uyumlu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasta Hizmetleri Yetkilileri- Anadolu Yakası İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Hasta Hizmetleri Yetkilileri- Anadolu YakasıAcıbadem Sağlık Grubu
1991 yılından günümüze, yaygın biçimde koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti veren, Türkiye’nin halka açık ilk sağlık kuruluşu olan Acıbadem Sağlık Grubu hastaneler ve tıp merkezlerinin yanı sıra sağlıkta dünyaya örnek olabilecek entegre özel sağlık sistemi modeli sunmakta, bünyesinde 22.000'i aşkın çalışan ve 22 hastane, 19 tıp merkezi ve destek hizmet kuruluşları bulundurmaktadır.Acıbadem Sağlık Grubu bünyesindeki hastaneler ve ayaktan tedavi merkezlerinde, hasta/hasta yakını ve doktor arasındaki iletişimi sağlarken sürekli ve yüksek kalitede hizmet verilmesini destekleyen, hastaların hastaneye girişinden ayrılışına kadar olan süreçte; karşılama, randevu verme, hastayı bilgilendirme, ilgili bölüme yönlendirme gibi hastane içindeki tüm süreçlerinde rol alan “Hasta Hizmetleri” ekibimizde görev alacak takım arkadaşları aramaktayız. • Üniversitelerin önlisans ve lisans bölümlerinde mezun,• Tercihen sağlık sektöründe deneyimli,• İnsan ilişkileri ve iletişim konusunda başarılı,• Problem çözme ve alternatif çözüm yolları üretme becerisine sahip,• Ekip çalışmasına yatkın,• MS Office programlarına hakim,• Esnek çalışma saatlerine uyumlu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasta Hizmetleri Kampüs Programı İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Hasta Hizmetleri Kampüs ProgramıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Sağlıkta  güçlü bir Kariyer için..Acıbadem Üniversitesinde sektör profesyonellerini yetiştiriyoruz.Eğitimini başarı ile tamamlayan adaylara İŞKUR tarafından ücretsiz katılım belgesi verilecektir.Eğitim,  Acıbadem Üniversitesi'nde teorik olarak ve devamında hastanelerde uygulamalı olarak gerçekleşecektir.Program sonunda başarılı olan adaylara iş imkanı sağlanacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dermatoloji Uzmanı / Eskişehir Eskişehir Acıbadem Grubu Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Dermatoloji Uzmanı / EskişehirAcıbadem Grubu Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Acıbadem Eskişehir Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere; İletişimi güçlü, ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, Hasta memnuniyetine önem veren, Tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Dermokozmetik uygulamalar için “Botox, Dolgu, PRP, Gençlik İpi, Kimyasal Peeling vb.” sertifikalara sahip ve bu alanda gelişime açık,"Dermatoloji Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grafik Tasarım Uzmanı İstanbul(Asya) APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
Grafik Tasarım UzmanıAPlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 1 yıl tecrübeli Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign programlarını iyi derecede kullanabilen,Tüm dijital mecralar için ( Facebook, Twitter, Instagram, Email ) görsel tasarımları gerçekleştirebilecek,Menü, flyer, afiş, vb gibi tüm basılı materyallerin grafik tasarımlarını yapabilecek ve baskı sürecine hazırlayabilecek,Yaratıcı ve kreatif bakış açısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve gelişime açık, İletişim becerileri güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför/Sürücü İstanbul(Asya) APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
Şoför/SürücüAPlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, E sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Pozitif, güler yüzlü, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Aktif araç kullanabilen, Psikoteknik ve SRC belgesi olan,           'Şoför' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gıda Teknikeri İstanbul(Asya) APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
Gıda TeknikeriAPlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus bünyesinde görevlendirilmek üzere,Üniversiteninin Gıda Teknikerliği bölümünden mezunBenzer pozisyonda 1 yıl tecrübeliISO 22000 HACCP konusunda bilgi sahibiTakım çalışmasına yatkınSonuç odaklıBay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yiyecek İçecek Supervizörü İstanbul(Avr.), ... APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
Yiyecek İçecek SupervizörüAPlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan firması APlus  Projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Lisesi Mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahipMicros Sentez ve MS Office programlarını kullanabilenBenzer pozisyonda 2 yıl tecrübeliYönetsel ve sosyal becerilere sahipİş disiplini ve prosedürleri konusunda özenliMüşteri memnuniyetini ön planda tutabilecekYoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecekBay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış   Supervisor aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Süpervizör İstanbul(Avr.), ... APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
SüpervizörAPlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan firması APlus  Projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Lisesi Mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahipMicros Sentez ve MS Office programlarını kullanabilenBenzer pozisyonda 2 yıl tecrübeliYönetsel ve sosyal becerilere sahipİş disiplini ve prosedürleri konusunda özenliMüşteri memnuniyetini ön planda tutabilecekYoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecekBay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış   Supervisor aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Barista İstanbul(Asya) APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
BaristaAPlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
Türkiye'nin ilk ve tek hastane odaklı otelcilik firması APlus bünyesinde değerlendirilmek üzere;- Lise ve dengi okul mezunu- Diksiyonu düzgün- Ekip çalışmasına yatkın- Vardiyalı çalışabilecek ''Barista'' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GARSON İstanbul(Avr.), ... APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
GARSONAPlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus bünyesinde görevlendirilmek üzere;   En az lise mezunu, tercihen turizm otelcilik meslek lisesi mezunu olan ya da mesleki eğitim belgesi olanİnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın Pozitif, güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren Diksiyonu düzgün Vardiyalı çalışabilecek, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  Garson aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yönetici Adayı İstanbul(Asya) APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
Yönetici AdayıAPlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş
Üniversitelerin; Turizm Otelcilik, Gıda Mühendisliği ya da İşletme bölümlerinden mezun olan,Kurumsal şirkette max. 2 yıl deneyimli,İyi derecede ingilizce bilen,Analitik, çözüm odaklı,Öğrenme ve gelişim için istekli,Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mütercim Tercüman İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Mütercim TercümanAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Maslak Hastanesi bünyesinde değerlendirmek üzere,• Yabancı dil ile eğitim veren ünivesitelerin Mütercim Tercümanlık ya da İngiliz / Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden  mezun olan,• Çok iyi derecede Fransızca ve İngilizce bilen ve her iki dilde yazılı hakimiyete sahip,• Tercihen sağlık literatürüne sahip 'Tercüman / Çevirmen' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ambulans Hekimi/BOTAŞ PROJESİ Adana, Erzincan... Acıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.
Ambulans Hekimi/BOTAŞ PROJESİAcıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.
Acıbadem Sağlık Grubu, Mobil Sağlık Hizmetleri bünyesi BOTAŞ Projesi'nde görev alacak;* Üniversitelerin Tıp Fakültesi bölümlerinden mezun,* Mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmayan, kamu kurumlarında çalışmayan,* Ekip çalışmasına uyumlu,* En az 3 yıllık deneyimi olan* Nöbet çalışma şekline uyum sağlayabilecek,* Ardahan, Sivas, Erzurum, Erzincan, Adana ve Kahramanmaraş lokasyonlarıdaki revirlerde görev alabilecek,''Ambulans Hekimleri'' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Yenidoğan Yoğun Bakım HemşiresiAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde İstanbul Anadolu yakasında yer alan hastanelerimizde görevlendirilmek üzere;- Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu,- Yenidoğan Yoğun Bakım alanında en az 6 ay deneyimli,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,'Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi' aramaktayız.*Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Diyabet Hemşiresi-Taksim İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Diyabet Hemşiresi-TaksimAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Taksim Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Lisans Hemşirelik bölümü mezunu, İlgili bir alanda sertifika sahibi olan, Minimum 2 yıl klinik hemşire olarak görev yapmış, Ekip çalışmasına yatkın, ekip yönetimi konusunda deneyimli, Branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Kişisel gelişime önem veren, İletişim yeteneği güçlü, " Diyabet  Hemşiresi " aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PoliklinikTeknisyeni- Altunizade İstanbul(Asya) Acıbadem Grubu Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
PoliklinikTeknisyeni- AltunizadeAcıbadem Grubu Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde açılacak olan Acıbadem Altunizade Hastane'mizde görevlendirilmek üzere;- Üniversitelerin Çevre Sağlığı ve Yaşlı Hizmetleri Bakımı bölümlerinden mezun,-Tercihen alanında deneyimli,- Kişisel gelişimine önem veren,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,"Poliklinik Teknisyeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Göz Teknisyeni-Maslak İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Göz Teknisyeni-MaslakAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Maslak Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;- Liselerin veya Meslek Yüksek Okulların Sağlık ile ilgili bölümlerinden mezun,- Tercihen alanında deneyimli ,- Ekip çalışmasına yatkın,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,'Göz Teknisyeni' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Anjiyo Teknisyeni - Maslak İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Anjiyo Teknisyeni - MaslakAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu MASLAK HASTANESİ'NDE görevlendirilmek üzere;Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu,Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, Ekip Çalışmasına yatkın,               'Anjiyo Teknisyeni' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hemşire /Sağlık Memuru- Taksim İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Hemşire /Sağlık Memuru- TaksimAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Taksim Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunu,- Yeni mezun ya da deneyimli,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Hemşire ve Sağlık Memuru" aramaktayız. Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Poliklinik Hemşiresi-Bakırköy İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Poliklinik Hemşiresi-BakırköyAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu BAKIRKÖY HASTANESİ'NDE görevlendirilmek üzere;- Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu,- Alanında en az 2yıl deneyim sahibi,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,'' Poliklinik Hemşiresi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endoskopi Hemşiresi-Maslak İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Endoskopi Hemşiresi-MaslakAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Acıbadem Maslak Hastanemizde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Lisans mezunu,- Endoskopi Hemşireliği alanında deneyimli,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Endoskopi Hemşiresi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire /Sağlık Memuru- Fulya İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Hemşire /Sağlık Memuru- FulyaAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Fulya Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunu,- Yeni mezun ya da deneyimli,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Hemşire ve Sağlık Memuru" aramaktayız. Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi- Altunizade İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Ameliyathane Hemşiresi- AltunizadeAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde açılacak olan Acıbadem Altunizade Hastane'mizde görevlendirilmek üzere;- Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu,-Tercihen alanında deneyimli,- Kişisel gelişimine önem veren,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,- Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,"Ameliyathane Hemşiresi" aramaktayız.*Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
EEG-EMG Teknisyeni - Altunizade İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
EEG-EMG Teknisyeni - AltunizadeAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Altunizade Hastanesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, EEG / EMG Sertifikasına sahip, Tercihen hastane veya nörofizyoloji laboratuvarında 2 yıl deneyim sahibi, Hasta memnuniyetine önem veren, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri yakından takip eden, Ekip çalışmasına yatkın,  ‘Deneyimli EEG / EMG Teknisyeni’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fatura Kontrol Memuru İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Fatura Kontrol MemuruAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Altunizade Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere; SGK ve Özel Sağlık Sigortası ile ilgili mevzuata hakim, Ayaktan / Yatarak Tedavi faturalandırma süreçlerinde deneyimli, MS Office programlarına ve raporlama becerisine sahip, En az 1 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış "Fatura Kontrol Yetkilisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire- Atakent İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Hemşire- AtakentAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Atakent Hastanemizde görevlendirmek üzere;- Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu,- Yeni mezun ya da deneyimli,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,- Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, "Hemşire ve Sağlık Memuru" aramaktayız. Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Satış Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.
Kurumsal Satış Uzmanı/Uzman YardımcısıAcıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.
Acıbadem Sağlık Grubu 'Mobil Sağlık Hizmetleri A.Ş.' bünyesinde büyümekte olan ekibimize katılmak üzere“KURUMSAL SATIŞ UZMAN ve UZMAN YARDIMCISI” aranmaktadır. Üniversite mezunu, Sağlık sektöründe deneyimli Kurumsal satış alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi,Analitik, proje yürütme deneyimi olan, Satış odaklı çalışacak, Özgüveni yüksek, kendini geliştirmeye açık, Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü, Sorumluluk sahibi ve kurumsal temsil yeteneği gelişmiş, İç motivasyonu ve başarma hırsı yüksek, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecekİletişim ve müzakere becerileri güçlü MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni- Altunizade İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Mekanik Teknisyeni- AltunizadeAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu olarak yeni açacağımız Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; -Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun,-Mekanik (klima,havalandırma,su) tesisat projelerini anlayıp uygulayabilen,-Isıtma,soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli,-Kaynak işleri konusunda bilgili,-Tercihen işletme deneyimine sahip,-Vardiyalı çalışabilecek,-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Mekanik Teknisyeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Mekanik TeknisyeniAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu İstanbul hastanelerinde görevlendirilmek üzere; -Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun,-Mekanik (klima,havalandırma,su) tesisat projelerini anlayıp uygulayabilen,-Isıtma,soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli,-Kaynak işleri konusunda bilgili,-Tercihen işletme deneyimine sahip,-Vardiyalı çalışabilecek,-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Mekanik Teknisyeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşirelik Hizmetleri Ekip Lideri İstanbul(Avr.) Acıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.
Hemşirelik Hizmetleri Ekip LideriAcıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.
Acıbadem Mobil bünyesinde İstanbul Bakırköy'deki ALİFE Sağlıklı  Yaşam ve Bakım Merkezi'mizde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik yüksek lisans,lisans mezunu,- Alanında minimum 5 yıl deneyimli ,- Ekip yönetme tecrübesi olan ,- Hasta memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek,- Sorunları analiz edebilen ve problemlere sonuç odaklı yaklaşan,- Değişim,kalite ve performans odaklı ,'HEMŞİRELİK HİZMETLERİ EKİP LİDERİ ' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Endoskopi Hemşiresi-Bakırköy İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Endoskopi Hemşiresi-BakırköyAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Acıbadem Bakırköy Hastanemizde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Lisans mezunu,- Endoskopi Hemşireliği alanında deneyimli,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Endoskopi Hemşiresi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Odyometri Teknikeri / KONUR Bursa Acıbadem Sağlık Grubu
Odyometri Teknikeri / KONURAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere; Bursa Konur Tıp Merkezi'miz için, -Meslek Yüksek Okulları'nın Odyometri bölümünden mezun,-Tercihen 1 yıl Odyoloji Uzmanı yanında deneyim kazanmış,-Odyometre, akustik impedasmetre (immitansmetre) cihazlarını kullanabilen,-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamalamış-MS Office programlarına hakim, "Odyometrist" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Acıbadem Sağlık Grubu
Güvenlik GörevlisiAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubuna bağlı olarak Acıbadem Bursa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere,-En az lise mezunu,-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Silahlı veya silahsız güvenlik kimliğine sahip,-Güvenlik sertifika süresi en az 1 yıl daha devam ediyor olması tercih sebebidir,-Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ambulans Şoförü İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.
Ambulans ŞoförüAcıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.
GENEL NİTELİKLERAcıbadem Mobil Sağlık geliştirdiği çözümler ile kişileri ve kurumları hedeflemektedir. Bu bağlamda 7 gün 24 saat görev yapan Medikal Çağrı Merkezi tüm ihtiyaç sahiplerine sağlıkları ile ilgili çözüm üretmektedir.Acıbadem Mobil Sağlık üç ana konuda faaliyet göstermektedir: Acil Sağlık, Evde Sağlık, İşte Sağlık....  Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri ekibimizde görev almak isteyen ve İstanbul'da ikamet eden Ambulans Şoförleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire/Sağlık Memuru-International İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Hemşire/Sağlık Memuru-InternationalAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu International Hastanesinde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu ya da Sağlık Yüksekokulu mezunu,- Yeni mezun ya da deneyimli,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Hemşire" aramaktayız. Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Anestezi Teknisyeni-Altunizade İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Anestezi Teknisyeni-AltunizadeAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Altunizade Hastanesi'nde  görevlendirilmek üzere; - Üniversitelerin Anestezi Teknikerliği bölümünden mezun,- Alanında en az 2 yıl deneyimli,- Anestezik ilaçlar konusunda iyi farmakolojik bilgiye sahip,- İşbirliği ve ekip çalışmasına yatkın, "Deneyimli Anestezi Teknisyeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Bakıcı-Taksim İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Hasta Bakıcı-TaksimAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Taksim Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; -Tercihen alanında deneyimli,-Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek,-Ekip çalışmasına yatkın-Vardiyalı çalışabilecek, 'Bakım Destek Personeli' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hemşire&Sağlık Memuru -Göktürk İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Hemşire&Sağlık Memuru -GöktürkAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Göktürk Tıp Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu,- Alanında en az 2 yıl deneyimli,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  '' Hemşire&Sağlık Memuru''  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Radyoloji Teknisyeni-Zekeriyaköy İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Radyoloji Teknisyeni-ZekeriyaköyAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde bulunan Zekeriyaköy Tıp Merkezi'nde değerlendirilmek üzere; -Üniversitelerin Radyoloji bölümlerinden mezun,-Alanında en az 3 yıl deneyimli,-İşbirliği ve ekip çalışmasına yatkın,-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Radyoloji Teknisyeni' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Acıbadem Grubu Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiAcıbadem Grubu Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Acıbadem Bursa Hastanesi' nde  görevlendirilmek üzere '' Güvenlik Görevlisi'' aramaktayız.-En az lise mezunu,-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Silahlı veya silahsız güvenlik kimliğine sahip,-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hemşire/Sağlık Memuru Kocaeli Acıbadem Sağlık Grubu
Hemşire/Sağlık MemuruAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Kocaeli Hastanesi' ndegörevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu,- Tercihen deneyimli,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Hemşire" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hemşire Adana Acıbadem Sağlık Grubu
HemşireAcıbadem Sağlık Grubu
Okulların hemşirelik hizmetleri bölümlerinden mezun,  Lisans veya lize mezunu, Tercihen ameliyathane biriminde deneyimli, Adana'da ikamet etmekte olan, Hemşire arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KVC Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
KVC Yoğun Bakım Sorumlu HemşiresiAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesindeki Acıbadem Bakırköy Hastanemizde görevlendirilmek üzere;Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu,Sorumlu Hemşirelik alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetme tecrübesi olan, Hasta memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, Sorunları analiz edebilen ve problemlere sonuç odaklı yaklaşabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  ''KVC Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi''  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni Bursa Acıbadem Sağlık Grubu
Mekanik TeknisyeniAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Bursa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; -Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu İklimlendirme - Soğutma bölümünden mezun,-Mekanik (klima,havalandırma,su) tesisat projelerini anlayıp uygulayabilen,-Isıtma,soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli,-Kaynak işleri konusunda bilgili,-Tercihen işletme deneyimine sahip,-Vardiyalı çalışabilecek,-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Mekanik Teknisyeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire- BODRUM Muğla Acıbadem Sağlık Grubu
Hemşire- BODRUMAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Bodrum Hastane'mizde görevlendirilmek üzere;Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu,Kalp-Damar Cerrahisi alanında tecrübeli-deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın, Hasta güvenliğine ve memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Tecrübeli Ameliyathane Hemşiresi" aramaktayız. Çalışanlarımız için lojman imkanı sunmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şoför İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
ŞoförAcıbadem Sağlık Grubu
1991 yılından günümüze, yaygın biçimde koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti veren, sağlık bilimleri alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini destekleyen Acıbadem Sağlık Grubu, hastaneler ve tıp merkezlerinin yanı sıra sağlıkta dünyaya örnek olabilecek entegre bir özel sağlık sistemi modeli sunmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde 12.000’i aşkın çalışan ve 17 genel amaçlı hastane, 12 tıp merkezi ve destek hizmet kuruluşları bulundurmaktadır.Acıbadem Sağlık Grubu'nda görev almak isteyen; -Lise mezunu,-Tercihen E sınıfı sürücü ehliyetine sahip,-SRC belgeleri olan,-Askerlik görevini tamamlamış,-Esnek çalışma saatlerine uyumlu,-Aktif Araç kullanabilen  'Şoför' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni- Taksim İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Mekanik Teknisyeni- TaksimAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Taksim Acıbadem Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; -Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun,-Mekanik (klima,havalandırma,su) tesisat projelerini anlayıp uygulayabilen,-Isıtma,soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli,-Kaynak işleri konusunda bilgili,-Tercihen işletme deneyimine sahip,-Vardiyalı çalışabilecek,-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Mekanik Teknisyeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Yetkilisi (İngilizce-Rusça) İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Çağrı Merkezi Yetkilisi (İngilizce-Rusça)Acıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde değerlendirmek üzere;Ön Lisans ya da Lisans mezunu, İyi derece MS Office programlarını kullanabilen,İngilizce ve Rusça dillerini ileri düzeyde konuşabilen,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın,Hızlı karar verme ve problem çözme konusunda yetenekli,Performans odaklı çalışan, gelişime açık,Esnek çalışma saatlerine uyumlu adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Asya) Acıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.
İş Güvenliği UzmanıAcıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.
Üniversite mezunu, Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri bünyesindeki şirketlerde görevlendirilecek, ÇSGB onaylı C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip,İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri, Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Sağlık ve Güvenlik Planı, Risk Analizi gibi konularda saha uygulaması ve teknik eğitim tecrübesine sahip,MS Office programlarına hakim, Raporlama yapabilecek ve ilgili prosedürleri hazırlayabilecek, Planlama ve analitik düşünme yeteneğine sahip Konusunda yenilikleri takip edip uygulama konusunda hevesli İletişim, yaratıcılık, analiz yeteneği kuvvetli, Erkek Adaylar için askerlik ilişiği olmayan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI ARANMAKTADIR.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uzun Dönem Evde Bakım Hemşiresi İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.
Uzun Dönem Evde Bakım HemşiresiAcıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.
Acıbadem Sağlık Grubu ''Acıbadem Mobil Sağlık'' bünyesinde görev almak üzere;Hemşirelik, Paramedik, Att bölümlerinden mezun Evde bakım konusunda tecrübeli, Hastanede, evde veya hastanın bulunduğu yerde gece ya da gündüz nöbet tutabilecek,İletişim yönü güçlü, '' Evde Bakım Hemşireleri '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri/Bursa Bursa Acıbadem Sağlık Grubu
Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri/BursaAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Bursa Hastanemizde görevlendirilmek üzere;- Meslek Yüksekokulların Ağız ve Diş Sağlıği Teknikerliği bölümlerinden mezun ya da Sağlık Bakanlığı tarafından açılmış sınav ile alınmış Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri belgesi olan,- En az 1 yıl diş hekimi asistanlığında deneyim sahibi, - Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, - Ekip çalışmasına yatkın,  - Organizasyon yapma becerisi gelişmiş,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Diyaliz Teknikeri/Bursa Bursa Acıbadem Sağlık Grubu
Diyaliz Teknikeri/BursaAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Bursa hastanemizde  görevlendirilmek üzere;- Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu,- Diyaliz Hemşireliği sertifikasına sahip ve Diyaliz Bölümü mezunu,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, '' Hemşire/Tekniker''  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Arşiv Yetkilisi İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Tıbbi Arşiv YetkilisiAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Acıbadem International Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun, Alanında min.2 yıl deneyimli, Seri şekilde bilgisayar kullanma becerisi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Tıbbi Arşiv Yetkilisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Biyomedikal Teknikeri İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Biyomedikal TeknikeriAcıbadem Sağlık Grubu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Biyomedikal Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Biyomedikal MühendisiAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu olarak Biyomedikal kadrosunda değerlendirilmek üzere “Biyomedikal Mühendisi” aramaktayız.- Üniversitelerin Elektronik veya Biyomedikal Mühendisliği bölümlerinden mezun,- Tercihen sağlık sektöründe deneyimli,- Teknik konularda yeterli donanım ve bilgiye sahip,- Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
EBE İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
EBEAcıbadem Sağlık Grubu
-Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde İstanbul Anadolu yakasındaki lokasyonlarımızda görevlendirilmek üzere;  - Ebelik Yüksekokulu mezunu,  - Ekip çalışmasına yatkın,  - Hasta memnuniyetine önem veren,  - Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,  “Ebe” aramaktayız.*Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Santral Yetkilisi - Gece Vardiyası İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Santral Yetkilisi - Gece VardiyasıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu, "Avrupa Yakası Şubelerimizde" değerlendirilmek üzere  Santral Hizmetleri'nin hızlı ve etkin olarak yürütülmesini sağlamak üzere ekibimize katılmak isteyensürekli gece vardiyasında çalışacak 'Santral Yetkilileri' aramaktayız.- En az lise mezunu,- Temel düzeyde bilgisayar bilgisi olan,- Sözlü iletişim becerilerine sahip,- İnsan ilişkilerinde başarılı,- Hasta psikolojisine hitap edebilecek,- Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Santral Yetkilisi - Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Santral Yetkilisi - Avrupa YakasıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu, "Avrupa Yakası Şubelerimizde" değerlendirilmek üzere  Santral Hizmetleri'nin hızlı ve etkin olarak yürütülmesini sağlamak üzere ekibimize katılmak isteyen 'Santral Yetkilileri' aramaktayız.- En az lise mezunu,- Temel düzeyde bilgisayar bilgisi olan,- Sözlü iletişim becerilerine sahip,- İnsan ilişkilerinde başarılı,- Hasta psikolojisine hitap edebilecek,- Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Elemanı (İngilizce-Fransızca-Arapça) İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Çağrı Merkezi Elemanı (İngilizce-Fransızca-Arapça)Acıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde değerlendirmek üzere;Ön Lisans ya da Lisans mezunu, İyi derece MS Office programlarını kullanabilen, İngilizce, Fransızca ve Arapça dillerini ileri düzeyde konuşabilen,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Hızlı karar verme ve problem çözme konusunda yetenekli, Performans odaklı çalışan, gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyumlu adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hekim İlişkileri Yetkilisi İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Hekim İlişkileri YetkilisiAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu-Kalite Direktörlüğü bünyesinde görev almak üzere;Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,Sağlık Bakanlığı mevuzatına hakim veya bu alanda gelişime açık,Özlük işleri alanında deneyimli ve süreç takibi konusunda yetkin,İlişki yönetiminde başarılı ve iletişim becerileri gelişmişHekim İlişkileri Yetkilisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Analizi ve Bütçeleme Uzmanı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
İş Analizi ve Bütçeleme UzmanıAcıbadem Sağlık Grubu
We are seeking candidates for the Business Analysis and Budgeting department of Acıbadem Healthcare Group.Bachelor’s degree in economics, engineering or in a related field Minumum 2-3 years of budgeting and business analysis experience Highly proficient use of Microsoft office products, specifically Excel (pivot tables, v-lookups, if and use of other formulas)Knowledge of SQL is preferable Good understanding of budget planning and business processes Demonstrated excellence in financial analytics, including the ability to perform analysis over data from multiple disparate sources and systemsHighly organized, ability to multitask and meet constant deadlinesAbility to work with at all levels of the organization Ability to be flexible and able to work in a team environment
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Anlaşmalı Kurumlar Görevlisi İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Anlaşmalı Kurumlar GörevlisiAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu-Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin  İşletme, Sağlık Yönetimi ve Sağlık İdaresi bölümlerinden mezun,Anlaşmalı Kurumlar alanında en az 2 yıllık deneyimli, Tercihen Hasta Hizmetleri alanında tecrübesi bulunan,      İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, "Anlaşmalı Kurumlar Görevlisi (Uzman Yardımcısı) " arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Uzmanı İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Kalite UzmanıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Fulya Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi,Tercihen JCI Akreditasyonu, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, Süreç Yönetimi konularında eğitim almış ya da tecrübe edinmiş,Ms Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, Hızlı, düzenli ve programlı çalışma disiplinine sahip,İlgili tüm bölümlerle koordinasyonu sağlayabilecek, iletişim kurabilecek,Seyahat engeli olmayan 'Kalite Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Satınalma UzmanıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Satınalma ve Lojistik Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; Lisans mezunu (tercihen End.Müh/İşletme/Sağlık Yönetimi bölümlerinden mezun) Tercihen Medikal ürün bilgisine sahip,  Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,  Sosyal ilişkileri güçlü, uyumlu, dinamik, Müzakere becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Planlama ve koordinasyon becerileri yüksek "Satınalma Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Satınalma UzmanıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Satınalma ve Lojistik Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; Lisans mezunu (tercihen End.Müh/İşletme/Sağlık Yönetimi bölümlerinden mezun)Tercihen Medikal ürün bilgisine sahip,  Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,  Sosyal ilişkileri güçlü, uyumlu, dinamik, Müzakere becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Planlama ve koordinasyon becerileri yüksek "Satınalma Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hemşire & Sağlık Memuru- Kozyatağı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Hemşire & Sağlık Memuru- KozyatağıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Kozyatağı Hastanemizde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu,- Yeni mezun ya da deneyimli,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Hemşire ve Sağlık Memuru" aramaktayız. Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Otopark Görevlisi İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Otopark GörevlisiAcıbadem Sağlık Grubu
İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu, yapılan marka değerlendirme sonuçları ve sektörde ulaştığı konum itibariyle Türkiye’nin en değerli özel sağlık kuruluşudur. Bugün Acıbadem Sağlık Grubu, bünyesinde bulunan 21 hastane ve 17 tıp merkezinde 2.600 doktor, 2.600 hemşire olmak üzere yaklaşık 17.000 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. Acıbadem Sağlık Grubu'nda Destek Hizmetleri ekibimizde çalışmak isteyen "Otopark Görevlileri" aramaktayız.Lise mezunu B sınıfı sürücü belgesine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Müşteri memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tanıtım Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Tanıtım Uzman YardımcısıAcıbadem Sağlık Grubu
Üniversitemizin Tanıtım Departmanında görev alacak yetiştirilmek üzere,Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans programlarından mezun Eğitim sektöründe tanıtım ve pazarlama alanında çalışabilecek MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen Analitik düşünceye ve iletişim becerisine sahip olan Takım çalışmasına uygun Prezentabl Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, diksiyonu düzgün Seyahat engeli bulunmayan B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif araç kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış Anadolu Yakasında ikamet eden Bay " Tanıtım Uzman Yardımcısı " arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Paramedik/ İzmir İzmir Acıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.
Paramedik/ İzmirAcıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.
Acıbadem Sağlık Grubu, Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri bünyesinde görev alacak,Sağlık Meslek Yüksekokulu mezunu, Lisede Acil Tıp Teknisyenliği ya da Hemşirelik bölümünden mezun, Tercihen en az 1 yıl Ambulans deneyimi olan,  Acil konusunda deneyimli Nöbet çalışma şekline uyum sağlayabilecek Devlet memurluğu ile ilişiği olmayan İletişim  yeteneği  kuvvetli Ekip çalışmasına  yatkın İzmir'de ikamet eden “PARAMEDİK” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel Kocaeli Acıbadem Sağlık Grubu
Engelli PersonelAcıbadem Sağlık Grubu
En az lise mezunu, Sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, B sınıfı ehliyet belgesine sahip, Askerliğini tamamlamış, Engelli kadrosunda uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere eleman arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Destek Personeli Kocaeli Acıbadem Sağlık Grubu
Bakım Destek PersoneliAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Acıbadem Kocaeli Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere; -Lise mezunu,-Tercihen hasta bakımı alanında deneyimli,-Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek,-Ekip çalışmasına yatkın-Vardiyalı çalışabilecek, 'Bakım Destek Personeli ' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ortopedi Teknisyeni-Kadıköy İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Ortopedi Teknisyeni-KadıköyAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Acıbadem Kadıköy Hastanemizde görevlendirilmek üzere; - Üniversitelerin Protez Ortez bölümlerinden mezun,- Tercihen alanında deneyimli,- Kalite ve sürekli gelişim odaklı,- Ekip çalışmasına yatkın,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamalamış 'Ortopedi Teknisyeni' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Yetkilisi- Anadolu Yakası İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Çağrı Merkezi Yetkilisi- Anadolu YakasıAcıbadem Sağlık Grubu
Sağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Samandıra'da bulunan Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'ne, sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzereinbound ekibimizde gelen çağrıları karşılayacak 'Çağrı Merkezi Yetkilileri' aramaktayız. Tercihen üniversite, en az lise mezunu, Telefonda akıcı ve etkin iletişim yeteneğine sahip Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, İstanbul  Anadolu yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pratisyen Hekim / Eskişehir Eskişehir Acıbadem Sağlık Grubu
Pratisyen Hekim / EskişehirAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Eskişehir Hastanesi’ nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun,Hastanemizin Acil Servis bölümünde görev alacak,Hasta ve hasta yakını memnuniyet odaklı,Tam zamanlı çalışabilecek, “Pratisyen Hekim” aramaktayız.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Acil Tıp Uzmanı Adana Acıbadem Sağlık Grubu
Acil Tıp UzmanıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Adana Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere;Tıp Fakültesi mezunu, Uzmanlığını Acil Tıp Anabilim Dalında tamamlamış, Alanıyla ilgili gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, İletişimi kuvvetli, "Acil Tıp Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı / B Sınıfı İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
İş Güvenliği Uzmanı / B SınıfıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubunda görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, ÇSGB onaylı B sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip,İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, mevzuata uygun olarak kurumda gerekli çalışmaların yapılmasında deneyimli,MS Office programlarına hakim, Raporlama yapabilecek ve ilgili prosedürleri hazırlayabilecek,Planlama ve analitik düşünme yeteneğine sahip Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği esnekliğe sahip, takım çalışmasına yatkın,Konusunda yenilikleri takip edip uygulama konusunda hevesli İletişim, yaratıcılık, analiz yeteneği kuvvetli İyi derecede İngilizce bilen, Erkek Adaylar için askerlik ilişiği olmayan, Tercihen sağlık sektöründe tecrübeli B sınıfı İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Bakıcı-Bakırköy İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Hasta Bakıcı-BakırköyAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Bakırköy Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; -Lise öğrencisi/ mezunu,-Tercihen alanında deneyimli,-Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek,-Ekip çalışmasına yatkın-Vardiyalı çalışabilecek, 'Hasta Bakıcı ' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Plastik Cerrahi Uzmanı Adana Acıbadem Sağlık Grubu
Plastik Cerrahi UzmanıAcıbadem Sağlık Grubu
Adana'da ikamet etmekte olan, Hasta Memnuniyetine önem veren, Tam zamanlı, Acıbadem Adana Hastanesinde değerlendirimek üzere Plastik Cerrahi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fiyatlandırma Uzmanı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Fiyatlandırma UzmanıAcıbadem Sağlık Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Sağlık Yönetimi mezunu),Sağlık sektöründe ya da alanında en az 2 yıl deneyimli,Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,İyi seviyede Excel bilgisi bulunan ve raporlama teknikleri konusunda başarılı,Fiyat belirleme ve rakamları analiz etme yetkinliğine sahip"Fiyatlandırma Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel Adana Acıbadem Sağlık Grubu
Engelli PersonelAcıbadem Sağlık Grubu
En az lise mezunu, Sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, B sınıfı ehliyet belgesine sahip, Askerliğini tamamlamış, Engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere eleman arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şoför /İngilizce İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Şoför /İngilizceAcıbadem Sağlık Grubu
İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu, yapılan marka değerlendirme sonuçları ve sektörde ulaştığı konum itibariyle Türkiye’nin en değerli özel sağlık kuruluşudur. Bugün Acıbadem Sağlık Grubu, bünyesinde bulunan 21 hastane ve 17 tıp merkezinde 2.600 doktor, 2.600 hemşire olmak üzere yaklaşık 17.000 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. Donanımlı çalışanları, ileri teknolojisi, modern altyapısı ve JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.Acıbadem Sağlık Grubu olarak Avrupa yakasındaki hastanemizde görev almak isteyen; -Lise mezunu,-İyi derece İngilizce bilen,-Tercihen E sınıfı sürücü ehliyetine sahip,-SRC belgeleri olan,-Askerlik görevini tamamlamış,-Esnek çalışma saatlerine uyumlu,-Aktif araç kullanabilen  'Şoför' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni - Bursa Bursa Acıbadem Sağlık Grubu
Elektrik Teknisyeni - BursaAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Acıbadem Bursa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;En az meslek lisesi Elektrik Bölümü mezunu, Elektrik projelerini bilen, AG. Dağıtım sistemlerini bilen, Jenaratör,UPS,trafo,kesici vb. sistemlerin çalışma prensiplerini bilen, Zayıf akım sistemleri bilen, Bina elektrik sistemlerini bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış 'Elektrik Teknisyeni' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce/ Çağrı Merkezi Yetkilisi-Akşam Vardiyası İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
İngilizce/ Çağrı Merkezi Yetkilisi-Akşam VardiyasıAcıbadem Sağlık Grubu
Sağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'ne, sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere inbound ekibimizdesürekli 18:00-24:00 ya da24:00-08:00 saatleri arasında görev alacakİngilizcebilen 'Çağrı Merkezi Yetkilisi'aramaktayız.Tercihen üniversite, en az lise mezunu İyi derecede İngilizce bilen Telefonda akıcı ve etkin iletişim yeteneğine sahip Diksiyonu düzgün Takım çalışmasına yatkın Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli İstanbul  Anadolu yakasında ikamet eden Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Financial Reporting and Analysis Specialist İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Financial Reporting and Analysis SpecialistAcıbadem Sağlık Grubu
Our firm is the market leader in its business segment operating at several business units approximately 40 different locations in Turkey with an agressive growth strategy. The position will be reporting to the Finance Director and have siginificant opportunity to work with the Chief Financial Officer at various times as well as representing the company on all global communications.Our firm is the market leader in its business segment operating at several business units approximately 40 different locations in Turkey with an agressive growth strategy. The position will be reporting to the Finance Director and have siginificant opportunity to work with the Chief Financial Officer at various times as well as representing the company on all global communications. University degree in Business Administration/Economics or related fields, Less than 2 year Corporate Finance & Audit experience at one of the Big 4 is a plus,Excellent command of English in writing and speaking, Strong analytical thinking, Team player, For male candidates, military service must be completed, Familiar with IFRS standards,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Destek Personeli İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.
Bakım Destek PersoneliAcıbadem Mobil Sağlık Hiz. A.Ş.
Acıbadem Mobil bünyesinde İstanbul'da  Bakırköy ve Koşuyolu ALİFE Sağlıklı  Yaşam ve Bakım Merkezi'mizde görevlendirilmek üzere; -Tercihen alanında deneyimli,-Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek,-Ekip çalışmasına yatkın-Vardiyalı çalışabilecek,-Hasta Bakım Sertifikasına sahip 'Bakım Destek Personeli ' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Ödeme Takip Uzmanı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Yurtdışı Ödeme Takip UzmanıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Mali İşler Direktörlüğü bünyemizde görev almak üzere;Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, Finans, Ekonomi bölümlerinden mezun,İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Ödeme takipler konusunda minimum 1 yıl tecrübeli, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, Takipçi, sonuç odaklı, Ms Office program bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Yurtdışı Ödeme Takip Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Destek Personeli İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Bakım Destek PersoneliAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde İstanbul Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere; -Tercihen alanında deneyimli,-Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek,-Ekip çalışmasına yatkın-Vardiyalı çalışabilecek, 'Bakım Destek Personeli ' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi / BODRUM Muğla Acıbadem Sağlık Grubu
Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi / BODRUMAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde "Bodrum Hastanesinde" görevlendirilmek üzere;Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu,Yenidoğan Yoğun Bakım tecrübe ve bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, '' Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi''  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Elektrik TeknisyeniAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesindeki İstanbul hastanelerinde görevlendirilmek üzere;En az meslek lisesi Elektrik Bölümü mezunu, Elektrik projelerini bilen, AG. Dağıtım sistemlerini bilen, Jenaratör,UPS,trafo,kesici vb. sistemlerin çalışma prensiplerini bilen, Zayıf akım sistemleri bilen, Bina elektrik sistemlerini bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Minimum 2 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul'da ikamet eden 'Elektrik Teknisyeni' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczane Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Eczane TeknisyeniAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde değerlendirilmek üzere;Eczane Hizmetleri bölümünden mezun,Tercihen Hastane Eczanesi veya Eczane tecrübesi olan,Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanan,20-35 yaşları arasında,Ekip çalışmasına önem veren, insan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerisi yüksek,Planlama ve organizasyon yeteneği olan,Nöbet sistemine uyum sağlayabilecek , 7 gün 24 saat çalışma düzeninde çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Eczane Teknisyeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Santral Yetkilisi - Anadolu Yakası İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Santral Yetkilisi - Anadolu YakasıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu, "Anadolu Yakası Şubelerimizde" değerlendirilmek üzere  Santral Hizmetleri'nin hızlı ve etkin olarak yürütülmesini sağlamak üzere ekibimize katılmak isteyen 'Santral Yetkilileri' aramaktayız.- En az lise mezunu,- Temel düzeyde bilgisayar bilgisi olan,- Sözlü iletişim becerilerine sahip,- İnsan ilişkilerinde başarılı,- Hasta psikolojisine hitap edebilecek,- Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Backoffice Yetkilisi İstanbul(Asya) Acıbadem Grubu Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Backoffice YetkilisiAcıbadem Grubu Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Acıbadem Lojistik Merkezi bünyesinde değerlendirilmek üzere;     Lojistik MYO ve/veya Lisans mezunu, Lojistik ve Malzeme Yönetimi konusunda ve depo süreçlerinde deneyimli,Tercihen Oracle programını  ve kalem yönetimini bilen, sipariş takibi ve sevkini planlamada tecrübeli,Windows Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünebilen, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Lojistik Backoffice Yetkilisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç Hastalıkları Uzmanı- HEKİM Ankara Acıbadem Grubu Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
İç Hastalıkları Uzmanı- HEKİMAcıbadem Grubu Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Acıbadem Sağlık Grubu Ankara Hastanesinde görevlendirilmek üzere,Tıp fakültesinden mezun, İç Hastalıkları alanında uzman, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Tam zamanlı çalışabilecek, “Hekim “aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi /Ankara Ankara Acıbadem Sağlık Grubu
Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi /AnkaraAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Ankara Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere;Branşıyla ilgili tanı ve tedavi yaklaşımlarında deneyimli,Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden,Hasta memnuniyetine önem veren, İletişimi kuvvetli, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek, "Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro Uzmanı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Bordro UzmanıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere, Yüksekokulların / Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İş Kanunu ve SGK Mevzuatına hakim, Bordrolama konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen Bilişim bordro programı bilen, Mesleki bilgisini sürekli geliştirecek, Yeni bilgi, uygulama ve yöntemlere açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  'Bordro Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tercüman (Bulgarca-Romence-Rusça) İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Tercüman (Bulgarca-Romence-Rusça)Acıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Hastaneleri'nde değerlendirilmek üzere;Tam zamanlı çalışbilecek, Bulgarca, Romence ve Rusça'yı akıcı bir şekilde yazıp, konuşabilen,Hasta ve Hekim arasındaki iletişimi kurabilecek, tercümanlık yapabilecek,Bulgarca, Romence ve Rusça bilen “Tercümanlar” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Radyoloji Raportörü İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Radyoloji RaportörüAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu-Avrupa Yakası lokasyonlarında görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun,Tıbbi terminolojiye hakim, Seri klavye kullanabilen, Sağlık sektöründe raportörlük konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın "Radyoloji Raportörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Üst Düzey Yönetici AsistanıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu, İyi seviyede İngilizce dil yetkinliğine sahip,Yönetici asistanlığı deneyimi bulunan ve/veya kariyer planlamasını bu yönde sürdürmek isteyen,MS Office programlarına hakim, İletişim becerileri kuvvetli, " Yönetici Asistanı " aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Masör İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
MasörAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde açılacak olan Acıbadem Altunizade Hastanemizde görevlendirilmek üzere; En az 1 yıl tecrübeli, Tercihen spor akademisi mezunu, Alanıyla ilgili eğitimleri tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim  yeteneği  kuvvetli, Ekip çalışmasına  yatkın, İstanbul'da ikamet eden, “MASÖR” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi-International İstanbul(Avr.) Acıbadem Sağlık Grubu
Ameliyathane Hemşiresi-InternationalAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu International Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere; -  Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu mezunu, - Alanında min 2 yıl deneyimli,-  Kişisel gelişimine önem veren,-  Ekip çalışmasına yatkın,-  Hasta memnuniyetine önem veren,-  Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,"Ameliyathane Hemşiresi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Web Önyüz Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Web Önyüz Geliştirme UzmanıAcıbadem Sağlık Grubu
HTML5, CSS3, Javascript teknolojilerine ileri derecede hakim,Bootstrap ve jQuery bilgisine sahip, Responsive tasarım konusunda deneyimli,Farklı tarayıcılar arası uyumluluk problemleri hakkında tecrübe ve çözümleri olan,UX/UI prensiplerini bilen ve arayüz tarafında uygulayabilen,Tercihen Visual Studio arayüzünde geliştirme yapabilen ya da yapabilecekFront End Developer arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yoğun Bakım Hemşiresi- Altunizade İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Yoğun Bakım Hemşiresi- AltunizadeAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde açılacak olan Acıbadem Altunizade Hastanemizde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu,- Yoğun Bakım tecrübe ve bilgisine sahip,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Yoğun Bakım Hemşiresi''  aramaktayız.*Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasta Bakıcı- Altunizade İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Hasta Bakıcı- AltunizadeAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde açılacak olan Acıbadem Altunizade Hastanemizde görevlendirilmek üzere; -Tercihen alanında deneyimli,-Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek,-Ekip çalışmasına yatkın-Vardiyalı çalışabilecek, "Hasta Bakıcı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hemşire& Sağlık Memuru- Altunizade İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Hemşire& Sağlık Memuru- AltunizadeAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde açılacak olan Acıbadem Altunizade Hastanemizde görevlendirmek üzere;- Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu,- Yeni mezun ya da deneyimli,- Ekip çalışmasına yatkın,- Hasta memnuniyetine önem veren,- Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, "Hemşire ve Sağlık Memuru" aramaktayız. Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Uzmanı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Sistem UzmanıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü Sistem Yönetimi Bölümü bünyesinde görev almak üzere;-Tercihen üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,-Sanallaştırma ürünleri (Hyper-V veya VMware veya Citrix ) kurulum ve yönetim deneyimi ve bilgisi olan,-Exchange Server sistemleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,-Backup ve antivirüs yazılım çözümlerini yönetebilecek,-Microsoft Windows Server ve ürün ailesine uzman seviyede hakim ve bilgi sahibi,-Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek,-Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan ''Sistem Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Çağrı Merkezi Satış SorumlusuAcıbadem Sağlık Grubu
Sağlık sektörünün ilk çağrı merkezi olarak 10 yılı aşkın bir deneyime sahip, Samandıra'da bulunan Alo Acıbadem Çağrı Merkezi'ne sürekli ve yüksek kalitede hizmet sunulmasını desteklemek üzere; Lisans mezunu En az 5 yıl Çağrı Merkezi deneyimi ve yöneticilik tecrübesi olan,Satış konusunda en az 3 yıl deneyimli,Tercihen İngilizce bilen, Liderlik özelliklerine sahip, İkna kabiliyeti yüksek Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilip, doğru karar verebilen,İletişimi güçlü ve sunum becerilerine sahip,Performans odaklı çalışabilen, Gelişimine önem veren, MS Office ve diğer Çağrı Merkezi programlarına hakim.  “Çağrı Merkezi Satış Sorumlusu” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Radyoloji Uzmanı Bursa Acıbadem Sağlık Grubu
Radyoloji UzmanıAcıbadem Sağlık Grubu
- Uzmanlık eğitimini; Tıp Fakültelerinin Radyoloji Anabilim Dalı'nda tamamlamış,  - Hasta memnuniyetine önem veren,  - Ultrasonografi cihaz deneyimine sahip,  - Ekip çalışmasına uyumlu,  - Bursa' da ikamet eden, edebilecek olanRadyoloji Hekimi arayışındayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel İstanbul(Avr.), ... Acıbadem Sağlık Grubu
Engelli PersonelAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu,MS Office programlarına hakim,Sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip,Ekip çalışmasına yatkın,Türkiye İş Kurumuna kayıtlı,Engelli kadrosunda çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dijital Pazarlama Stajyeri İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Dijital Pazarlama StajyeriAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Sağlık Grubu Genel Müdürlüğü bünyesinde rol almak üzere; Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinde eğitimine devam eden,Türkçe dilbilgisi ve imla kurallarına hakim,Temel düzeyde CMS bilgisine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Haftanın 3 günü staj yapabilecek "Dijital Pazarlama Stajyeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Satınalma Uzman YardımcısıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Lojistik Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen Ticaret Meslek Lisesi çıkışlı ve lisans mezunu, Faturaların ödeme takibi ve dökümantasyon konusunda yetkin,MS Office programlarını kullanabilen, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,  Sosyal ilişkileri güçlü, uyumlu, dinamik, Planlama ve koordinasyon becerileri yüksek, "Satınalma Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ana Vezne Uzmanı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Ana Vezne UzmanıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Altunizade Hastanemiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Önlisans, tercihen lisans  bölümlerinden mezunu,Vezne tecrübesi ve muhasebe bilgisi olan,MS Office programlarına hakim, Problem çözme ve alternatif çözüm yolları üretme becerisine sahip,Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü,Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,İş birliği ve ekip çalışmasına yatkın,Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Ana Vezne Uzmanı” aday başvurularını beklemekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Diş Hekimi Asistanı-Kadıköy İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Diş Hekimi Asistanı-KadıköyAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Kadıköy Hastanesinde değerlendirilmek üzere;Lise mezunu, tercihen yüksekokulların Ağız ve Diş Sağlıği bölümlerinden mezun,Ağız ve Diş Sağlığı alanında sertifika sahibi, Tercihen Diş Hekimi Asistanlığında deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Ekip çalışmasına yatkın,  'Diş Hekimi Asistanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uluslararası Hasta İlişkileri Uzmanı İstanbul(Asya) Acıbadem Sağlık Grubu
Uluslararası Hasta İlişkileri UzmanıAcıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Altunizade Hastanesi Uluslararası Hasta Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;  İleri derecede Gürcüce ve Rusça dil yetkinliklerine sahip,Tercihen sağlık sektöründe deneyimli ve/veya sektöre yönelik kariyer planı bulunan,İlişki yönetimi konusunda başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş,Kriz ve süreç yönetimi aşamalarında proaktif davranabilen,Uluslararası Hasta Hizmetleri'nde "kalite" ve "başarı" odaklı ekibimizde rol almak isteyen adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı